piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
c2h5oh - to SZKODNIK !

oki wezmę te rady do serca :) a jak jest z parkowaniem do tylu? z lewej czy prawej strony? dzieki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !

Aha czyli nie umiesz na lewo i prawo,tylko na lewo? Super,powodzenia hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !

O dżizys, będę na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !

grunt to nie tracić humoru....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !

Zdawał ktoś na dniach??? Długo się czeka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !

Nic nie twierdzę, ale jestem zdania, że głupka trzeba zawsze traktować jak głupka rozumiesz? Tak przynajmniej zostałem nauczony i wychowany. Jak ktoś nie ma za grosz kultury, taktu i nie umie się zachować to trzeba go traktować tak jak na to zasługuje. Bardzo bym chciał, aby taki człowiek dostał solidną nauczkę, a jak wiemy w niektórych przypadkach strażnik miejski czy policjant może decydować o wymiarze kary,np. zamiast mandatu 100zł może nałożyć 500zł czyż nie prawda?
Nie oszukujmy się założyciel tematu zrobił z siebie idiotę tym, że nagrał tą interwencje, umieścił w internecie i do tego jeszcze załozył temat na forum. Nic dziwnego, bo po krótkim czasie filmik usunął. Można już po filmiku wywnioskować, że jest to niedowartościowany człowiek którego trochę życie skrzywdziło, a takich trzeba tępić jak szczury! Jakby za komuny tak się zachowywał przy mundurowych to dostałby łomot, a teraz demokracja mu strzeliła do głowy i się w główce pomieszało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !



Nic nie twierdzę, ale jestem zdania, że głupka trzeba zawsze traktować jak głupka rozumiesz? Tak przynajmniej zostałem nauczony i wychowany.


a potem ....... napisał

a takich trzeba tępić jak szczury! Jakby za komuny tak się zachowywał przy mundurowych to dostałby łomot, a teraz demokracja mu strzeliła do głowy i się w główce pomieszało.


Autor: Fazzi

to tak ciebie wychowali rodzice ? :)
ja jego nie bronie i nie potępiam , żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo napisać co chce pod warunkiem że nie obraża innych wolnych ludzi :)
kiedyś były inne czasy teraz są inne czasy
więc o czym tu mówić ???
a może tego prezesa podnieca to co wy piszecie na jego temat bo może jest nie zrównoważony psychicznie ????


trza by się nad tym zastanowić :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: c2h5oh - to SZKODNIK !

a wiele płacisz ?
i co by robić ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org