piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biedroń szczuje na Polskie w PE

święta prawda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

a ja ze starego hmmmm :)
i tak pytam ....

ja widzę jedynie z posesji





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

:-)
http://www.youtube.com/watch?v=MNuwHQyzlVo&feature=relmfu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Może ktoś się orientuje gdzie w Łomży lub okolicy można kupić matę wiklinową na metry?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

"Adamek1308"...chcial tylko wszystkim wytlumaczyc gdzie sie znajduje owy wiatrak, bo widac, ale nie koniecznie wiadomo gdzie jest (tez go wczoraj widzialem), ale teraz wiem gdzie stoi. Widze takze, ze jest tu kilka osob, ktore ukonczyly "Szkole Bystrzakow Wiejskich w Lomzy". Jakiemu BARANOWI nie pasuje to, ze przyjedzie ktos ze wsi na zakupy gdziekolwiek do Lomzy!!! Prawdziwy Łomżyniak i tym samym "mieszczuch" nie dzieli ludzi na miejsce zamieszkania, a na to co ma w glowie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

I to mi się podoba konkretna odpowiedz. dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Do trzech razy sztuka....podobno;-)


http://youtu.be/ilVwcIKCfh4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

ja wymieniałem w Omesi MV6 u Kępistego, spoko i cena nie wygórowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE



http://www.youtube.com/watch?v=VjnD7tnWN1k&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Poszukuję zakładu na terenie miasta bądź okolicy, który profesjonalnie i skutecznie naprawi szyberdach w Audi.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Moja znajoma przyjęła się do pracy w biedronce i nie narzeka.Kierownik OK a ona ma praktykę z kierownikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Dodam jeszcze, że większość tam przejeżdżających widziała takich wiatraków setki, wystarczy udać się na południe kraju albo do zachodnich sąsiadów, uwierz, tam stoi ich masa. Na naszym regionie w przeciągu kilku lub kilkunastu lat też ma ich trochę stanąć, więc jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląda u nas nie widzę w tym nic dziwnego, poza tym jest wczesna wiosna dziś niedziela, każdy chce wyrwać się z domu i złapać trochę powietrza. Dziesięć lat temu jak przejeżdżało auto na obcych blachach Twoje sąsiadki może spekulowały, że przyjechali obejrzeć słupki telefoniczne od T.P?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Jak taki ruch to postaw maszynę do popcornu i waty cukrowej. 10 krotne przebicie. W tym mieście to cud, że gdzieś jest ruch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Wielki klub\dyskoteka z pełną kulturą i konkretną ochroną żeby był spokój bo narazie w tej Łomży to my nic dobrego nie mamy. Mamy same kluby dla dzieci i nic po za tym i dla idiotów szukających zaczepki na każdym kroku:P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

W audi 80 często się "zapada" po całkowitym zamknięciu jak tak masz to nie masz problemu bo to 30 min roboty ale jak Ci linka się zerwała czy coś takiego to już gorsza sprawa demontaż podsufitki itd.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

robciu , pomyśl ile byś za to chciał ?

i podaj jakiś kontakt ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

...

http://youtu.be/YLHpvjrFpe0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Auto-szyby Kraska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

A jeśli ktoś chce pospacerować akurat po Janowie, to ma "spacerować" pieszo z Łomży do samego Janowa? Sunąc się rowem, żeby uniknąć tych ciągle jadących ZWIEDZIĆ WSPANIAŁY WIATRAK aut?Podjeżdża się samochodem tam wysiada i spaceruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biedroń szczuje na Polskie w PE

Widać żeziu ,że nie masz pojęcia do bizneza.Dziurę wywiercisz na drugą stronę globu,a murzyni Ci wiertło zegną tak że go nie wyjmiesz i co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org