czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

kittka podejrzewam, ze jestesmy w tym samym mniej wiecej wieku :)

ja uciekam spac, rano sluzba :)


a na dobranoc

http://www.youtube.com/watch?v=nfJgyir3J3s&feature=g-vrec&context=G2be1057RVAAAAAAAAAw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Tak jak w temacie, gdzie w Łomży kupię fiolkę z atomizerem o pojemności 2 lub 4 ml?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Autor: paradox (---.lomza.mm.pl)
Data: 07-03-12 22:53

mam cichą nadzieję że się znajdzie cala i zdrowa

zpaczona




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 07-03-12 23:52

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej:

Autor: nieesia (---.elomza.pl)
Data: 07-03-12 19:43

miala ja ja widzialam na spacerze z wozkiem.
A ty Mr. Andrzej przestan wypisywac te glupoty o zaginionej, bo wszyscy wierza, zaraz zglosze na policje, ze masz jakies domniemane informacje o jej stanie psychicznym i moment cie na przesluchanie wezma, wiez sie ogarnij, a nie publicznie o zaginionym czlowieku farmazony wypisujesz


____________________________________________________________


taa...

Dla Ciebie to farmazony(?) - Twoja wypowiedź świadczy o tym że nie dorastasz do treści które czytasz o co ciebie nie posądzam ...

... jest bardziej prawdopodobne że Twoja wypowiedź jest obroną zgodnie z starą zasadą ...

... " Najlepszą obroną jest atak " do którego również chcesz wykorzystać policję o czym tu wspominasz wygrażając mi policją.

Dlaczego dyskryminujesz moje wypowiedzi takim atakiem ?
Co w ten sposób chcesz ukryć - czego się boisz ujawnić ?


... domniemane(?) te jak powiadasz informacje to szara rzeczywistość i proza życia nie tylko życia tej kobiety.

Zgłoś to na policję skoro masz problemy z prawidłowym rozstrzygnięciem dylematu związanego z rzeczywistością która Tobie tu nie pasuje niech policja pomoże Tobie ocenić tę rzeczywistość.

Poza tym ...

"... wisi mi to bardzo niskim kalafiorem ..." - cytat: Pan Bocian w filmie pt. U Pana Boga w ogródku

http://www.youtube.com/watch?v=yFYdhdtYHzA

Prawda nigdy nie dzieli. Polaków - Chrześcijan dzieli religijne kłamstwo i Arcy Kapłańska manipulacja



O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 08-03-12 00:35

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07-03-12 20:09

Mr.Andrzej daj se na luz tych twoich obrazków i wpisów to się czytać nie chce,nie zabieraj miejsca na forum bo duszno się robi

____________________________________________________________


To prawda.

Skoro na forum Tobie duszno się robi to wyjdź sobie na powietrze,
odchodząc od komputera nie zapomnij że w ten sposób nie uciekniesz od rzeczywistości która jest przytłaczająca jak to o czym tu piszę i przytłaczająco dotyczy w większym lub mniejszym stopniu bezpośrednio i pośrednio osobiści i społecznie wszystkich mieszkańców parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.

Moje posty nie są dziełem przypadku i fantazji a treść w nich zawarta nie jest literaturą piękną ani żadną inną literacką fikcją podobną do tej która została zapisana w znanej książce i fabularyzowana filmem pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Ten mój post nie pierwszy i nie ostatni to owoc doświadczeń świadectwa danego prawdzie przez Jezusa na początku Naszej Ery - Jezusa zaszczutego religijnym krzyżem przez religijnych współwyznawców którym przewodzili kapłani tak samo w dobrej wierze i w trosce o ład religijny tak jak dziś na przykład w Rzymskokatolickiej parafii do której należy moja chrześcijańska rodzina.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać również błędnym kołem toczy się religijna historia nie tylko ta katolicka po kapłańsku manipulowana historia Kościoła
na której czele odwiecznie są kapłani mordujący dla własnych korzyści życie Boże między ludźmi nie tylko życie Jezusa który zagrażał ich religijnym świętym - nietykalnym świątynnym interesom. Podobnie jest dziś na odwiecznie religijnej Ziemi Łomżyńskiej

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08-03-12 08:53

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 08-03-12 16:09

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 08-03-12 08:53

mr.andrzej nie uciekam od rzeczywistości a czytając twoje złote myśli krew mnie zalewa,


___________________________________________________________


To nie są złote myśl ale możesz je tak traktować - masz do tego prawo którego Tobie nie odbieram niech Ci będzie ono dobrze służyło skoro już te określenie używasz jako Tobie właściwe.

Mówisz: "... krew mnie zalewa..." (?) jakkolwiek to rozumiesz widzę ze mój post nie pierwszy i nie ostatni nie jest Tobie obojętny. To dobrze o Tobie świadczy pytanie dokąd ten brak obojętności Cię doprowadzi, co będzie jego owocem w naszym życiu?

Mnie też przysłowiowa krew zalewa nie tylko w sensie teologicznym wobec kielicha cierpienia - kielicha goryczy który jest związany ze złotym, zło tym kielichem mszalnym z którego kapłani - Kolektywni Krwiopijcy stojąc na swoich ołtarzowych piedestałach piją krwawicę z ludzkich ofiar na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej żyjąc w tym religijnym społeczeństwie utwierdzonym w wierze a raczej zakłamanym społeczeństwie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy podobnie do kapłanów manipulacjami w wierze powalają przed sobą na kolana wierzące im społeczeństwo

To jest owoc zło dziejskiego kolektywnego złotego interesu kapłanów którzy z założenia mają być Apostołami - Dobrymi Pasterzami a stali się rasowymi Arcy Kapłanami takimi jak ci którzy ukrzyżowali - religijnym krzyżem zaszczuli życie Boże nie tylko Jezusa w trosce o swoje świątynne interesy na których siedzą jak kwoki ...

... a ludzie publicznie w TV nazywają ich "Pasibrzuchy" dyskutując publicznie nad ich :
nieobliczalną pazernością,
bezgraniczną arogancją
i świętą nietykalną bezkarnością,
obnażając ich sakra mentalną obłudę działającą sprzecznie z nauką Jezusa dla którego taka sakra mentalność była przysłowiowym gwoździem do trumny i bramą do piekła Golgoty.

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: akasha (---.dip.t-dialin.net)
Data: 08-03-12 18:55

O losie co za spamerzy... A admina jak nie bylo tak nie ma...

_____________________________________________________





Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 19:34

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

Człowieku, chcesz coś pisać, to konkretnie i zwięźle. poza tym usuń te wielkie zdjęcia, albo je zmniejsz, bo to wygląda co najmniej pretensjonalnie.




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 09-03-12 01:27

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: Maniuszek (---.elomza.pl)
Data: 08-03-12 19:34

Jak widzę wpisy tego "pseudointelektualisty" Mr_Andrzeja, to krew mnie zalewa.

Trzymaj sie tematu, a nie jakieś wywody filozoficzne tu prowadzisz.

____________________________________________________________


Powiadasz pseudointelektualisty(?) - kto zatem według Ciebie jest intelektualistą ?
Na czym Twoim zdaniem polega bycie lub niebycie intelektualistą ?

Ja nie występuje tu jako intelektualista i nie odgrywam roli intelektualisty nie mogę być zatem udawanym intelektualistą a raczej jak mówisz pseudointelektualistą za którego się również nie uważam tak jak nie uważam się w ogóle za intelektualistę.


Nie dawaj fałszywego świadectwa prawdzie którą chcesz wypaczyć swoją wypowiedzią nieadekwatną w stosunku do rzeczywistości którą ja tu prezentuję a którą Ty wyraźnie dyskredytujesz zachowując się fałszywie jak kobieta która nieudolnym makijażem zastępuje dawno utraconą piękność starając się za wszelka cenę tym fałszywym zachowaniem ...
Taka kobieta tak samo jak kapłani złudnie utrzymują swój doskonały - święty wizerunek stwarzając jego pozory i zaszczuwając ludzi którzy to zakłamanie obnażają.


Wracając do tematu od którego najpierw zostałem odwiedziony atakami na mnie i straszeniem mnie policją co stanowczo poddałem ripoście zapytam Ciebie:
Dlaczego wskazujesz że się tego tematu nie trzymam ? Dodam że nieuczciwa przebiegłość z Twojej strony dająca fałszywe świadectwo prawdzie w tym temacie być może deprecjonuje mnie w oczach czytelników.

Jaki masz w tym cel żeby mnie zdyskredytować w oczach czytelników ?

To nie są wywody filozoficzne na co kłamliwie wyraźnie wskazujesz. To jest owoc zaniedbań w Kościele na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej.

To jest owoc zła Kościoła który nie jest spójny z prawdą z której i dla której powstał a tym samym stał się niespójny z nauką Jego założyciela. Kościół ten stał się niespójny z Jezusem którego uznaje za Boga a tym samym stał się niespójny sam w sobie i sprzeniewierzony wobec swojego Boga.

Dowodem na to jest temat: "Kolejna zaginiona osoba z Łomży"
a to nie jest jej pierwsze "zaginiecie" tak samo jak nie jest to pierwsza rozbita parafialna rodzina i nie jest to pierwsza parafialna osoba która jest owocem niespójności parafialnego Kościoła ad intra et ad extra w swoich parafialnych rodzinach nosząca kliniczne piętno schizy jako owocu tej społecznej niespójności nie tylko własnej biologicznej rodziny wobec której zarzuca się jej niedostosowanie społeczne tym samym podstępnie czyniąc z ofiary sprawcę na którego wkłada się odpowiedzialność którą zdejmują z siebie ojcowie i matki zła jakim nie tylko ta zaginiona kobieta została społecznie i klinicznie dotknięta i trwale obarczona przekazując to zło w sztafecie życia swoim dzieciom i wnukom swoich zło czynnych zakłamanych katolickich rodziców i ich krewnych.

Jeśli komuś nie pasuje stylistyka i gramatyka bo jest zadufanym w sobie intelektualistą to niech sobie poprawi tak jak mu pasuje jak się na tym zna.

Nie jestem pisarzem i od fantastycznego pisarstwa jestem daleki doświadczając szarej rzeczywistości ludzkich relacji jako owoców zakłamanego Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej na której kapłani z tego zakłamania czerpią własne korzyści - zyski...

... jak ci kapłani którzy w obronie swojego nietykalnego obrzędowego świątynnego interesu zaszczuli życie Boże razem z Jezusem na początku naszej Ery dając Fałszywe świadectwo prawdzie którą Jezus ostatecznie poświadczył własnym życiem - świadectwo które niestety po dziś dzień kapłani podobni do nich deprawują na sposób Ludzki i Boski czyniąc swoje religijne manipulacje prowadzone w dobrej wierze.

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

Panie Andrzeju I. - lecz się pan na nogi bo na głowę już za późno.
W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach, którzy w jakiś sposób wydymali cię w odbyt. A może wciąż masz żal, że po 2 latach wywalili cię z seminarium, a było tak miło..?

Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen.






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 09-03-12 10:13

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: algeroth (---.play-internet.pl)
Data: 09-03-12 02:21

"W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach"

"Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą"
__________________________________________________________

taa...

Ty Piszesz cytuje : "Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen."

Skąd w Tobie ta pewność skąd wiesz kogo znam i kogo nie znam ?
Skąd wiesz jakie jest moje powołanie skoro nie znasz mnie na tyle dobrze aby orzekać o moim powołaniu - a może właśnie to co obecnie robię jest moim powołaniem ? Tak naprawdę to bez znaczenia każdy tak samo jest powołany do godnego życia które niestety również chrześcijanie chrześcijanom zaszczuwają pod przewodnictwem parafialnych kapłanów.

Człowieku Nazywając mnie w ten sposób mendą sam z siebie robisz mendę podobnie jak kapłani którzy próbowali zrobić z Jezusa mendę społeczną przykładnie - szyderczo ukrzyżowaną po królewsku.

Kim jesteś (?) Kim jest dla ciebie Jezus ? (retoryczne)

Kim jesteś posługując się wobec mnie bojowo nastawioną retoryką nieadekwatną do rzeczywistości "religijną argumentacją np. starej baby" jakich wiele grzmiało na Krakowskim Przedmieściu przed religijnie postawianym krzyżem pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie i tak samo bezmyślnie wojującej pod tym religijnym krzyżem z tą prawdą jak na Golgocie w Jerozolimie na początku Naszej Ery.

Skoro tak postępujesz to jesteś nieuczciwym człowiekiem dyskredytującym treść której nawet nie zacytujesz poddając ją merytorycznej krytyce i co najmniej polemice dlatego też nie spodziewam się po Tobie że jesteś dobrym człowiekiem.

Pytanie czy jesteś nieuczciwym człowiekiem na zewnątrz czy sam się oszukujesz żyjąc w zakłamaniu w bezpiecznej dla Ciebie nieświadomości problemu który jest za sprawą niedobrych, nieuczciwych kapłanów - fałszywych proroków powszechnie obecny nie tylko w naszym społeczeństwie na religijnej parafialnej Ziemi Łomżyńskiej ?

Zamykanie oczu na problem i zaszczuwanie tych którzy o tym problemie mówią nie jest rozwiązaniem problemu którego w ten sposób już nie widać ponieważ jest on nadal obecny i jako niebezinteresownie ukrywany stanowi większe społeczne zagrożenie dla tych którzy już uwierzyli w to że problem nie istnieje albo w ogóle nie maja świadomości jego istnienia i zagrożenia a tych co o tym mówią i obnażają to posądza się o urojenia i niedostosowanie społeczne.

Dlaczego tak się dzieje ? Komu i czemu to służy ?

W swojej arogancji stajesz po stronie zła które piętnuje na forum doświadczywszy pośrednio oraz bezpośrednio jego przyczyn i skutków podobnie jak Jezus którego kapłani ukrzyżowali rękami ludzi którzy postępują bezrefleksyjnie i nieuczciwie podobnie jak Ty tu w stosunku do mnie.

Nie możesz nie dostrzegać skutków zła zło dziejskich kapłanów w ich religijnym złotym interesie zło dziejskiego Kościoła parafialnego o którym mówię. To parafialne zło dotyczy również tej zaginionej dziewczyny i jej parafialnej rodziny.
To zło piętnowane przeze mnie jest dostrzegane przez wielu ludzi.
Powszechnie mówi się o tym w mediach na całym świecie również na tym forum w innych tematach do których dołączam podzielając zdanie innych ludzi.

Skoro wykazujesz taką postawę zapewne jesteś wiernym kolektywnego kościołka kapłanów o których mówię bez ogródek a może nawet wiernym słuchaczem zakłamanych mediów Kościoła Rzymskokatolickiego które są propagandową tubą kapłanów podobnych do Ojca Rydzyka działających kolektywnie jak świnie w znanej Książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy.

Oni są jak świnie w Folwarku zwierzęcym które zakłamują zmanipulowane i powalone przed sobą na kolana społeczeństwo do końca nieświadome przyczyn i skutków świńskiego zakłamania będących dla tego społeczeństwa fundamentalnym zagrożeniem przekreślającym prawidłowy rozwój społeczny na sposób Ludzki i Boski uniemożliwiający rozwój życia Bożego w bezpiecznej dla ludzi cywilizacji życia...

... będącej przeciwieństwem cywilizacji śmierci z jej atrybutem którym jest spirala przemocy walki człowieka z człowiekiem - świętych wojen i konfliktów społecznych na tle wartości religijnych których twórcami są religijni kapłani lansujący w pozorach dla własnych korzyści tą cywilizację jako cywilizację życia w cierpieniu z nadzieją na pełnie radości z życia dopiero po(?) śmierci nazywaną zbawieniem - pójściem do nieba(?).


O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: drzewko_szczescia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-03-12 15:45

Odnalazła się?

___________________________________________________________
Piszę poprawnie po polsku




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: cenzuraa (---.elomza.pl)
Data: 09-03-12 15:46

niet




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: Kolejna zaginiona osoba z Łomży
Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 09-03-12 16:10

Znam sytuacje w której dziewczyna uciekła z katolickiego domu.

Jej katolicka rodzina przez miesiąc prowadziła poszukiwania i odchodziła od zmysłów.

Dziewczyna po miesiącu się odnalazła ale do domu już nie wróciła. Kontynuując swoje kurewstwo maiła w dupie swoją religijną Łomżyńską rodzinę w której została wychowana i od której ostatecznie uciekła nie bez przyczyny.

Taki ten katolicyzm na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej jest fałszywy że aż trudno w to uwierzyć. ...

... To jest Kościół pozorantów - kapłanów - księży - Ojców duchowych przerzucających swoją odpowiedzialność za deprawację zdezorientowanych ludzi na tych których ta deprawacja spycha na margines społeczno ekonomiczny a raczej na krawędź życia nie tylko życia w parafialnym Kościele.

O czym to świadczy ...

?!;+)><>

Kapłani manipulując ludźmi zaszczuli prawdę razem z człowiekiem który ją reprezentował






Odpowiedz na tę wiadomość

Spis działów | Wyświetlaj drzewo | Wyloguj | Mój profil Nowszy wątek | Starszy wątek





Odpowiedz na tę wiadomość
Twoje imię: fanka bocianka
Adres e-mail: angella115@wp.pl
Temat:


Dodaj mój podpis.
Odpowiedzi wysyłaj na podany e-mail.







Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

Mapa serwisu Nagłówki RSS Reklama
4lomza.pl Regionalny Portal
Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

W piątek skończyli naprawiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Dobre to było 4 , 5 lat wstecz. Teraz tego przesyt.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

allegro

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Jestem facetem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Ale ludzie mają problemy żeby jeszcze o tym na forum pisac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Wazne ze cos sie dzieje w naszym miescie !!!

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Do du.py :(:(

a jak u was ??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

nie jest tak żle -właśnie jadę do lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

So,bo nieras ich widze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Zucio
ja dostaje recepty ze zniazka bez problemu, chyba to jest kwestia lekarza naprawde tak jak ktos wyzej wspomnial. Ja zmienilam pediatre jakis czas temu, bo poprzedni wystawial mi tylko na 4 puszki i musialam co 2 tyg latac do niego, a on z wielka laska mi wypisywal. A od kad chodze do swojej nowej pediatry to wypisuje mi po 10 puszek i jeszcze sie pyta czy mi starczy.
Wiec skoro w NFZ powiedzieli ze nie ma ograniczen wiekowych to trzeba im to przypomniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

oko za oko i wszyscy ślepi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Na Makowej wypisują bez problemu mleko. Moje dziecko ma 4 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

maruda

co ty z samego rana takiego nerwa masz ?

ugryzło Cię coś , czy dnia wczorajszego szukasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Probowalem wczoraj dzwonic do lomzynskiego NFZ ale nie odbierali chyba nie pracowali (napisalem e-maila) a jutro jeszcze zadzwonie dowiem sie na 100% jak to jest. A pozniej jesli jest jak mowicie zadzwonie do lekarza i niech mi to wytlumaczy (ciekawe co powie).
Czy w aptece sprzedadza mi 1 puszcze bez recepty ?
Nieesia a do ktorego lekarza chodzisz ?
Czy moze ktos odsprzedal by mi 4-5 puszek w cenie 10-12 zł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

Byłam na Prymie naprzeciw Bp, 110 zł filtr+olej, wymiana gratis, bardzo miła obsługa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

September... byłaś na Prymie czy na przeciw Bp...,bo już sie pogubiłem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

http://www.youtube.com/watch?v=OC8sYuZeWtU
brunetki.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo


maruda dziś nie w sosie , cuś go ługryzło ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

mr.andrzej moja wiara lub jej brak to tylko i wyłącznie moja sprawa,po drugie nie obrażaj osób wierzących to jest dyskryminacja,a po trzecie z tego co widać to wszyscy mają cię tu dosyć ale ty nie przyjmujesz tego do wiadomości,nie będę zniżała się do twojego poziomu i kończę tą bezowocną dyskusję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

mały ?
ja ci zaraz dam prawiczka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

zapłace z pensji połowe+ w zamian za załatwienie pracy w biedronce (poważnie) Ja-zadbana,bardzo pracowita,uczciwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy kolejny raz blokują gojom premierę książki na temat oszustwa jedwabieńskiego! Szok! Trwa protest gojów w Polin! Relacja na żywo

mysliciel80 prowokujesz go do dyskusji. Sądzę, że gdyby jego wypowiedzi były przez wszystkich ignorowane to musielibyśmy tak często go oglądać. Ja po prostu omijam posty odwiedzane przez tego idiotę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org