czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Fazzi.
Zdemaskowany zostałeś heh.
Druga sprawa...prawo dotyczy każdego tak samo i radnych i innych :-) Płacić trzeba za wszystko


Ps. Kiedy zaczynasz w SM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Jak sie baby nie bije to jej wątroba gnije :):):):)

Lej ja chłopie ile wlezie i słuchaj czy jeszcze dycha :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

wpm:)
Idź do takiej szkoły gdzie nie trzeba chodzić i sie uczyc :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

oj maruda ty będziesz bił swoją kobietę czy już ją bijesz skąd takie podejście
jak tak będziemy robili to one nas niebędą kochały tylko wykożystywały
choć to drugie to akurat często robią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

hej sloneczko andrzejku. jak glowa po lodowce nie boli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

oo cześć szyderco

Zaczepisz mnie
Chcesz mi coś powiedzieć ?

Polubiłem cię cwaniaczku mogę z tobą pogadać w duchu twojej wiary jestem otwarty na wszystkich Ludzi w przeciwieństwie do Kapłanów którzy są zdolni zajebać życie Boże o obronie własnej racji stanu.


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .


raqlan

a ja jestem pewien , że ty właśnie bierzesz te 500 z MOPSu ,



CIEKAWY " zbieg okoliczności " ? :

e-mail: raQlan@wp.pl ogłoszenie dodane 2012-03-07. Szukam pracy w cukierni lub sprzątanie mieszkań. Mam prawo jazdy kat.B. telefon: 502878741 e-mail: ...


Ktoś rejestruje NOWY nick na forum Autor: raqlan - 05.03.2012. i wdaje się zemną w " polemikę " gdzie atakuje mnie swoimi beznadziejnymi argumentami niby to prawnymi , celem ???
Prosta odpowiedż : to kolejny mój "fan" który w nieudolny sposób próbuje się odgryżć za wyimaginowane krzywdy .

DWA dni póżniej 07.03.2012. - inna ? - osoba daje ogłoszenie na forum 4lomza :

" e-mail: raQlan@wp.pl ogłoszenie dodane 2012-03-07. Szukam pracy w cukierni lub sprzątanie mieszkań. Mam prawo jazdy kat.B. telefon: 502878741 e-mail: ... "

SŁOWO < raqlan > jest , aż tak popularne i powszechnie używane , że nie ma to związku , jedno z drugim !
Czy wiecie CO TO znaczy , czy kiedykolwiek spotkaliście się z tym słowem ?




Ta osoba z adresu e-mail: raQlan@wp.pl , to musi być fachowiec od roboty w cukierni i SPRZĄTANIA .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

ja to nie rozumiem tych co tu sie tak sadza przeciez ten co nagrywal prosil od razu o mandat ale tu wyraznie widac co sie dzieje koledze nie wlepi straznik mandatu pomimo to ze oplaty nie mial tak samo jak i ten co nagrywal a samochod nie jest oznakowany ze jest to samochod urzedu albo wielkiego pana radnego ktory moze tam stawiac ale co z tego jak nie mial oplaty miesiecznej za szyba a moze tak naprawde to on jej wcale nie ma tylko znaja sie z panem straznikiem texasu ijuz nie musi placic jak ci co placa po 2 zl czy ile to tam kosztuje i smieszy mnie to ze tacy jak ten analfabeta na gorze tak broni nasza wielka wybitna SM oni robia nie to co do nich nalezy od spraw ruchu drogowego jest policja a SM niech lepiej sie w koncu zajmie wlasnymi obowiazkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

właśnie to Twój problem, widzą że mają przed sobą.... i go wykorzystują, za wszelką cenę chcesz płacić za własne nie przemyślane działania oraz bez problemowe zgadzanie się na wszystko, jak zraz babki nie uspokoisz to będzie ci na głowie siedziała, non stop głowę zawracała bez sensownymi zdaniami i uwagami,

kobieta zawsze za wszelką cenę próbuje zmienić swojego faceta, owszem jeśli na dobre (to się chwali) ale jeśli wg jej upodobania i widzimisię to wtedy trzeba reagować, ty jak widać po piśmie w wielu tematach próbujesz rozgrywać to wg własnego już wpojonego przez babę systemu wartości który zakłada naiwnie, że jak ludzie się kochają to muszą się też dogadywać na równych prawach we wszystkim, jak jedno myśli "A" to i drugie musi myśleć "A"
jak zaczniesz troszkę bywać ze swoją to stwierdzisz że to "A" to nie koniecznie musi być "A" bo kobiety najzwyczajniej w świecie naciągają prawdę i dla niej te "A" to po minucie może być nawet "D"

więc sobie daruj dygresje na temat mojego związku bo w twoim to twoja ciebie naparza torebką, jak oboje nie mają do siebie szacunku to nigdy miłość nie będzie wyznacznikiem Udanego Związku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

moi drodzy jak straznik postapil wobec tego drugiego parkujacego pojazdu nikt z nas do końca nie wie a oceny piszecie na podstawie domysłów i inscynuacji amatorkiego reportera. Natomiast nie ulega żadnym wątpliwościom ,że autor tego filmy jest człowiekiem dla którego obce są podstawowe zasady kultury. Jest to typowy przykład przerostu ambicji nad treścią o podłozu histeri klasowej. Z tego biorą sie właśnie takie zachowania prawie na pograniczu normalności.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

a po mobejrzeniu tego filmu jest tylko jedno wrażenie:
straznik opanowany na poziomie funkcjonariusz publicznu
filmujący to cżłowiek bez kultury , histeryk któremu niezwłocznie potrzebna jest zdecydowana pomoc psychiatryczna , typowa ofiara mediów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

WPM sam jesteś największym JELENIEM ?????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

a odnosnie strazy miejskiej to pragnę zwrócić uwagę ,że sam byłem świadkiem w roli sprawcy takiego wykroczenia. Gdzie dostałem wezwanie za takie parkowanie a stojące obok pojazdy nie. Fakt zaraz zrobiłem zdjęcie mego pojazdu i innych stojących obok z datą i godziną. Trochę mnie poniosło ale zrobiłem na wszelki wypadek tak aby w razie czego pokazać dokładnośc i rzetelnośc pracy strazników. Nie uzylem tego ponieważ po wyjasnieniach obyło się bez kary . Więc po co kopie kruszyć. W pewnym sensie można miec uwagę to pracy strazy miejskiej ale uwagi te powinny byc formułowane i kierowane we właściwy sposób. Temat w sumie jest skomplikowany i nie do końca jednoznaczny.Nie ulaga wątpliwości ,ze zachowanie filmującego byólo skandaliczne ale problem dziwnie selektywnej reakcji strazy na rodzaje wykroczeń i ich sprawców chyba istnieje i ktoś go w tak skrajny sposób po prostu poruszył.

Na koniec nikt nie jest bez winy kazdemu z nas zdarzylo sie parkowac bez wykupionego biletu problem w tym aby to nie była recydywa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

znajomy88 :)
Przeżywasz to jak dzika swinia okres:)
Podniecasz sie pierdołami pisanymi na forum dla żartów:):)

oremi cos mi sie wydaje że masz racje :):)
Pewnie baba go wali torebka po łbie az sie wióry sypia a on mysli że tak powinno być i jest szczęśliwy :):)

Pewnie bidulek myśli że kobieta czy ma racje czy jej niema to i tak zawsze ma racje :):):)
coz mi pozostało jeszcze powiedzieć ??

znajomy88:)
Życzę szczęścia w takiej miłości :):)
Bo tutaj juz niczego więcej nie da się dodać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Zna ktoś albo ma jakieś namiary np.www ?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .


gościu o nicku raqlan , daje również próbki swojej " inteligencji " w temacie : Do znalazcy portfela przy banku :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=499065&t=499065


a w innym KONFABULUJE , że ma żonę Włoszkę , WYSOKIE wykształcenie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

moze ktorys z forumowiczow udzieli mi informacji jaki kupic i gdzie w Lomzy?
dzieki za fachowe porady/ cena do 1000 pln/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 14-03-12 02:01

Figa hosta dns można mieć dynamicznego czyli zmiennego;0 ale Konarzyce maj stałe ip adsl.szeptel.net.pl

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Andzia nic ci nie pomoże dynamiczny host:):)

Półmózg zawsze będzie półmózgiem i żadne nowe nicki ani zmiana ip nie pomogą :):)

Mendę forumową od razu rozpoznam :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

LPelektronik na Wojska Polskiego tam gdzie było kiedyś oświetlenie, kupiłem za 500 PLN, ale mieli jeszcze tańsze

To mój:

http://www.sklep.lechpol.pl/shop_towar_view.php?SET_IDTOW=6320

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Ma żonę włoska i owszem :)

Ale w postaci kapusty :):)

A on jako jej mąż uchodzi za kapuścianego głąba:):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

O twoim rozumku o wiele mniejszym niz posiadał Wojak Szwejk :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Wreszcie odbicie ,pustaka' w calej okazalosci a tak tylko przy goleniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .



KONFABULUJESZ , że masz żonę Włoszkę , a w jakim języku się z nią porozumiewasz raqlan ?


w temacie : Blondynka vs. Brunetka :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=497474&t=497474

napisałem ci parę zdań po włosku ,
nie odpowiedziałeś ani jednym słowem po włosku ,
a po polsku odszczekiwałeś się , więc nie powiesz mi , że nie miałeś czasu na odpowiedż ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .


KONFABULUJESZ , że masz żonę Włoszkę , a w jakim języku się z nią porozumiewasz raqlan ?


w temacie : Blondynka vs. Brunetka :

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=497474&t=497474

napisałem ci parę zdań po włosku ,
nie odpowiedziałeś ani jednym słowem po włosku ,
a po polsku odszczekiwałeś się , więc nie powiesz mi , że nie miałeś czasu na odpowiedż ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

nie kupuj dziadostwa chinskiego tylko, bo bedziesz reklamował co pół roku. Zwykły domofon dobrej klasy kosztuje w granicach 200-300 zł więc wideodomofon czarno-biały będzie kosztował około 600-700zł, kolor 700-1500zł

polecam osobiście produkty ZAMELa, i inne polskie, warto zapłacić drożej przy zakupie i mieć święty spokój, a najlepsze produkty i poradę fachową przy zakupie znajdziesz w sklepie przy ul. 33 Płk. Piechoty (oś. Maria)


PS: produkty firmy EURA, ORNO itp reklamowałem już dziesiątki razy (mimo iż zainstalowałem ich tylko 4szt) więcej tego g-na nie zainstaluję nikomu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Autor: maruda (82.139.184.---)
Data: 14-03-12 12:18

O twoim rozumku o wiele mniejszym niz posiadał Wojak Szwejk :):)

_______________________________________________________


To nie rozumek wojaka Szwejka doprowadził do powstania Nowej Ery jako Naszej Ery i nauki o podbudowie nazwanej Nowym testamentem.

To nie rozumek wojak Szwejka doprowadził do wiecznych a raczej religijnych konfliktów społecznych "Krucjat" i to nie tylko na Karkowskim Przedmieściu pod Pałacem Prezydenckim wobec którego podzielił się i Kościół i Episkopat


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Straż Miejska w tym temacie działała niewątpliwie selektywnie ponieważ uchwałą Rady Miast z opłat są zwolnione pewne osoby - jak strażnicy to robią i czy znają pojazdy tych osób to inna sprawa . Pokazany pojazd zaparkowany przed Ratuszem należał z całą pewnością do grupy osób zwolnionych z opłat parkingowych. To tyle w kwestii selektywności - co się stało że Pan umieszczający filmek go wycofał , i już nikt nie może zobaczyć IMBECYLA jak michę cieszy że dostaje mandat . Mialem tę przyjemność widzieć go i proszę tego obsrańca o więcej takich filmików to dojdę do wniosku że Straż Miejska jest potrzebna TEMU miastu nawet tylko po to aby takich IMBECYLI Z METRA CIENTYCH KARAĆ . Najgorsze jest to że taki bałwan czuję się bezkarny bo pisze pod jakimś tam nickiem , pod jednym umieszcza film, pod drugim daje go na forum , pod trzecim sam się popiera pisze komentarze , ech miał rację FAZZI żonka go bije patelnią w łeb . nikt go nie lubi , w pracy nie wykonuje planów kierownik go zjechał , szary Pan NIKT . Ale w necie jest KIMŚ Prezesem , wielkim kimś, zlikwidować straż miejską 1 czy tam Bóg wie jeszcze kimś. Kompleks Niższości wynikający ewentualnie z pochodzenia , lub też z wielkości mam na myśli wzrost hihihihi . A ... I WYKSZTALCONY .... TEŻ TAK SIĘ OKREŚLAŁ HIHIHHI .

przyjdzie czas.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

prezes504 nie widzisz, że większość się z tobą nie zgadza i to co robisz uważa za zwykłe frajerstwo? Weź się chłopie za robotę jakąś albo skończ jakąś szkołę wieczorowo i nie zawracaj nam tutaj tyłków swoimi żalami na temat Straży Miejskiej czy jeszcze czegoś innego. Jak ci tak źle to idź się wypłacz mamusi w ramię. Może ona chociaż ci przytaknie i po główce pogłaszcze. Albo idź pod blokiem z kolegami pogadaj i poużalaj się. Tutaj na forum jak widzisz nie znajdziesz poparcia, bo nie ma tutaj ludzi twojego pokroju.
Ty i ten pajac o nicku zlikwidować straż miejską jesteście zwykłe buraki, a zlikwidować to sobie możecie pryszcza na czole, a nie Straż Miejską.
Tak jak pisałem wyżej mam również negatywną opinię na temat działalności Straży Miejskich i Gminnych w Polsce. Mam na myśli fotoradary i pieniądze z nich płynące do budżetu gmin, ale to nie wina strażników miejskich, że ten system tak funkcjonuje tylko urzędników na górze! Tak więc nie miejcie pretensji do szeregowych strażników miejskich tylko do urzędasów, którzy z was doją kasę rękami straży miejskiej. W każdym razie jeśli chodzi o interwencje Straży Miejskiej w zakresie prawidłowego parkowania to jak najbardziej popieram i jestem za tępieniem tępych kierowców! Jakby Straży Miejskiej nie było to wjeżdżaliby samochodami do mieszkań. Przykro o tym mówić, ale prawda jest taka, że musi być jakieś prawo, zasady i normy, bo inaczej ludzie by sobie oczy powydłubywali nawzajem. Taka już mentalność człowieka, że jak bata nad głową nie ma to się w głowie miesza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

czy ktoś mógłby wymienić głowicę w wv? Kanał i narzędzia do dyspozycji!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Co na to mieszkańcy ul. Piaskowej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

za 2 miesiące i 3dni kortowiada:)

czy ktoś z Was się wybiera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

Hej! W podobnym dylemacie była moja bardzo dobra znajoma około 5 lat temu i ...... wybrała Stany... Ostatnio się z nią spotkałam i powiedziała: ,,To była najgorsza decyzja w moim życiu". Ja tez uważam, że to był błąd, dlatego odradzam Ci to. Skończ szkołę i ewentualnie wtedy jedź...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

W zasadzie to już decyzję podjęłaś , sam papier nic Ci nie da , a jak nie idzie Ci w szkole i to liceum , które nie uczy żadnego zawodu , nie ma sensu dalej się męczyć .
Jak masz taką możliwość wyjazdu i pracy , a nie masz zapału do nauki , nie zwlekaj jedż . Może życie Cię czegoś nauczy , a i zawsze parę zaoszczędzonych dolarów przyda się na starcie w dorosłe życie .

Do nauki zawsze możesz wrócić , są szkoły wieczorowe czy zaoczne.
Ucz się chociaż języka , to Ci się kiedyś przyda .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ten co nie potrafi wstać z kolan przed prezesem .

ale skaczenie samego gimnazjum dużo mówi o człowieku kto takego zatrudni nawet do sprzątania to chcą po średnim ja bym sie nawet wstydził powiedziec ze moim wykształceniem jest gimnazjum

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org