piątek, 19 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Raport o biedzie w Polsce

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Raport o biedzie w Polsce

gdzie w necie jest lista rodzin w ramach szlachetnej paczki z łomży i powiatu na rok 2019?

facmen

W tym, samym miejscu gdzie wasz marszałek Leszczyński trzymał dofinansowania
na rozwój lokalnych firm , ciekawe gdzie większą kasą obracali ?

widzę ,że bieda intelektualna to jest u protestanta ambasadorowego z Nowogrodu.

facmen

ja przedstawiłem fakty i dokładne dane. Bieda w Polsce jest i to coraz większa. Wbrew populistycznym zapewnieniom Pis i populistycznym faktom obszar biedy się powiększa. Więc jak to możliwe ? PRZECIEŻ DZIESIĄTKI MILIARDÓW IDĄ W PROGRAMACH 500+ ?

otóż prawda jest banalnie prosta programy te nie są obliczone na zwalczanie biedy jak to Kaczyński publicznie zapewnia tylko na kupowanie głosów wyborców. GDYBY BYŁO INACZEJ TO PROGRAM 500+ DOTYCZYŁBY TYLKO RODZIN GDZIE PRZYNAJMNIEJ JEDEN Z RODZICÓW PRACUJE I MIAŁBY PRÓG DOCHODU NA OSOBĘ NIE SZTYWNY TYLKO ODPOWIEDNI DO SYTUACJI DANEJ RODZINY. W przypadku gdy obaj rodzice nie pracują pomoc do nich winna docierać za pośrednictwem pomocy społecznej pod ścisła kontrolą pracowników pomocy społecznej bo istnieje duże ryzyko ,że może wcale nie trafiać do potrzebujących dzieci tylko może być przez patologię marnotrawiona. Z programu 500 + powinni być wyłączeni absolutnie dzieci rodziców zamożnych w dobrej sytuacji materialnej bo nie jest to program do wzbogacenia tylko program pomocy dla ludzi i rodzin potrzebujących. Pieniądze zaoszczędzone w ten sposób powinny być skierowane do ludzi starszych , niepełnosprawnych i chorych którzy w chwili obecnej znajdują sie całkowicie poza programem pomocy ze strony państwa. To wszystko można zrobić tylko trzeba chcieć pomagać i zwalczać biedę a nie tylko kupowac wyborców. PiS MA W NOSIE LUDZI BIEDNYCH POMIMO FAKTU ,ŻE O NICH MÓWI PODCZAS GDY FAKTYCZNIE JEST TAK JAK W TYM RAPORCIE.

facmen

Cała prawda o \"nierządzie\" pisowskiego proletariatu!!!!

temat trudny i dla pisiorów niewygodny nie da sie tych liczb i faktów zakrzyczeć a ludzie cierpią.

facmen

\"gdzie w necie jest lista rodzin w ramach szlachetnej paczki z łomży i powiatu na rok 2019?\"

Widzę ,że bieda intelektualna to jest znak rozpoznawczy Facmena.Chcesz pomóc i nie masz pojęcia gdzie znaleźć takie rodziny,czy szukasz powodu do poszczekania,a nie pomocy? Bo jakby nie chodziło o poszczekanie to na stronie szlachetnej paczki byś znalazł rodziny w ciągu kilku minut.

Kasia..

... POSTAWIĆ SZUBIENICE I POWIESIĆ CAŁY TEN PiS !
- lub zapakować ich do wora - a wór do jeziora !

ps:
absolutnie nic personalnego,
nie nawołuję do przestępstwa !
- to tylko moja manifestacja poglądów politycznych,
w formie happeningu na forum :)
ot, taki o przejaw \\\"dopuszczalnej krytyki \\\" wg wykładni ziobrowej prokuratury :)

pisowskie ***** odpowiadacie za ten powiększjący się obszar biedy. Dla was wazniejsze aby kupić kolejnych wyborców a nie by dać biednym ludziom , Słabsi sie dla was damscy kowboje nie liczą mogą zdychać.emerytów , rencistów niepełnosprawnych macie w ***** za to sobie przydzielacie sowite pensyjki i swoim rodzinkom.

facmen

a o liste sie pytam bo dużo pier dolenia o pomocy ale jak co to nie wiem komu konkretnie mam pomóc.

facmen

ty stara pisowska podszczywająca sie prukwo sama też nei wiesz bo gdybyś wiedziała to byś podała link w nie pier do liła jak ten cały tówj ulubiony szabrowniczy pis.

facmen

Ty ułomku wejdź na stronę szlachetnej paczki,tam masz województwa, potem wybierasz miasto i nie ujadaj burku
Nie umiesz tak prostej rzeczy zrobić? Za to ujadać potrafisz doskonale. Masz durniu, potrzebujesz jeszcze drugą opcję do wpłacenia pieniędzy, podać ci też?czy tylko góvnoburzę chciałeś zrobić?

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/?action=wybor_rodziny&place=screen2_historia

Kasia..

I śpiesz się pajacu jak rzeczywiście chcesz pomóc i coś od siebie dorzucić ( w co wątpię) bo niedługo finał szlachetnej paczki w dniach 6-8 grudzień.

Kasia..

Jedno co on jest w stanie dorzucić, to kolejne lewacko-propagandowe g*wno na forum.
Peło-kakało już dawno zidiociało.

****** kalipso to ty dlatego tak ujadasz gdy widzisz niezbite fakty i dowody bo tylko szczekanie ci pozostało pisowski piesku.

facmen

Ponieważ o tym, że są w Polsce biedne rodziny, w których są dwa złote dziennie na osobę wiedziałem jeszcze w czasach, gdy tobie majtki spadały z siedzenia i raczej o tym nie miałeś pojęcia, poza tym to ciebie w ogóle nie interesowało, a nawet gdyby jednak jakimś cudem zainteresowało, uznałbyś, że każdy ma to na co sobie zasłużył, moje zainteresowanie tym, co mi masz do powiedzenia, zamknęło się na samym tytule. 

Nie przeczytałem też twego posta z tego powodu, że naprawdę bez dłuższego zastanawiania się wiedziałem, z jakimi intencjami ty dziś nagle zaczynasz chlipać nad losem ludzi wykluczonych, i do tego by się dobrze poczuć wystarczyła mi refleksja, że chyba wam pełowcom się bardzo przydała ta ostateczna utrata władzy, bo dzięki temu możecie przynajmniej przez jakiś czas poudawać, że jednak jesteście ludźmi takimi jak inni.

łomżyniak masz poważny problem w postaci przerostu ambicji nad treścią co ci nie pozwala absolutnie dokonać właściwej oceny innych.

facmen

a to jest zwyczajnym pisowskim populizmem
\"Ponieważ o tym, że są w Polsce biedne rodziny, w których są dwa złote dziennie na osobę wiedziałem jeszcze w czasach, gdy tobie majtki spadały z siedzenia i raczej o tym nie miałeś pojęcia, poza tym to ciebie w ogóle nie interesowało, a nawet gdyby jednak jakimś cudem zainteresowało, uznałbyś, że każdy ma to na co sobie zasłużył, moje zainteresowanie tym, co mi masz do powiedzenia, zamknęło się na samym tytule. \" Chyba ,że masz sam takie doświadczenia.

facmen

A TVPropaganda mówią, ze biedy nie ma. Towarzyszu Kaczyński przynajmniej jej nie odczuwa. To o co chodzi?

Twoje esbeki zubożeli.
O to chodzi.

Ale nie peniaj ziuta.
Ich niezawiśli współpracownicy z kasty, już im przywracają.

a to jest zwyczajnym pisowskim populizmem - powiedział populista pełowski.

Facet pospaceruj po ulicy Farnej i zobacz, czy naprzeciw sklepu koło pomnika Hanki Bielickiej stoi pomimo mrozu chłopak w wieku około 10 lat bez czapki i zbiera na chleb, bo w domu nie ma nic do jedzenia, potem pójdź dalej po Starym Rynku i zobacz, czy pod apteką na rogu z ulicą Rządową stoi zmarznięta dziewczynka w wieku około ośmiu lat z receptą w zgrabiałej rączce i prosi o wykupienie leków dla chorego braciszka, bo oboje rodziców są bez pracy ponad trzy lata bez jakichkolwiek widoków na przyszłość.

A to był codzienny obraz w czasach rządów zarówno eseldowców jak i platfusów.

Otóż fakt, że dzisiaj na Farnej nie spotkasz tego chłopaka a na Starym Rynku tej dziewczynki, stanowi klucz do zrozumienia, dlaczego wy nie rozumiecie z jakiego powodu przegraliście ostatnie wybory.

VOTUM DEO IGNOTO

\"Otóż fakt, że dzisiaj na Farnej nie spotkasz tego chłopaka a na Starym Rynku tej dziewczynki, stanowi klucz do zrozumienia, dlaczego wy nie rozumiecie z jakiego powodu przegraliście ostatnie wybory.\" faktycznie nie stoją ale pomijasz wiele innych miejsc gdzie stoją . Zapewne skrzętnie je omijasz bo czujesz sie jak pisowskie panisko dowartościowane 500+ a wódz powiedział ,że w Polsce jest eldorado. Ja przedstawiłem liczby a ty co opowiadasz populistyczny bzdury i gdy pluje ci w twarz twierdzisz ,ze deszcz pada.

facmen

Zawsze miałem ciebie tylko za idiotę, ale muszę teraz przyznać, że jesteś również prymitywnie podły.

VOTUM DEO IGNOTO

Facio to funkcjonariusz, tzw. pożyteczny idiota, prostytuujący się za srebrniki.
Jak i reszta forumowej 5-tej kolumny.

Wiadomym jest że autor tematu nie założył go z chęci pomocy ludziom,tylko z chęci poujadania. Zapomniał tylko dodać że całe te stowarzyszenie powstało w 2001 roku,a nie w czasach rządów PiS. I ta pomoc jest niesiona już wiele lat,więc skoro zamysł szlachetnej paczki powstał tyle lat temu to chyba nie z powodu dobrobytu?!

Kasia..

szanowska gumofilcowa patologio intelektualna skupcie się na tyle ile wam wasza skromna inteligencja pozwoli na formułowaniu konkretnych kontrargumentów przeciw faktom które tu przedstawiłem . Jeżeli już dotykacie moich intencji publikacji tego tekstu to wpierwej powiedzcie prawdę o swoich intencjach tak wulgarnych i prymitywnych wypowiedzi w tym temacie.

facmen

Twoje fakty można jedynie porównać z pseudo-faktami z TVN i gejzety wyborczej.
Mówiąc krótko, - g*wno totalne.

Tak się zastanawiam... Któremu z kolejnych \"rządów\" zależało na dobrobycie swoich \"wyborców\" kiedy ci już ich \"wybrali\"?

I„Państwa totalitarne to rodzaj teokracji, w których kasty rządzące, w celu utrzymania swojej pozycji, przypisują sobie boską nieomylność.“.
G. Orwell

\"Twoje fakty można jedynie porównać z pseudo-faktami z TVN i gejzety wyborczej.
Mówiąc krótko, - g*wno totalne.\"

tak pisze osobniczka która jeszcze nie zeszła z drzewa intelektulanie.

facmen

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0