poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlak - katolik, na dodatek ksiądz

a ten Man to jest plac i miasto?
jest jakiś wybór auta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

Kejmil
Jeżeli seks to dla Ciebie dewiacja to szczerze Ci współczuję.
"Ale nauka niestety bardzo kuleje, opiera się na hipotezach itd."
Hmm religie opierają się na faktach rozumiem z Twojej wypowiedzi. Skoro tak, dlaczego jesteś wybiórczy i wyznajesz tylko jedną?
Piszesz, że doświadczyłeś Boga. Ja przez całe życie nie doznałem tego zaszczytu, czy to z automatu czyni mnie gorszym od Ciebie?
Na koniec, trochę to absurdalne, że piszesz o wolności. Wolny będziesz wtedy, kiedy nikt nie narzuci Ci swoich poglądów, kiedy decyzje będziesz podejmował sam, bez niczyjej ingerencji.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

On mysli ,że może wygrzewać sobie stare kulki tak jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

popatrzcie co się dzieje w lesie jednaczewskim.Tam wycinają całe połacie w pień a to przecież zielone płuca Łomży i miejsce na spacery dla Łomżyniaków. Drzewa przy grobli jednaczewskiej wycięte przez bobry w pień i nikt się tym nie przejmuje.Gdzie ochrona środowiska? Ochrona się znalała żeby przez zrobienie kosztownych ekspertyz zablokować budowę lądowiska a tym samym i promocję miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

heh ja tez mam usmiech na swojej fotce ,to duzo nie zarobisz ale zawsze cos tam Ci wlepią.. mysle ze 50 zl jesli to na 50tce .. ale jesli miales 71 to juz 100-200 .. ale liczniki zawyzaja czesto xd

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

Dziękuję wszystkim za informacje. Jestem już po :D Szybko, sprawnie i bezboleśnie załatwił sprawę Pan Głuszkowski. Polecam wszystkim, którym przeszkadza nadmiar mądrości ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

O Jezu....następny co nie umie niczego tylko liczy na szczęście...jak umiesz to zdasz,nie ważne czy Starem czy Manem czy Jelonkiem i nie ważne czy trasa trudna,co to za debilne pytania!?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak - katolik, na dodatek ksiądz

on ma 12 mega pixeli. dobre foty trzaska

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org