piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
.\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\"

Gratuluję opanowania strażnikowi.
Facet zaparkował i nie opłacił, na dodatek miał pretensję o to, że mandat jest mu wystawiany.
Zupełnie bezsensowne (delikatnie mówiąc) działanie pajaca z telefonem.
Nie wiem co chciał tym udowodnić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

wedlug mnie to ten po drugiej stronie co caly czas ciaga nosem sam poprosil o mandat 100 zl i to jeszcze jak mowil szybko chcial bo urwal sie z roboty!!!!!!!!!!!!!! jego pracodawca juz ogladal ten filmik?????????????????
a straznik spoko. inny by juz siedzial za zabojstwo w afekcie.
_____________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

Popieram przedmówcę. Mam wiele zastrzeżeń co do pracy SM i G w naszym kraju, ale ten pajac co nagrywał jest po prostu kompletnym debilem. Nie wiem co on chciał udowodnić poprzez nagrywanie tej interwencji? Przyznał się do winy, przyjął mandat, więc po co to nagrywanie? To nie wina strażnika miejskiego, że w Łomży trzeba płacić za parkowanie ;) Pan nagrywający jak już był w urzędzie to mógł zajść do Pana Prezydenta i jemu wyjaśnić tą kwestię, a nie wylewać swoje żale na strażniku miejskim.
Zresztą z doświadczenia wiem, że ludzie tego pokroju mają przewalone życie w domu. Pewnie w domu siedzi cicho jak mysz pod miotłą, bo jak coś pysknie to żona od razu patelnią w łeb wali, więc trzeba wyładować się na biednym strażniku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

chłopaki na Prymie są dobrzy jeśli chodzi o auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

lomza@globartprint.pl, 602 689 958 przedstawiciel drukarni wielkoformatowej, korzystałem z usług, wszystko ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

sikorskiego doscdobrze..nigdy nie narzekalam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

Wiem że o gustach się nie dyskutuje ale szkoda że nikt nie wymienił takich artystów jak AC/DC, Bob Marley, Red hot chili peppers ,System of a down ,Ray Charles , Steve Wonder ,Aretha Franklin ,Queen ,Deep Purple itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\\\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\\\\\"

Jelenie sa tu najlepsze,pozatym co robic jak kobiety pracy niemaja,musza polowac na jeleni zeby w sypialni rogi wisialy nad lozkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

NOD32, dzisiaj ESET nigdy nie był za darmo. Wersja o której piszesz była swego czasu betą i w 10.2011 jej licensja wygasła, nie jest autoryzowana na serwerkach z bazami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

Witam. Jakiś czas temu skorzystałam z usług ww. salonu kosmetycznego i powiem szczerze że nigdy nikomu go nie polecam! Znaczy mam na myśli Panią od makijażu! Do salonu w sumie nic nie mam, bo nic więcej tam nie robiłam. Zamiast makijażu miałam maskę na twarzy :D Jeżeli sie zdecydujesz tam na makijaż ślubny to umów sie chociaż na makijaż próbny wtedy sama ocenisz!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

Dla tej co zarabia na poradach takich właśnie? :):):):)
To i odemnie ja pozdrów raqlan :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: .\\\"czas najwyższy aby z polskiego sądownictwa odeszły osoby z przeszłością i dorobkiem PRL owskim....\\\"

Czasami są lepsze niż te które są reklamowane wielkimi szyldami i stronami internetowymi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org