poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

kurde - mocne słowa -niepodzielam tego - powinni być na dobre i złe-
powinna być niemal jak najlepszy kumpel- kurde
trochę szacunku dla kobiet ale one ostatnio za bardzo chcą dominować
i stąd takie wypowiedzi jak -garbatego anioła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Prezes nie kpij sobie rzucając w ciemno słowa na wiatr, bo co chcesz przez to osiągnąć? Pierwszy raz tego człowieka na oczy widzę i jednocześnie bardzo go podziwiam za konsekwencję, zdecydowanie i opanowanie w swoim działaniu. Każdy kto łamie prawo powinien liczyć się z konsekwencjami, a jak coś komuś nie pasuje to powinien iść do tego, który to prawo wymyślił, a nie wyżywać się na strażniku, który tylko wykonuje swoją pracę. To nie strażnik miejski wymyślił opłaty za parkowanie.
Szkoda, że tylko 100zł dostał, bo ja osobiście byłbym usatysfakcjonowany jakby dostał 500zł, gdyż z przebiegu rozmowy wynika, że to nie 1 raz facet nie uiścił opłaty. Z drugiej strony dlaczego ja i setki innych kierowców jak chcemy zaparkować to musimy kupić kwit za 1 czy 2 zł, a podjedzie inny pajac i uważa, że się za cholera wie kogo i szkoda mu wydać tą symboliczną złotówkę. Tępić takich !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Panie strażniku.Drukowanie w parkomatach dziala,więc dlaczego Pan z UM nie ma bileciku za szyba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

sprawa jest prosta nie kupił biletu nie ma prawa parkować. Jak nie lupi a zaparkował niech płaci karę w czym niby on tu jest pokrzywdzony. Jak ma uwago do pracy strazników niech je pisemnie przedstawi prezydentowi nawet z nagranym filmem parkujących pojazdów. Jak ma zdrowie i siłe to niech robi te filmy i przesyła do prezydenta jego sprawa. Ale jak rozmawia ze straznikiem to niech morde zamknie i zachowuje się na poziomie bo ten straznik wykonuje swoje obowiazki okresłone prawem i reprezentuje mnie i innych czyli całą społeczność ktora wymaga aby w mieście był porzadek i prawo przestrzegane. Jak temu panu to nie odpowiada to niech sie wyprowadzi z miasta a samochod parkuje na polu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14-03-12 11:57

"Kapłani którzy zajebali Jezusa" - Andrzeju dobrze sie czujesz.? Serio to od tej lodowki.? Wspolczucie.
Czemu Cie az tak ponosi i kogos tam wyzej nazwales "frajerem" i bluzgasz w swoich postach. Przeciez to niezgodne z Twoim wychowaniem i kultura.


____________________________________________________________


A co to złe słowo "zajebali" - może właściwsze będzie zapierdolili ?

Jeśli te słowa Tobie nie odpowiadają bo może akurat nie rozumiesz ich znaczenia to czekam na Twoje propozycje które oddadzą powagą sytuacji do której się tyczą.

z poważaniem (z wyrazami szacunku)
Andrzej




Mówisz że bluzgam ? Jezusa też nazwano bluźniercą ?
Nazwali do bluźniercą Ci kapłani podobni do tych którym On się sprzeciwiał


O czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Mr. Andrzeju:):)

Klepiesz bez konca te swoje modlitwy :)
Powiem czy szczerze, ale tak między nami :):)
Sam juz nie wiem który z was jest większym idiotą :
Ty , czy Andy C ?
Nie wspone juz o Wojaku Szwejku bo ten to przy was dwóch był geniuszem :):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

helllo ciastecko! mam w dupie wiare i lubie z toba pisac. jestes dla mnie mistrzem <żyga>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

kursują , ale tylko w niedziele i święta w godzinach nocnych ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Ben laden to rodzina twoja?bo tak samo piszecie filmik bedzie ponownie w sieci bo i do TVN zostanie wysłany no i te rozmowy prywatne funkcjonariuszy 147.850 mhz. osobiście pomoglem panu z filmiku aby sprawa ujrzała światło dzienne.Z tym podwozeniem pan do banku samochodami straży miejskiej i innymi ukladzikami Panie Uczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Mamy jeszcze super szybkie metro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

? ? ? Zaczynam rozumieć! Moja dziewczyna (wyższe studia, licencja urzędnicza) miała być zatrudniona w jednej z instytucji administracji państwowej. Niestety, znalazł się ktoś lepszy- znany łomżyński pijus, bez pełnego średniego, nie zarejestrowany nawet jako bezrobotny. Znalazł się, bo ma kogoś chyba z rodziny w pup. I takk to leciało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Nie wiadomo do kogo należy opisywana działka. Jeżeli jest w wieczystym posiadaniu osoby prywatnej, to bez inicjatywy takiego właściciela działka może przez najbliższe 1000 lat "stać" bezużytecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

koleżanka usilnie nalega żebym przyjechała ale nie wiem jak to będzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

Byłem u kumpla na weselu w ubiegłe wakacje w białej damie. Wiem ,że za wynajem samej sali zapłacili 5000zł. Naczynia, obrusy, dekoracja we własnym zakresie.Właściciel zakręcił ciepłą wodę .catering grzał w kotłach wodę we własnym zakresie. Wiem ,że właściciel mało kontaktowy.Szukaj czegoś innego. Jest w czym wybierać, omiń to.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polscy Polacy walczą o prawdę o Jedwabnem i 447 JUST. Co robi Zjednoczona PAWICA?

cenzuraa:):)

Metro w nocy zajete przez rozwozicieli mleka :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org