czwartek, 06 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto wybrał nam władzę?

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: kto wybrał nam władzę?

ale żęś pier dol nął

i co z tym zrobisz?

powołasz się na konwencje genewską?

durniu

pisowskie trole juz skonczyły skamlenie na swój podły los na forum mylomza i wóciły na swoje dyżurne miejsce widzę hahahah

facmen

A POwski troll też skończył tam dyżur? I co bidulo z tym zrobisz, że ludzie wybrali jak wybrali,a ty nijak pogodzić się nie możesz? A ten obrazek to czego ma dowodzić że jesteś szlachta,a inni to parobki? I jak parobek może szlachcie wybrać rząd? Żeby nie ta wieś to byś w lesie korę z drzew skrobał i korzonki durniu wykopywał.

Kasia..

kiedy wy durnie to zrozumiecie że pis wybrali ludzie (większość ludzi )

i skończycie opluwać ludzi co głosują na pis

nie ważne jacy ludzie skąd i z jakim wykształceniem ważne że wybrali

wrociłaś pisowska trolico wulgarna i nienawistna do innych ludzi z podkulonym ogonem bo nie zdobyłaś ani posłuchu ani aplauzu. Ludzie widzisz nie akceptuja takich jak ty i twoja wulgarnośc , rasizm , nienawiśc do innych ludzi ich po prostu razi.

facmen

panie rei ja juz panu napisałem ,że pana trolostwo wynika z pana ułomności , pisząc ,że wygrała większośc tylko tym świadczy.

facmen

A to dobre facmen o kulturze i nienawiści prawi. Niczym złodziej krzyczy łapać złodzieja.

Kasia..

no co pani KASIU NIE WYSŁUCHALI PANI SKAMLENIA NA MYLOMZA?

facmen

No ten Rejkowski jest nie możliwy ha ha ha...
Od IIWŚ cały czas rządzi nami LUD a tu pewien nieukowiec odkrył ,że mu ten Lud
wybrał Rząd ...no nie mogę zahibernowany czy z Marsa wrócił ?

Facmenie musisz być bardzo upośledzonym człekiem,na dodatek frustratem jeśli ty musisz gdzieś skamleć...Ja na forum jestem z dwóch powodów.Z normalnymi ludźmi wymieniam się poglądami.A ze szkodnikami i to drugi powód walczy się słownie gdy szkalują Polskę, Polaków,plują na ten kraj i gdy notorycznie łgają.Kim jesteś to chyba wiesz.

Kasia..

to może bedzie pani uprzejma zajrzeć na to forum mylomza co tam pani nawypisywała bo mam wrażenie ,że mamy do czynienia z demencją starcza albo celowym unikaniem odpowiedzialności za wypisywane posty.

facmen

Ja doskonale wiem o czym i gdzie pisze, demencji nie mam, zaglądać nie muszę bo pamięć mam wyśmienitą. I za swoje posty zawsze i wszędzie biorę odpowiedzialność, przecież nie piszę ukrywając się za torem. Idź człeku postraszyć kogoś bojaźliwego,a nie mnie.

Kasia..

wyniki wyborów do Senatu POkazały, że zaczyna być przewaga ludzi cokolwiek światłych nad prymitywami...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

aa to ten marszałek bodajże co pobierał kasę od pacjentów za operacje to też człowiek światły???

ale chyba mogę się mylić

hahah bingo gratuluje głupoty panie rei \"o ten marszałek bodajże co pobierał kasę od pacjentów za operacje\" . hahah nie wiem czy to jest s/m czy głupota.

facmen

Paplak czyli mieszkasz wśród prymitywów i wybrali również prymitywi tym \"światłym\" niczym ty? Ojjj biedaku niczym męczennik, świat nowoczesny stoi otworem a ty się tak męczysz? Noooo tak,gdzie ty tak będziesz pluł na katolików i tropił antysemityzm z dvpy wyjęty... Siedź tu i się\"męcz\"

Kasia..

De.wotko

...szkoda śliny na ten twój kościół, opluwa się on sam dość skutecznie..., robią to np. Rydzyk, Głódź, Jędruś..., robił to Wielgus, Paetz, Jankowski... i wielu, wielu innych...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Wybrała większości, a że świat i ludzie idiocieją taka i władza jaki przekrój umysłowy wyborców. Zapytaj anonimowo pisdzielca kiedy i w ogóle przeczytał jakąkolwiek książkę? :) żyją tylko krótkim przekazem emocjonalnym nie patrząc na treść nie mówiąc już o zrozumieniu.

W Polsce masowego zdebilenia można było doświadczyć w ostatnich latach na masową skalę po wielkiej katastrofie smoleńskiej gdy po smierci ludzi robiono z mózgów sieczkę. Pamiętacie jak qrwy pisowskie bezcześcili zwłoki robiąc cyrk obwoźny? Jak rodziła się na profanacji sekta smoleńska?
Jak każdego dnia karmiono imbecylów po kolei MGŁĄ, HELEM, MAGNESEM ... TROTYLEM.
Jak taki s***.syn kaczyński wychodził i bez żadnych skrupułów nazywał nieznanych sobie milionów Polaków MORDERCAMI brata?
Więc skoro wiemy jaka jest większość to jakiego oczekiwać wyboru władzy, obyśmy tylko nie zeszli do poziomu debilów i tyle.

--
Będzie wesele ! kawaler złapał wiązankę Panny Młodej...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0