poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

Autor: grudniowy91 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-03-12 00:44

"Jestem debilem - taki się urodziłem" - Mr. Andrzej. (znalezione na jednym z portali społecznościowyh)

____________________________________________________________

Siema Szyderco (pozytywnie - szydzisz z fałszu dając jego przykłady)

może albo nie morze oto jest pytanie ( ż "or not to" rz )

Kościół wieży w Boga nie wierzy jednak Świadectwo dane Prawdzie jest też Świadectwem Fałszywego Świadectwa przeciw bliźniemu zderzenie prawdy i jej pozoru


manipulacje literkami - literką - kropką zmieniają sens rzeczywistości do której się odnoszą a co dopiero manipulacje słowem - słowami.

Najgorsze jest jednak manipulowanie tym co pod tymi słowami się kryje manipulacja pojęciami do których słowa są przypisywane i odrywane


wersja 1
Zabić , nie wolno przebaczyć !

wersja 3
Zabić nie wolno , przebaczyć !


Jest wiele rodzajów relatywizmu ale najgorszym jest relatywizm religijny który można rozpoznać wyłącznie po owocach jednak wówczas jest już za późno na to zło czego nie powinno być wśród tych którzy to zło pomnożyli i usankcjonowali mijając się z prawdą i deprawując Ewangelię Jezusa który tej prawdzie dał proste - jednoznaczne Świadectwo.

Świadectwo przypieczętowane życiem którym nie można manipulować tak jak słowem. "Zapomnieli" o tym Kapłani którzy bez względu jak tym słowem będą kręcić - manipulować dla własnych celów to i tak potkną się o zwłoki Jezusa który obnażył ich religijne arcy kapłańskie manipulacje uczonych w piśmie dbających o swoje a nie Boże sprawy realizujących swoje niespołeczne interesy świątynne


O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

cenzuraaaa!!!!!!!!!!!!!!
do łózka !!!
Ale już !!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW


Z tego co mi wiadomo , starsze modele samochodów były wyposażone w chłodnice miedziane , teraz do nowych aut pakowane są aluminiowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

Słyszałam (nie sprawdziłam- słyszałam) że pani ze szpitala nie jest zła, ale jak sobie nie radzi, odsyła do kliniki na Sybiraków, a tam jest baaardzo drogo, kilkukrotnie drożej niż u Głuszkowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

Mądrość to posiadanie wiedzy. Wiedzę raczej ciężko odziedziczyć. Pomyliło Ci się z inteligencją, ale tej również nie posiadasz, więc wybaczę Ci to pieprzenie głupot. Nie Twoja wina, że jesteś tłukiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

Sprzedawałam kiedyś w tej budce naprzeciwko ABC, przy Plastyku (stary szpital). Ale majątku na tym nie zbijesz:).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wydobycie złota w ZSRR przed i w trakcie IIWW

co to twoj kuzyn z czarnobyla :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org