czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

na ul. Krótkiej w Sympatii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

help gsm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

a w piątnicy to gdzie dokładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

maskarada, w sklepie POLO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Łomżynianka 1 fajna nazwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Zależy którędy się wybierasz na Marszałkowską, ale ogólnie wcale nie musisz jechać trasą Toruńską, by się tam dostać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

http://www.youtube.com/watch?v=UsGGQzDTaqs

I to było by tyle na dzis z mojej strony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Galerie buduja,beda nowe stanowiska pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

wróblewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Na wstępie się przedstawię żeby nie było piwoniowaci skąd się wiozłem i dokąd podążam z kim przystaję i kim się staję w Tym Waszym/Naszym * religijnym społeczeństwie ( * niepotrzebne skreślić - skreślone leczyć)


Mam na Imię Andrzej.
Mieszkam u źródła chrześcijaństwa na religijnej Ziemi Łomżyńskiej.
Moim Patronem jest patron Łomżyńskiej Diecezji.
Jestem uczniem nauki nauczyciela w Duch którego zostałem między Wami na tej ziemi ochrzczony i którego się nie wstydzę będąc z Nim w empatii nie zdradę jego nauki za której świadectwo prawdy możecie mnie tu zajebać, zapierdolić, zaszczuć - "ukrzyżować"

Jestem Chrześcijaninem z parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży.
Piszę to bo boli mnie sytuacja społeczna do jakiej to religijne miasto - ta religijna Ziemia Łomżyńska została sprowadzona przez swoich arcy kapłanów.

Z miejsca w którym mieszkam z tego chrześcijańskiego źródła Łomży setki lat temu przede mną wyruszyli ludzie z nauką Bożą do ludzi takich jak wy między którymi zostali męczennikami za sprawą ich "szamanów" takich jak wasi zatroskani o własny religijny interes kapłani.

Jeśli macie tu jakieś sprzeciwy wobec tego co tu się dzieje to śmiało wypowiadajcie się na tym Forum.
Nie bądźcie pokorni wobec świńskich upokorzeń które kolektywnie na was sprawdzają Rzymskokatoliccy tak samo jak wy ochrzczeni liderzy społeczni jakimi są tu na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej od dziesiątków lat egocentryczni i egoistyczni Kapłani Rzymskokatoliccy zatroskani o swoje kościelne majątki mając za przeproszeniem w dupie życie Boże z którym robią to samo co żydzi na początku naszej ery.

To tak pół żartem - pół serio żeby nie było że jestem pompatyczny i pozbawiony poczucia humoru oraz swobody na którą sobie pozwalam w duchu Bożym w przeciwieństwie do sakra mentalnych starszych panów bogato odzianych - złotem przystrojonych charakteryzacjach się syndromem grupowego myślenia w duchu posłuszeństwa sobie nawzajem względem własnego kolektywnego świętego - nietykalnego interesu świątynnego jaki tu na męczeńskiej krwi pierwszych chrześcijan zbudowali podobnie jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy

komu nie odpowiada gramatyka stylistyka interpunkcja ortografia to niech sobie poprawi jak się na tym zna tak jak ci uczeni w piśmie którzy zaszczuli życie boże w swoim społeczeństwie razem z Jezusem

Błędy pisarskie nie mają znaczenia wobec błędów społecznych jakie Ci Panowie (kapłani) manipulując w dobrej wierze tu spowodowali.

O czym to świadczy ...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

W przeciwieństwie do Was moje drogie nie jestem anonimowa i nie ukrywam swojego e-maila. Nie reaguję również na jakieś denne zaczepki. Znam swoją wartość i wartość usług wykonywanych przez Cosmeo oraz panią Serafińską-makijaże. I szczerze Polecam to co godne polecenia :) Resztę pozostawiam bez komentarza lub wam do dalszej pustej, zawistnej dyskusji. Nie pozdrawiam :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Panowie, deprecha won!!!
Bo : ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=yydlX7c8HbY

a zaraz potem:

http://www.youtube.com/watch?v=y7Nhm2Ohm1I

:-))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Jejku te forum schodzi na PSY!!!
Najpierw pojazd na K.Serafińską!
Teraz na jakąś inną dziewczynę!!! (o której słyszałam Tylko dobre opinie)
:) ale w was zawiści!uważam ,że pod nickiem Lillaaaaa jest pani Monika właśnie ,
byłam kiedyś u niej kilka razy na pazurkach, zrezygnowałam z usług tej Pani:)
Na szczęście! (wydzierała się na męża przy mnie:( nie wiedziałam gdzie oczy wsadzić:( Porażka!!!
teraz chodzą do Niej mojej koleżanki i mówiły mi właśnie,że zazdrości i wypytuje o ta laskę z Kazańskiej i gada na nią niestworzone rzeczy,m oczernia,odgaduje... matko Boska! i jeszcze obsmarowuje ja na forum,ja pierd... ale musi być nieszczęśliwa!!! współczuje takiego charakterku! jak dobrze,ze tamta chociaż nie wchodzi w głupie pyskówki !

Więcej tolerancji, samokrytyki i szacunku Ludzieeeeeeeeee !!!

i skończcie sobie Zycie uprzykrzać :)

pozdrawiam wszystkie normalne osoby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy kiedy taplamy się w tym bagnie po pas ?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org