piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muszę przyznać, że PZPR-pis \"godnie\" uczciła urodziny MARSZAŁKA mianując komunistę na sędziego TK w Belwederze.

Popieram Janko :) Też wolę pole niż kolejne osiedle bloków. Teraz przynajmniej jest gdzie z psem wyjść :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę przyznać, że PZPR-pis \\\"godnie\\\" uczciła urodziny MARSZAŁKA mianując komunistę na sędziego TK w Belwederze.

Już po wszystkim;-)

http://youtu.be/U2y4msZfnFg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę przyznać, że PZPR-pis \\\"godnie\\\" uczciła urodziny MARSZAŁKA mianując komunistę na sędziego TK w Belwederze.

Autor: green (---.elomza.pl)
Data: 14-03-12 18:10

Chciałam to obejrzeć ale filmik jest już usunięty...:( czeeemuu..??


he he a mi się wczoraj udało oglądnąć :)
ten filmik :)
********* :)


władza uderza do głowy , wiem coś na ten temat :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę przyznać, że PZPR-pis \\\"godnie\\\" uczciła urodziny MARSZAŁKA mianując komunistę na sędziego TK w Belwederze.

coś w tym jest co napisał(a) wpm .... przykro mi ale taka prawda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę przyznać, że PZPR-pis \\\"godnie\\\" uczciła urodziny MARSZAŁKA mianując komunistę na sędziego TK w Belwederze.

Oj wesoło;-)Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam Xawiera Naidoo;-))
Słyszał ktoś?

http://youtu.be/sglBa9dRfv8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muszę przyznać, że PZPR-pis \\\"godnie\\\" uczciła urodziny MARSZAŁKA mianując komunistę na sędziego TK w Belwederze.

Spokojnie a niby czego sie bać?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org