niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

do KOBIECYINSTYNKT

TY SIE TAK NIE UNOŚ JA TYLKO ZAPYTAŁEM ???/

ROZMAWIAŁEM Z LUDZMI I MI TAK POWIEDZIAŁY DLATEGO SIE PYTAM ZE GRZEJNIKI SA DO POŁOWY CIEPŁE I W POKOJU POD SUFITEM SIE POJAWIŁ GRZYB !!!
ALE WIDZE ZE SIE TUTAJ NIC NIE DOWIEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

zużyty sprzęt RTV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

może ktoś chętny do pisza w sobotę w godzinach popołudniowych ;) co łaska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

Kościelni za mięso uważają tylko te zwierzęta, które poruszają się na czterech nogach i nie mają palców połączonych błoną. Tak więc wszelki drób, ptactwo, ryby.... można bezkarnie wpieprzać... Inny zakaz np. przekraczania kobiet przez próg klasztoru, zamku...obchodzono w ten sposób, ze zwyczajnie przewożono je na wozach, koniach, albo przenoszono przez te progi. To z tego wzięła się tradycja przenoszenia ślubnej wybranki przez próg domu pana młodego. a Poza tym wszystko normalnie....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

brykiet pali się szybko ale za to temperatura jest bardzo wysoka:) Ja jakbym miał kominek to pewnie paliłbym zwykłym drzewem pociachanym siekierą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

Ten obszar mógł być przekształcony w piekny mini-Park dla okolicznych mieszkańców przy wykorzystaniu starych, rosnących tu od wielu lat drzew. Niestety zwyciężyły małostkowe interesiki władz miejskich, które łatają dziurę budżetową sprzedając każdy wolny kawałek ziemi na działki dla prywatnych inwestorów. W pieknym mieście Londynie obszary zielone są szczególnie chronione, a parków ci tam dostatek, ale Łomża nie Londyn......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

Jest w DaGrasso i to dość szybki ... można sobie pooglądać jakieś smakowite kąski do pizzy ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie


w tych pseudo pizzeriach niech lepiej przestaną gnioty wypiekać , a zrobią z tego kawiarenki internetowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

zadzwoń 699121666

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

KOMINKA to ja tyko czytam, nie palę ;)

polecam, zakochacie się na bank
kominek.in
kominek.es
kominek.tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

Ja również mam problem! Dziecko idzie 1-y raz do przedszkola wydaje mi się że od 2-go kwietnia pojawi się dopiero ta karta zgłoszeniowa.Bo jak narazie jest tylko deklaracja pozostawienia dziecka itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franek się wysypał :) Żyd w Watykanie

...witam jak w temacie mozna juz wypozyczyc sprzet i zaczac uprawiac sport ?? :) ladna pogoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org