czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskie państwo Banasiowe

kinguśka , o co chodzi , dziś jej zrobi okulary a jutro na walentynki się pogodzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

_maly_ masz jak w banku , wyślę Ci walentynkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

to jest jakaś niemądra, jak można pozwalać sobie na takie traktowanie, tutaj jest już konieczna pomoc psychologa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

Bije przed ślubem niby kolacje i tak dalej boi się że odejdzie a po ślubie nie będzie kolacji okazywanie uczuć tylko będzie bił bo będzie miał te ucZucie że będziesz bała się odejść bo przecież bedzie po ślubie . Dla mnie taka osoba która nie ma szacunku do kobiety i podnosi ręke jest nikim . ON nie zmieni się już nigdy może być jedynie tylko gorzej !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

ja swoją to już prawie zagłaskałem na śmierć , taki dobry jestem ,

muszę jej pokazać ten temat to może za radą kinguśka wprowadzimy w nasze życie odrobinę atrakcji ,

jak myślisz kinguśka spodoba jej się ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

a po ślubie wszystko się zmieni, jak pipi napisał. uczucia gdzieś gasną i jest szara codziennosć, codzienne lanie, tylko w imię czego? MIŁOŚCI? jakiej miłości, gdzie tu miłośc? Miłośc chyba ze strachu.
Jak koleżanka dojrzeje, dorośnie to w końcu się ocknie i powie: Boże co ja zrobiłam wychodząc za tego potwora? Będzie chciała od niego odejśc, alę będzie się bała. sprawa rozwodowa będzie się ciągnęła w nieskończoność bo on nie zgodzi się na rozwód. Niech dziewczyna od niego teraz odejdzie, póki ich nic nie łączy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

DZIEWCZYNO NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAŃ ,

już Ci ludzie odpowiedzieli !

zostaw to ŚCIERWO póki nie jest za póżno !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

dziewczyna wzięła się ostro do roboty, pewnie pakuje walizki gnoja. BRAWO!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

dziekuje wszystkim za opinie i,ze poswiecili czas na to by pisac co mysla... pokaze jej te opinie to moze zrozumie,ze nie powinna z nim byc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskie państwo Banasiowe

Mam praktykę w walce z AT i policją chętnie was rozwalę.
Oczywiście za drobną opłatą.

Bez komentarza - chodzi o ucieczkę!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org