czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Rzym funkcjonuje w ogóle jeszcze ? ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 13:40
Ustawcie sobie filtr. To działa:)

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 11-03-12 15:57
Ponawiam pytanie: jak włączyć filtr?

Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.opera-mini.net)
Data: 11-03-12 23:12
Maniuszek filtr Twojej wyobraźni. to działa. Oko czyta tylko to co ty chcesz. Nieistotne i spam pomija.


__________________________________________________________


hahahaha (bez urazy)

Co to za filtr którym kieruje wyobraźnia ograniczająca własny rozum albo raczej co to za bezrozumny filtr którym rozum nie kieruje tylko urojeniowa, wyobrażeniowa zachcianka (?)

Prezerwatywy sobie na głowy załóżcie do tego "filtra" który traktujecie jak intelektualną zaporę rozum tak samo nie jest potrzebny a skutek będzie ten sam bez wpływu na wasz ludzki rozwój intelektualny poddanej złudnemu działaniu bezkrytycznie wolnej pozbawionej rozumu wyobraźni płodzącej urojenia odizolowane tym waszym "filtrem" a raczej auto blokadą - zaporą od rzeczywistości której nie akceptujecie a od której nie macie szans społecznie się odizolować.

Jak myślicie czy to jest jeszcze wasz Duchowa antykoncepcja czy już Duchowa aborcja.

Tyle ostatnimi czasy mówi się o Duchowej adopcji.
Czy zadajecie sobie pytanie skąd ona tak naprawdę się bierze - gdzie jest jej źródło (początek) ?
Zapewne ma swój Duchowy początek u tych Ojców Duchowych odpowiedzialnych za parafialne duchowe aborcje i parafialne duchowe antykoncepcje.
No cóż jest też zapewne wielu ślepo posłusznych tym kapłanom którzy sami sobie robią na religijnej ziemi ojczystej takie parafialne "harakiri" aktem duchowej eutanazji czego zapewne owocem jest duchowe sieroctwo - społeczny brak prawidłowych wzorców i tym podobne problemy społeczne rujnujące prawidłowy rozwój społeczny w Kościele "Starszych Panów" bogato odzianych złotem przystrojonych.

O czym to świadczy ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

za to w łomży wielkie poruszenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

nie kazda apteka ale tak sprzeda jedna puszke bez recepty, na Ul. Bema mi kiedys sprzedala tak.
Ja chodze do Kolodziejskiej w hotelu pielegniarerk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

zezowate szczęscie, nigdzie nie napisałem że wystarczy pojechać, dla niektórych nie ma ratunku, ale po co się im kisić w tej Łomży? niech szukają perspektyw gdzieś indziej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

POLECAM Samko . Obsługa rewelacja zajmują się tylko i wyłącznie skrzyniami automatycznymi ...
w skrzyni olej to podobie jak by się w silniku oleju nie wymieniało robie się brudny od razu sprawdzają czy nie ma żadnych opiłków w skrzyni ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

nauczyciel też człowiek i imprezowac ma prawo tak jak i my wszyscy ;p i czy sie wyrzyga czy nie to za swoje :D i h*j to kogo powinno obchodzić za przeproszeniem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Robciu,aż tyle chcesz za to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

help gsm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Wczoraj kupilem 1 puszke w stokrotce (bez problemu)
Co do calej sytuacji z refundacja do 1 roku zycia. Sprawa nie jest jasna. A mianowicie: dzwonilem wlasnie do NFZ w Białymstoku. Refundacja przysługuje dla niemowlat ! I wiekszosc lekarzy interpretuje to tak ze niemowle to dziecko do 1 roku zycia. NFZ w Białymstoku napisalo pismo do Ministra aby zinterpretowal dokladnie co to znaczy "niemowle". Mam zadzwonic za tydzien moze bedzie odpowiedz i wtedy bedzie wszystko jasne! Poinformuje oczywiscie wszystkich o tym wtedy kazdy bedzie mial "oparcie" jesli odpowiedz bedzie pozytywna czyli dla dziecki bez wzgledu na wiek.
Kupie kilka puszek w cenie 10-12 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

pogadaj z O.Rydzykiem on ma wiele pomysłów i szuka wspulników
zobacz jaką kasę robi w radio Maryja
a świder 01 dobrze strzela może jak na powarznie już otworzą
ten nowy klub qiub czy jakoś tam na al.legionów wykończy
to zainwestuje w starszą młodzież bo oni najwięcej zostawiają kasy
i muzę dla każdego nie tylko dla dzieciaków to może mu wypalić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Śruba wujek google wszystko Ci powie ;-) http://www.ppm-piatnica.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

fanka bocianka poprawiła mi chumor bo jak czytam o tych naszych
samorządowcach co nic nieorganizują w tej Łomży bo wolą pojechać
sami na karaiby ale i czym się przejmować i tak nasza drużyna dostanie
łupnia jest najsłabsza





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

A Ty uważasz się za jakoś "Wystarzałową", to czemu prosto w twarz nie powiedziałaś tego p. Katarzynie tylko po forach wypisujesz? Poza tym jak by mi nie pasowało, że osoba, wyżej wymieniona nie robi żeli to bym podziękowała i więcej nie robiła :) Kiedyś jak wcześniej wspomniałam robiłam akryle i to właśnie u tej Pani, ale osobiście przekonałam się do żeli i zmieniłam osobę, która wykonuje żelowe paznokcie, ale jakoś nie obsmarowuję innych kosmetyczek, bo np. nie robią żeli... Jak coś jest nie tak mówię im to otwarcie i nie ma problemu!!

Skoro jesteś taka czepialska tytuł napsiałaś: Kosmetyczke, a nie Kosmetyczkę to raz... A dwa można było lepiej sformułować tytuł i nie miałabyś nie porozumień, a i wiem co znaczy wyżej, powyżej - może Ty zacznij współpracować ze słownikiem, a nie komuś każesz!!

Lillaaaaa - gratuluję odwagi :) Tyle, że najpierw Yomanda polecała panią Kasię, bo czyżby u niej pracowała??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

SimlockGSM w hali targowej na starym rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

piszesz totalna bzdurę, nie ma takiej opcji zeby nie wymienic filtra , moze mylisz warsztaty, w tym samym budynku jest inny warsztat, dokładnie z tyłu eurowarsztatu, Masz nasza asygnate i nie przyjechałes z reklamacją?????????? to świadczy ze mówisz nieprawdę, zapraszam do wyjaśnienia sprawy, za pomówienia grozi kara. Jeśli jestes uczciwy to wyjasnisz sprawe, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

dzięki robciu , odezwę się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

Dlaczego na tym forom jest tyle glupich ludzi?Sadze ze sa to ludzie o malej ambicji i kulturze osobistej,nie wszyscy naturalnie ale wiekszosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pielęgniarki w Łomży bez porozumienia!

pod gruszą dobrze wybijają ale musisz piwo postawić nic za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org