środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Speckomisja

Przeglądając aukcje Allegro natknełem się na taką oto aukcję ;)). Jest dostępna pod adresem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83007470

Pozdrawiam BUNKIER



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Hahaha ale ktos ma talent :) Rydzyk hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Niewiem o co tobie chodzi :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

MaYkel'u: obejrzałem sobie Waszą stronkę i fotki i powiem, że dobrze, że macie tyle entuzjazmu do fotografowania i oby go Wam starczyło na długie lata bo musicie jeszcze DUŻO się nauczyć! I nie dopuszczajcie do siebie wiary w to, że jesteście MISTRZAMI- bo to będzie Wasz koniec. I sięgnijcie do starych mistrzów fotografii- bo tacy chyba są. Dobrze jednak, że realizujecie swoje zainteresowania i myślę, że dają one Wam dużo przyjemności... i o to chodzi. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Tu możecie znależć też coś podobnego coś podobnego:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83141822

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

A i owszem, czytam.
Polecam wszystkim.
Maćku, jast to wejście do katedry. myślę że Kefas to potwierdzi. ( wczoraj widziałem)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

elo...a jest tam wypozyczalnia sprzetu?jak tak to po ile?.....z gory dzieki....

Władza przemówiła, decyzję podjęła, chór pochlebców przytaknął, ale kto na tym zarobił ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Cieszę się, że dobrze mnie zrozumiałeś bo ja naprawdę dobrze Wam życzę i cieszy mnie Wasz entuzjazm- bo to jest ważne, żeby się jakoś realizować, a fotografia jest wdzięczną dziedziną na tej drodze. W Łomży jest rzeczywiście środowisko twórców z dużym dorobkiem artystycznym i naprawdę jest od kogo się pouczyć, a tego nigdy za wiele. Widziałem wiele dojrzałych i ciekawych wystaw w łomżyńskich galeriach i z tego trzeba korzystać. Myślę, że w fotgrafii - jak w każdej twórczości- trzeba podpatrywać starych mistrzów, aby potem pójść własną drogą. I tego Wam życzę i pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Maćku, masz dostę do ciekawych fotek z Łomży.
Może udostępniłbyś je w jakiejś galerii? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Zdjęcie to było robione w połowie lat 70-tych. Na jakiej ulicy stały te zabudowania? Jaka to dzielnica miasta? Nadmieniam, że na owe czasy był to ulica o dość dużym natężeniu ruchu.


Jacek zdjęcia biorę z książek o Łomży, naszych gazet i trochę swoich.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

A to koszulki pozostałych reprezentacji;)

Kamerun:





Senegal:




Tunezja:


Austria:



Szwajcaria:



Czechy:



Bułgaria:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

.....a po życiu i tak dostaniemy w rzyć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

mi też się bardzo podobają te koszulki

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Co jest przedstawione na tym zdjęciach, jakie to tereny? Zdjęcia wykonano w połowie lat 70-tych XX wieku.
Widok latem.


Widok zimą.



Zdjęcie powyższe przedstawia wodociąg miejski w Łomży z początku XX wieku.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Reaper zabiłeś mnie tym texcikiem :D. Normalnie jedna z lepszych ripost jakie były na forum :).

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

A ja się cieszę,że inni mają gorzej!

...to oczywiście żart hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Speckomisja

Skoro uważasz, że im tak fajnie to zasuwaj do Straży Miejskiej. Biegnij składać podanie o przyjęcie do pracy. Nikt ci przecież nie zabrania. Jak zwykle każdy mądry. To i tamto się nie podoba. Nie wiesz jak pracują, to się nie wypowiadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org