piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

Nie widzę jakoś siebie na budowie jako jedna dziewczyna ;) Ale mi nie chodzi o zarobek tylko żeby coś zrobić z życiem. Przecież gdy zostawię szkołę nie będę siedziała tu w Polsce bezczynnie bo pracy przecież nie znajdę, a w Stanach mam rodzinę i zawsze mi pomogą coś znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie


No chyba , że masz zacięcie do techniki i matematyki , to zostaje POLITECHNIKA np warszawska .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

tak do matematyki szczególnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

masz tam działkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

nie wiem czy ktos zauwazyl, ale prezes508 to zalozyciel tematu... to raz, a dwa czy zauwazyl ktos ten drugi link? jak idzie i trzyma telefon? widac samochody juz stoja...potem widac jak idzie do ratusza,
czyzby pan prezes czekal az podjedzie samochod sm a wyjscie do ratusza na 10 sekund to tylko po to by powiedziec, ze sie sprawy zalatwialo?a nagrywanie tylko po to by zdenerwowac straznika? no nie udalo sie ale i tak pomyslal, ze doda na youtube bo bedzie smiesznie, nie wiem jak bylo, wiec nie twierdze, ze tak wlasnie sytuacja wygladala
brak kultury i dobrego wychowania tylko co chwile widac bylo, no juz nie, bo skasowal, rozmawia sam ze soba, troche to dziwne, sorry.
sam prosil o mandat i to szybko;)
samochod tez sie sam zaparkowal, no mamy takie czasy, odpowiednia technike, technologie XXV wieku nawet, ze w to nie watpie.
nie rozumiem tylko po co to cale zamieszanie?
czemu nie powiedzial, ze chce sie odwolac do sadu? skoro tak sie rzuca i niewinny to ja na jego miejscu nie przyjmowalbym mandatu tylko do sadu chcial sie powyklocac i posmarkac, tez.
chodzi o jakis kompleks?
nie wiem i malo mnie to interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

a czym się różni liceum od technikum ? Odpowiedź jest prosta niczym, bo co na rynku pracy znaczy mechanik, który zna się tylko na maluchach lub polonezach lub elektronik, który lutował tylko stara garnki ? Albo czym jest geodeta po technikum, co GPS widział tylko na zdjęciu lub operował już ustawionym? To jest tylko papier, który może pomóc otrzymać pracę, ale utrzymaniem jej jest dużym wyzwaniem.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

to zależy czy masz copokazać i kto na ciebie będzie patrzył
ja jako facet wolałbym żebyś był nago fajną laską niż facetem
a jak siedzisz na dużym ręczniku i przy tobie siedzi facet i gruba stara baba
z drugiej strony myślę że sam byś zakrył klejnoty---chroń jaja

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

hej młody człowieku nie rób głupstw. owszem stany nie zła perspektywa ale i tam powoli wszystko się przycina, wiem to bo mam rodzinę w stanach. kiedyś żyło im się znacznie lepiej. a jak coś nie wypali, a jak zechcesz wrócic za kilka lat, nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. byle jakie ale miej jakieś wykształcenie. ewntualnie brałabym pod uwagę skończyć tam szkołe, ale tak się tylko zawsze mówi a w praniu i tak wychodzi co innego. twoja decyzja brachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

Chciałam to obejrzeć ale filmik jest już usunięty...:( czeeemuu..??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

Pewnie Pan Prezes się obsrał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

Na czym polega rekrutacja do firmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

messy czytaj ze zrozumieniem ;) Przewiń sobie troszkę wyżej i poczytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Piotrowicz, prokurator stanu wojennego sędzią TK z nadania pis, tylko szczere opinie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org