piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

a wczym byś się widział w jakim asortym.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11-03-12 06:50

MR.Andrzej jak widzę na każdy temat masz gotową odpowiedz ale nie wszyscy są tu jej ciekawi,znajdz sobie inne forum może teologiczne.Mm już poprostu dość twoich wypowiedzi a obrazek z Chrystusem jest zupełnie nie na miejscu,wyprowadz się z tego forum a zrobisz przysługę nam wszystkim

____________________________________________________________


Dlaczego zakłamujesz to co jest związane z moją obecnością na tym forum.

Masz rację mówiąc nie wszyscy.
Dlatego też zostaje na tym forum.
To że na każdy temat mam gotową wypowiedź ...
... to nie znaczy że na każdy temat mam odpowiedź ...
... wielu tematach na forum wstawiam pytanie nie odpowiedzi

Więc nie kłam i nie oszukuj w autorytarnym stosunku do mojej osoby tak jak kapłani w stosunku do Jezusa.

Czyżbyś był wiernym równie kłamliwych Łomżyńskich Kapłanów i w tym ich duchu był wychowany od chrzcielnej kołyski od dziecka będąc sprzeniewierzony prawdzie którą również tu dyskryminujesz ?


Komu i czemu to służy ? Kto z takiej postawy jak twoja od wielu lat czerpie w Łomży kolektywne korzyści prowadząc święty - nietykalny kłamliwy złoty interes świątynny ?

O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

pewnie na feromonki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

Nie zaprzeczę.Ma on słabe strony i spisuje się kiepsko w piecach z nadmuchem ,nie za bardzo w piecach dolnego spalania-zaleca się raczej go do prostych pieców i kominków,kóz,kuchni .Wcześniej rożnie bywało, ponieważ nie mieliśmy dobrych dojść do towaru.Brykiet sprzedawany który się na Łomży pokazuje ma tylko 14000-14300kcal po badaniach -Więc cieniutko.
Spośród 38 fabryk robiących brykiet na Białorusi bierzemy najlepszy towar pod względem kaloryczności,ale i drożej sami za to płacimy ale..Za to ma około 18000kcal(potwierdzone badaniami i certyfikatem),Dlatego mamy podpisaną wyłączność na sprzedaż.Konkluzja tematu jest następująca;Sa rożne brykiety torfowe , trafia się na szajs tak jak rożny węgiel można kupić a taniej to nie znaczy lepiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

gdzies wyczytalem, ze wladze zambrowa chca zaorganizowac strefe kibca w swoim miescie, a oczywiscie w naszej "rozwijajacej sie gospodarczo i spolecznie" łomży na to nie stac. Pamietajac jednak o kibicach wlodarze naszego miasta przygotowali spektakle teatralne zwiazane z euro ktore odbeda sie na starym rynku. teraz pytanie po co komu jakis spektakl podczas trwania euro ? co rok z imprez kulturowych tylko gosciniec. porazka jak za rzadow pana B. pozostaje wyjazd do zambrowa albo wawy. na imprezy kulturalne nie ma pieniedzy, ale na zatrudnianie nowych urzednikow i podwyzszanie plac w magistracie na to zawsze pieniazki sie znajda, a nam kochajacym nasze miasto pozostaje tv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

Nie wypada nie iśc ,a zwłaszcza w Twoim wieku.Pewnie wczoraj zaszalałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.


[*]

http://www.youtube.com/watch?v=I6D32LkQLFE&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=D7I19pqf930

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

sport narodowy - pilka nozna , taka impreza jak euro juz nam sie nie trafi. ze sprzedazy gastronomii i piwa miasto by zarobilo, ale lepiej myslec tak jak wyzej, bo po co i bez sensu. lepiej w domu siedziec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

Jesli będziesz się słuchał robcia to też zostaniesz prawiczkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

Jak nie zostać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

interesuję mnie spożywka alutka dzięki za link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: polska fundacja nardowa, zamiast walczyć ze stereotypami Polski kosi kasiutre.

to tam już były imprezy ?
no jestem ciekaw

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org