czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lepiej stulcie ry(e)je

Wytrwam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Nie zostawia się psa, który gryzie, tylko trzeba podejść, zapytać, czy chce pić, potem się z nim oswoić i dać mu jeść:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Witam. Mam problem z antywirusem NOD32 2.7. Chodzi o to ze pokazuje ciągle że baza wirusów jest nie zaktualizowana, gdy sprawdzam pokazuje ze ostatni aktualizacja jest z pazdziernika 2011. Próbując recznie zaktualizować pokazuje mi że jest zaktualizowana i nie wiem co z tym zrobić . ? Próbowałem usunąc go i zainstalować najnowsza wersję. Aczkolwiek jak w Panelu sterowania chcę go usunąć to pojawia mi się taki komunikat:


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63713aa0ce27727b.html


Oraz probojąc usunąc plik poniżej ten z FIX. pojawia mi sie taki komunikat:


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/472a2807655a65e8.html


Poprzez plik UNNISTALL w folderze jest takie same komunikaty. Prosiłbym o rade co mam zrobić.? czy zmienić antywirusa a jak tak to na jakiego czy tez zostawic a jesli zostawic to co zrobic aby mi aktualizowało prawidłowo.

Dodaje ze mam Windows 7.

Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

tu masz co nieco.

http://peb.pl/bezpieczenstwo-i-anonimowosc/681050-jak-poprawnie-odinstalowac-produkty-eset-nod32.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

I tak trzymać, bo nie celuje się czymkolwiek do czegoś, jeśli i tak nie trafisz, bo po co:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

NOD32 2.7. to badziew ma słabego firewalla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

To nie chodzi czy to jest badziew czy zaj... program chodzi o to ze nie powinno go tam byc. A czemu badziew ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Nie patrzylem na wersje noda dalem laptopa do naprawy do serwisu przy okazji poprosilem aby przeinstalowali system no i to bylo w sierpniu 2011 i takiego oto noda otrzymalem i dopeiro teraz problemy zaczeły mi się z tym robic. sciagnelem TOTAL UNINSTALL 5 i nie ma po nodzie ani śladu. :)) dzieki wielkie .! a mam teraz prośbę. Co polecacie bezpłątnego najlepiej na windows 7 ? czy nadal bawić się z nodem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Aczkolwiek chyba zbyt wczesnie się ciesyzłem Sprawdziłem dokladniej i mimo usunięcia przez total uninstaller w start programy nadal jest ESET no i wiadomo na dysku C W PROGRAM FILES takżę jest i nie mogę tego usunąc.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Ja bym polecał nadal noda pracuje na nim 7 lat i nie mam problemu - fakt że na ESET Smart Security który ma więcej funkcji od standardowego anywirusa ( który w zamyśle nie posiada firewalla i nie moze miec go słabego ). Licencja na 3 lata to jakieś 100 PLN netto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Wyłącz go w procesach i powinien dać się wykasować .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

usuń go ręcznie, komenda to ,, regrdit'' i wyrzuć wszystkie pliki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Figa jak zawsze masz racje;) ale czasami się trudno zdystansować do obcych wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

REGEDIT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

po pierwsze jest za free. Słabego ma firewalla .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Zamknij drzewo procesów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Hahaha, Ja to się dystansuję do własnych wypowiedzi i znajomych, a Ty dlaczego do innych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

klikam w zamknij drzewo procesów i zniknął i znów sie pojawił dosłwonie po chwili.. wybaczcie żę was tak męcze tym ale juz tyle nad tym siedze i nie mam pojęcia co zrobić ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je



Ludzie zastanówcie się co piszecie , przebija przez was typowo roszczeniowa postawa , tylko wam dać , a co wy macie do zaoferowania w zamian ?
Jakie wykształcenie KIERUNKOWE ?
Jakie doświadczenie zawodowe ?
Jakie umiejętności ?

Młody człowiek po skończeniu szkoły NIC nie umie , nie jest przygotowany do wykonywania zawodu , papierem to można sobie d... podetrzeć , żeby PRAKTYCZNIE czegoś się nauczył , potrzeba niejednokrotnie dużo czasu i zaangażowania pracodawcy ( traci czas i środki ) . Oprócz umiejętności wiele pozostawia do życzenia stosunek młodych ludzi do wykonywanej pracy a i wymagania finansowe są nieadekwatne do osiąganych rezultatów/wyników ich pracy .
Inną zupełnie sprawą jest kwestia ryzyka związanego z zatrudnieniem młodych kobiet . Zatrudniasz i po kilku m-cach płacisz świadczenia nie mając pracownika . Nie ma się co temu dziwić , że są te umowy śmieciowe , gdyby nie było to wielu małych i średnich pracodawców poszłoby z torbami .
Kto i komu będzie płacił na ładne oczy , a co pracodawcę obchodzi wasza sytuacja , dzieci itp . Brutalne to , ale nad właścicielem firmy nikt też nie będzie się litował . W interesie jest różnie , raz lepiej raz gorzej , a koszty własne trzeba ponosić niezależnie od koniunktury . ZUS trzeba płacić regularnie , utrzymanie firmy ; lokal , opłaty za media , zezwolenia , koncesje , licencje , pensje pracownikom itd itp
Gdyby coś , to Urząd Skarbowy też nie zna litości . Komornik sądowy potrafi zniszczyć firmę , odebrać wszystko i jeszcze z długami zostawić .
Czy wtedy ktoś będzie się litował nad pracodawcą ?
Czy ktoś mu coś da ?

Człowiek wsadził SWÓJ kapitał , ryzykował niejednokrotnie dorobkiem całego życia , aby coś stworzyć i ma do tego prawo by w swoim interesie decydować o tym kogo i za ile zatrudnia . Wam jak się nie podoba , to nie musicie u niego pracować , nikt nikogo nie zmusza.

Mam propozycję do wszystkich niezadowolonych i narzekających na pracodawców :

weżcie sprawy w swoje ręce , zakładajcie działalności gospodarcze , będziecie zarabiać kokosy , nic nie robić , a i zatrudnionym pracownikom godziwie płacić powyżej średniej krajowej .

Po co ta zazdrość i zawiść ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Figa w sieci możesz być kim chcesz? Czy koniecznie musisz liczyć się z odczuciami innych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Ale się zezie napracowałeś:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

proste reinstalacja systemu lub EVEREST Ultimate, RegCure. TuneUp Utilities:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Panie Andy C, liczę się z tym i anonimowa nie jestem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Andy C jakbys moglmi tak krotko wytlumaczyc czemu lub ? co te programy dadza ? ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je


Dran, dam sobie jaja uciąć , że Ty jesteś pracodawcą , widać jak nie bujasz w obłokach , piszesz rzeczowo i merytorycznie .
Nie można dyskutować z kimś kto nie jest w temacie , nie zna realiów i czysto teoretycznie podchodzi do sprawy z punktu widzenia obserwatora .

Nie ma sensu przekonywać ludzi do swoich racji , nie wymyślono jeszcze takich grabi , które grabią od siebie !

Punkt widzenia , zmienia się w zależności od punktu siedzenia .


PS:
Nic dziwnego , że ten DEBIL Andzia C szuka sobie sprzymierzeńców i podlizuje się każdemu kto go jeszcze dobrze nie poznał . Po tym jak tu głupot narobił , każdy go goni i nie chce z nim pisać . Żeby nie być gołosłownym , jak masz czas zapoznaj się z tematem : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

nie żaden headhunter tylko musze zatrudnic pracownika, mieszkam 150 km od Łomży i nie dam rady pracowac na 2 etaty - a zreszta jest to praca dla kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Figa no jak to nie jesteś anonimowa! Jak jesteś ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Jaka reinstalacja

wyłącz usługi związane z Nod'em żeby nie startowała przy uruchomieniu systemu, pobierz sobie z netu program do czyszczenia rejestru:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Registry-Cleaner,Program,Windows,12825.html

i juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Maroo jestem laikiem jesli chodzi o kompy i te sprawy nie ciągnie mnie do tego i jakbys mogl tak jaka krotka instrukcje dac mi do tego ;p ? jak wylaczyc aby nie startowalo sie przy uruchomieniu ? bo jesli chodiz o te procesy to ALT CTRL DEL to jest tak jak pisałem wyżej. heh zamykam proces po chwili pojawia sie znow ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

EVEREST Ultimate http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/testowanie_i_diagnostyka/EVEREST_Ultimate_Edition.html
RegCure.
http://www.programosy.pl/program,regcure.html
TuneUp Utilities
http://www.tuneup.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

znaleść potrafiłbym ;p tylko chodzi mi do czego one potrzebne ? tez do usuwania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

TuneUp Utilities TuneUp Utilities 2012 już jest!
Najpotężniejszy TuneUp Utilities wszech czasów

ponad 50% wyższe osiągi dzięki nowatorskiemu Program Deactivator 2012
Tryb Ekonomiczny TuneUp rewolucyjnie wydłuża czas pracy na akumulatorach
oszczędza do 30% więcej energii, niż opcje oszczędzania energii Windows®
ponad 30 praktycznych narzędzi zapewni najlepszą formę Twojego komputera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je



Maroo , dobrze się zastanów , nie wiem czy znasz specyficzne realia łomżyńskiego rynku ?

tu każdy biznes obarczony jest dużym ryzykiem ,

PS :
jak to Ci nie zaszkodzi , to w jednym słowie jaka branża ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Ogólnie kosmetyczna. Napiszę wszystko po otwarciu, jeszcze trochę pracy zostało, szukam firmy od reklamy ( banery, ulotki. oklejanie szyb, itp ), rozmowa z pracownikiem, monitoring, alarmy, meble, oświetlenie, itp sam nie wiedziałem ile z tym roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

Jest jeszcze jakis portal Łomzy lub jakies fora godne polecenia muszę być jednak na bieżąco. Rodzina z Łomży wiekowa oprócz "Kontaktów" chyba nic nie wertują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

wpm zajmij sie jakas robota...bo jak na razie to nigdzie nie pracujesz awet za te swoje slynne 800zl...siedzisz calymi dniami na forum i szukasz w du**e mozgu...idz do szkoly do pracy lub gdziekolwiek indziej i zajmij sie troche wlasym zyciem chociazby





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepiej stulcie ry(e)je

zgadza sie auto stalo bez plakietki to czemu niechcial wystawic mandatu za toyote?? bo znajomy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org