wtorek, 25 stycznia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dokąd zmierza świat?

Atak nożownika w Londynie, jednym z bohaterów który próbował obezwładnić napastnika jest Polak są ofiary śmiertelne,atak nożownika w Holandii tu na szczęście bez ofiar. Na naszym podwórku w hostelu znaleziono zwłoki 1O letniego chłopca najprawdopodobniej uduszonego! Co się dzieje z ludźmi, są często gorsi od zwierząt. Jak można zamordować dziecko?! Karo śmierci wróć!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dokąd zmierza świat?

Witam Panią Kasię szok ...Myślę ,że to ta nowoczesność rozbijanie rodziny , niszczenie małżeństwa , rozwiązłość i brak wartości.

promocja zboczeń demoralizacja dzieci w szkołach

Witam serdecznie.. Tak to szok. I coraz więcej takich tragedii i do tego często dochodzi ludzka znieczulica,brak reakcji na to że gdzieś,komuś kto nie jest w stanie się obronić bo jest dzieckiem może dziać się krzywda. Ludzie często dużo wiedzą i nic z tym nie robią.

Kasia..

...to są tylko skutki religijnego nie/wychowania...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Ludzie dużo wiedzą i nie mówią jedni ze strachu inni z zawiści jeszcze inni z wyrachowania ...Porobiły się układy jakieś mafie lokalne sekty ...i taki świat z tego powstał ...

alkoholiku..!, co ty POwiesz?!?!, to u was w Nowogrodzie jest taki świat..?

]

Tak Paplak tak wszystko wina katolickiego wychowania,a jakby inaczej. Tylko tą religię masz na myśli. Ci nożownicy też katolikami byli.A najlepsze wychowanie to oczywiście tylko dzieci wynoszą z mocno postępowych i nowoczesnych domów. A teraz weź rozpęd i w ścianę.

Kasia..

No to mnie się pytasz ? Nie znasz realiów ty z PZPR pietaszek naczelnik PZPR i chłopak od pałki , Normalnie stary naczelnik ubabrany po pachy w układy i związki przekazał młodemu i jest ...I to jest ten raj który stworzyliście tym z Nowogrodu zwłaszcza tym ze wsi gdzie rolników nie ma wieś przejęli przyjezdni za czapkę drobnych ...
I co władek podoba się odpowiedż ? A tak miedzy nami kiedyś za czasów nieboszczki PZPR jak pisałeś to słyszałeś same brawa a tu teraz nie biją braw i jeszcze maja inne zdanie i odpowiadają ...To się panie narobiło ...

bimbrowniku
...akurat ś.p. Józefa znałem i z PZPR on nie miał nic wspólnego..., a burmistrza wybierają mieszkańcy w wolnych wyborach...
De.wotko
...PO pierwsze primo nie \"tą\", \"tę\" religię, PO drugie primo katolicyzm jest jednym z wyznań religii chrześcijańskiej, PO czwarte primo w wydarzenia, które z przerażeniem raczyłaś przywołać, zaangażowani byli \"bohaterowie\" różnych religii, a być może i wyznań, a ja jako ateista-bezwyznaniowiec stoję w oPOzycji do każdego światoPOglądu religijnego...

]

To tak żeś go znał, lub jak ty to piszesz Łżesz jak pejsaty...

to kiego chvvja się pier do lony pedale tu wypowiadasz

Myślę że mój błąd nie przyczynił się do tego że nie zrozumiałeś?! Paplak ty stoisz tam gdzie ci więcej groszem sypną. \"Bohaterowie\" różnego wyznania byli? Możliwe tylko ja się nie odnosiłam zakładając ten temat do wiary w ogóle.A ty zawsze odnosząc się do czegoś złego przywołujesz katolickie wychowanie, absolutnie żadne inne. To trzeba leczyć.

Kasia..

To jest efekt pracy za grubą kasę nauki moralności i miłości do bliźniego z ambon przez wielebnych . Pusty i kłamliwy przekaz i ludzie to czują i w rzeczywistości mają to w głąbiej Pi....e. Słabi ludzie nadal są barbarzyńcami i kieruje nimi instynkt przetrwania pierwotny dochodzi otumanienie sektami i religiami cofają się w rozwoju sterowani szamanami. Więc za nieskuteczną naukę na naszej ziemi należałoby się upomnieć o zwrot kasy od katabasów.

--

De.wotko
...nic w tym temacie nie PiSałem o katolickim nie/wychowaniu, mimo tego, że jest o czym..., tylko twoje wąskie nie/widzenie świata sprawia, że wszystko kończy ci się na katolicyzmie i Żydach...

]

Paplak nawet gdy się nie zająkniesz i tak z góry wiadomo o jaką religię i wychowanie w jakiej wierze ci chodzi.

Kasia..

jesli o Polske biega, to zmierza ona w PiSdu....

urbi et orbi !

...dzisiaj chodzi mi o to, żeby tych PiSlamistów od władzy odsunąć...

]

To ruszaj z Bolkiem na barykady,on ma wprawę, jakiś czas temu miał zebrać dwa miliony ludzi żeby z nim wyszli na ulicę. Są już gotowi?

Kasia..

...odbiliśmy już z PiSlamskich szPOnów Senat, odbijemy urząd prezydenta, Sejm i wreszcie POlskę całą, a PiSlamistom urządzimy drugą Norymbergę...

]

podobno jeden wódz nie da się sądzić,
pistolecik już ma od lat
a trutkę na szczury dokupi

... ciekawe czy Watykan znów będzie krył i pomagał zbrodniarzom ,
no i jaką drogę ucieczki tym razem obiorą ,
kierunek Korea Północna ?

Dokąd zmierza świat? Ano towarzyszko kasiu, wg. waszej PZPR-pis do zasady ssania przez wszystkich czopów hemoroidów Piotrowiczom. To jest wasz idealny świat.

Idź przygłupie pobiegaj...

Kasia..

forumowa idiotka wszędzie widzi przygłupów,
tylko nie dostrzega tego, że większość forumowiczów właśnie ją uważa za De. bilkę

Takich poyebów jak ty i tobie podobni i ich zdanie mam w.... A kim jesteście przygłupy jak temat o śmierci niewinnych ludzi w tym dziecka,a czop pier.oli o hemoroidach. Debile do kwadratu.

Kasia..

babciu,
w twoim przypadku sprawdza się stara prawda,
że wariatka nigdy się nie przyzna, że jest idiotką
pomimo, że większość ją ma za takową

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0