poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.


Zapytaj w przetwórni ryb Dar Fish na AL. LEGIONÓW 56 ,
tam mają stare obręcze od beczek do śledzi , może się zmieścisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Może taki, że dziecko w tym wieku potrafi zgubić się nawet na własnym osiedlu. Jakoś trudno uwierzyć w to, że przedszkolanki wypuściły 3latka. W to, że rodzice na to pozwolili, również.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.


trzeba uważać z tym wyrywaniem "zębów mądrości" , bo może powstać wielka dziura i resztki oleju się wyleją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

To jest pierwszy etap rekrutacji...musisz kartę wziąć z przedszkola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

ja przed chwiląwypełniłam i nie miałam żadnych problemów i logowanie ci nie potrzebne, wypełniasz jako rodzica nie przedszkole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

to adamosxx tak chyba puszczały , teraz są tego skutki , zamiast wracać prosto do domu to szlajał się po PiSdowatych wiecach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

martyna a co ty wypełniłaś? bo ja kart zgłoszenia nie widzę tylko deklaracje a to co innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

krushers, siwysiwy, dziękuję ślicznie i milego dnia życzę ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Hej co sądzicie o pracy w tej drukarni??
Zarobki? Godziny pracy i ogólne wrażenia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

nie miały śliskiego kocyka to co miały robić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Czy ktoś z Was robił sobie tam makijaż? Szukałam, ale nie mogę znaleźć żadnych zdjęć, może ktoś z Was jakieś posiada? Może ktoś robił tam makijaż i podzieli się ze mną swoją opinią? Dziękuję za odpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Mogły go zamykać w komórce pod schodami... Zresztą, kiedy widzę, co on wypisuje, to wydaje mi się, że tak robiły i teraz ma chłopak traumę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

zebyś miał choc kszte inteligencji to bys sie tu nie wpisywał hehe





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

ani z religii ani z ateizmu strawy nie nagotujesz, piszecie o niewaznych rzeczach zamiast zajac sie gospodarką i sprawami waznymi.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Problem tkwienia w życiowym rozkroku, czyli udawania religijności wbrew rzeczywistym przekonaniom, dotyczy nie ateistów tylko katolików jak najbardziej. Często spotykam się z aprobatą moich poglądów na temat pozycji kościoła w państwie i absurdalności dogmatów, ludzie psioczą na religię w szkole, katorgę 1 komunii itp...., ale nie decydują się na formalne zerwanie z kościołem ( tak jak ja to dawno uczyniłem, ulegając presji otoczenia, które z kolei bierze się z realnego przymusu religijnego w Polsce. To właśnie w celu przytrzymania owieczek do strzyżenia w kościelnej zagrodzie, księża usilnie zabiegają o status religii państwowej, jedynie słusznej, której porzucenie komplikuje życie zawodowo-społeczne. To dlatego wczoraj czarna siła podniosła swój ciemnogrodzki łeb kategorycznie żądając od władzy by religia w szkole miała status obowiązkowy. Nie martw się zatem o ateistów, którzy postanowili żyć w całkowitej zgodzie z własnym sumieniem (patrz http://lista.racjonalista.pl/?s=lista). Troszcz się raczej o fałszywych katolików, którzy choć formalnie do kościoła należą, to jednak daleko w tyle mają większość religijnych nakazów i zakazów siląc się na uśmiech przyjmując księdza. Gdyby nie było elementów przymusu katolickiego, jego terroru światopoglądowego wspieranego przez instytucje urzędowo-państwowe, faktycznych i zdeklarowanych katolików byłaby garstka, czyli tyle ile w krajach o cywilizacji radości życia. Co do apostazji, to tej byłoby więcej, gdyby państwo wzięło w obronę ludzi chcących wystąpić z kościoła i zobowiązało kuriewnych do respektowania świeckich zasad wstąpienia z organizacji, tj. akceptowania pisemnej formy oświadczenia woli, bez wymagania poniżającego kajania się przed księżowskim, obłudnym, obliczem.

Motto:

„Być ateistą to żaden wstyd. Wprost przeciwnie: wyprostowana postawa, która pozwala spoglądać dalej, powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu... Wiele jest ludzi, którzy w głębi duszy wiedzą, że są ateistami, ale boją się do tego przyznać nawet własnej rodzinie, a niekiedy nawet samym sobie. Boją się po części dlatego, że samo słowo "ateista" starannie obudowano najgorszymi, najbardziej przerażającymi skojarzeniami... Jeżeli ludzie tak często nie dostrzegają ateistów, to dlatego, że wielu z nas nie ma odwagi się "ujawnić"... Być może potrzebna jest jakaś masa krytyczna, by uruchomić reakcję łańcuchową”

Richard Dawkins, Bóg urojony



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

wracamy do dyskusji z wczoraj...skoro wypisales sie z kosciola co on cie teraz obchodzi? po co to piszesz i wsadzasz ciekawska morde sprawy koscielne. TO CIE JUZ NIE DOTYCZY. leczysz w ten sposob widocznie jakis kompleks, bo innego wytłumaczenia niema

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

słoneczko tam już nie ma żadnych ogłoszeń,przecież chyba widzisz,że tu na forum każdy umieszcza swoje ogłoszenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

była du..pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

nie używaj imienia jego nadaremnie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Mój kolega tam mieszka ,w sypialni ma pieczarki ,a w pokoju dziennym boczniaki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

grzybicę na stopach też hoduje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

może masz tam jakiegoś _mały_ego wirusa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.


oczywiście oprócz starych szmat , gazet , opon i butelek plastikowych ,



kto palił brykietem torfowym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

ja jeszcze do tego wszystkiego podkładam obierki z ziemniaków !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

a chlodnicze od klimy - ktos zalepi?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

oponami:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

już się zbliża , a ja mam dylemat ...

Post ścisły , czyli tak co do ilości jak co do jakości zachować należy: w środę popielcową, piątki i soboty Wielkiego Postu, a jak to się ma do BOBRA i PTACTWA WODNEGO ?

Bóbr , którego w swej nieskończonej mądrości w XVII wieku kościół katolicki uznał za rybę. Dzięki temu mięso tego zwierzęcia można było jeść w czasie postu. Prawne oparcie dla takiej decyzji leży w dwunastowiecznej summie Tomasza z Akwinu, który w swojej klasyfikacji fauny i flory skupił się bardziej na miejscu występowania gatunków, niż na ich anatomii. Innym „mylącym” powodem zakwalifikowania bobra do ryb mógł też być fakt, że gryzoń ten jest posiadaczem pokrytego łuską ogona oraz to, że raz zanurzony w wodzie bóbr wypływa na powierzchnię dopiero po ok. piętnastu minutach aby zaczerpnąć tchu.

To samo tyczy się ptactwa wodnego ; dzikich kaczek , gęsi itp itd




Jeść czy nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Kto mógłby dokonać lekkiej naprawy silnika wv? Dajcie jakieś namiary, proszę(poza tymi złymi!).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

to że tym palicie to wiem , ale napisane było : OPRÓCZ tego !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Mógłbyś opisać objawy "siadania karty", być może wcale nie jest to karta i nie będzie potrzebny serwis.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Słyszałem, że ludki palą torfem i wszystko jest OK jednak nie ma płomienia, a tylko żar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.

Podpałki używam o nazwie "wikariusz", a potem szczapy - "proboszczaki"...
Pali się jak w piekle...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Totalna obecna tzw. ełlyta, tzw. celebryty i tzw. sralon.


no właśnie Łomża to jeden wielki park , jak będziemy tacy zurbanizowani jak chociażby najmniejsza dzielnica Londynu , to będziemy się wtedy martwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org