wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

nie wiem czy ktos zauwazyl, ale prezes508 to zalozyciel tematu... to raz, a dwa czy zauwazyl ktos ten drugi link? jak idzie i trzyma telefon? widac samochody juz stoja...potem widac jak idzie do ratusza,
czyzby pan prezes czekal az podjedzie samochod sm a wyjscie do ratusza na 10 sekund to tylko po to by powiedziec, ze sie sprawy zalatwialo?a nagrywanie tylko po to by zdenerwowac straznika? no nie udalo sie ale i tak pomyslal, ze doda na youtube bo bedzie smiesznie, nie wiem jak bylo, wiec nie twierdze, ze tak wlasnie sytuacja wygladala
brak kultury i dobrego wychowania tylko co chwile widac bylo, no juz nie, bo skasowal, rozmawia sam ze soba, troche to dziwne, sorry.
sam prosil o mandat i to szybko;)
samochod tez sie sam zaparkowal, no mamy takie czasy, odpowiednia technike, technologie XXV wieku nawet, ze w to nie watpie.
nie rozumiem tylko po co to cale zamieszanie?
czemu nie powiedzial, ze chce sie odwolac do sadu? skoro tak sie rzuca i niewinny to ja na jego miejscu nie przyjmowalbym mandatu tylko do sadu chcial sie powyklocac i posmarkac, tez.
chodzi o jakis kompleks?
nie wiem i malo mnie to interesuje.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
ziomex 06-12-19 22:37 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
rei 06-12-19 22:50 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
rei 06-12-19 22:53 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
ziomex 06-12-19 22:58 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
rei 06-12-19 23:18 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
ziomex 07-12-19 06:33 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
ziomex 07-12-19 06:43 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
Kalipso 07-12-19 08:24 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
paplik 07-12-19 09:00 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
rei 07-12-19 10:18 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
rei 07-12-19 10:19 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
czar~ 07-12-19 11:03 
 Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie   
mirek2 07-12-19 16:12 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org