poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \"odkrycie towarzyskie\" I sekretarza KC PZPR-pis.

ja raz w Gdańsku byłem na saunie i siedział nagi koleś , śmiesznie było bo jeden koksu kazał mu schować jaja bo jak nie to mu przyłoży do gorących kamieni :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

Jak chcesz to Ci moge tramwajem za***** W ten pusty łep gamoniu ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

coś mi się zdaje że WPM to śledź. To jak tam na białorusi aż takie nudy że wchodzisz na strony Łomżyńskiego Miasto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

Witam wszystkich. Obiecałem sobie, że nie będę udzielał się w tym temacie, ale sorki nie wytrzymałem. Nie rozumiem co ma w głowie (albo czego nie ma!) koleś który umieszcza filmik na którym sam się płaszczy i błaźni przed strażnikiem - prosząc o mandat. Mało tego! Nie wiem, czy zauważyliście ale na tym filmiku padają pełne dane personalne sprawcy wykroczenia tzn. na początku nazwisko, a później imię. I teraz wszyscy wiedzą kim jest likwidator:) A może to jest pewna forma autopromocji w wykonaniu likwidatora sm. Może chce, żeby wszyscy poznali jaki on jest git. Wyrasta nam nowy ZORRO. Dziwię się tylko, że usunął ten filmik:) Może się kapnął! Ale mleko już się rozlało:) Moim skromnym zdaniem filmik ten pokazuje jak niski jest iloraz inteligencji likwidatora. Nie czepiam się głosu, bo to jego osobista przypadłość. Natomiast łykanie gili było obrzydliwe. Współczuję strażnikom takiej interwencji.
Pozdrawiam wszystkich!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

Witam czy wie moze ktos gdzie na terenie lomzy albo w okolicy znajduje sie zaklad badz fachowiec co podejmie sie lutowania w miedzi (chodzi o chlodnice) jest ona praktycznie nowa tylko ta czesc do wlewu plynu jest ruchoma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

MASAKRA!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

może tak musi być.. ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lista sędziów powołanych za PRL. PiSdzielce pominęli \\\"odkrycie towarzyskie\\\" I sekretarza KC PZPR-pis.

i strzelali tam kiedyś:D A później to już tylko na łyżwach jeździlismy za dzieciaka:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org