piątek, 19 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To c2h5oh pomagał zwyrodnialcom z SS Sonderkommando 10-a, zagłuszyć wyrzuty sumienia...

... przy eksterminacji Polaków i holokauście Żydów , jak mordowali starców, kobiety i dzieci .

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: To c2h5oh pomagał zwyrodnialcom z SS Sonderkommando 10-a, zagłuszyć wyrzuty sumienia...

Jak mordowali starców kobiety i dzieci to żydowska policja i żydowscy szmalcownicy stanowili główna siłę która pomagała SS manom z Komanda Szafera...Którego przedstawiciele byli w tym czasie z Jedwabnym...

Reszta co pisze ten powyżej to kłamstwa potworności jakimi obrzuca Nas...

Re: To c2h5oh pomagał zwyrodnialcom z SS Sonderkommando 10-a, zagłuszyć wyrzuty sumienia...

Jakimi obrzuca Nas....cham, gnida i można wymieniać dalej.

Kasia..

takie są skutki działania bimbru , nie dość że pijak to i złodziej - bo każdy pijak to złodziej :)

Andrzeju a ile to bimbru trzeba wypić , by mieć taki fioletowy nos i spuchnięty ryj , jak ty ?

Kto jak kto,ale ty powinieneś to wiedzieć najlepiej.

Kasia..

Cham i prostak innym wmawia alkoholizm,a sam menda za kołnierz pewnie wylewa!

Kasia..

do budy, stara suko,
szukasz pretekstu do kłótni,
po kigo wała wpieerd...sz się pomiędzy wódkę a zakąskę ?

cieczki dostałaś ? tępa dzido to zmień pieluchomajtki

Znów mnie oczerniasz ciekawe jak długo jeszcze ?
Nigdy nie dałem zgody na udostępnianie moich danych osobowych które bezprawnie rozpowszechniasz... łącznie z adresem i nr telefonu...

Ty buraczany kołku, spiczowy kretynie nie taki cham jak ty mi będzie mówił gdzie i co mam pisać.

Kasia..

Pani Kasiu spokojnie lepiej się pośmiać z jego piany niż się samemu denerwować...

\"Znów mnie oczerniasz ciekawe jak długo jeszcze ?\"

Dopóki czuję, że mu można.

Kasia..

Panie Andrzeju mnie taka kreatura nie jest w stanie zdenerwować.Ja mu tylko odpisuję w jego stylu,tak żeby pojął.

Kasia..

menelu, ja ci nie dałem zgody na wcześniejsze mi ubliżanie i pomawianie o różne bezeceństwa
- a teraz - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie , więc nie płacz

... i nie potrzebuję twojej zgody,
gdy ty sam tu na forum publicznie chwaliłeś się kim jesteś
jak i również sam tu podałeś swój nr. telefonu, gdy szukałeś kontaktu z forumową De.wotką,
i sam pochwaliłeś się filmikiem ze swoim wywiadem pod ambasadą Egiptu,
w internecie nic nie ginie ,
zapomniałeś, jak się cieszyłeś, że jesteś osobą rozpoznawalną ?
nie pamiętasz co wypisywałeś, to jak się napijesz - nie pisz bzdur :)

...a na hvj komu POtrzebne dane osobowe i nr telefonu do takiego POjeba..?!

Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Paplak to jest mało istotne czy komuś by były potrzebne dane osobowe do takiego poyeba jak ty. Kto jak kto, ale ty powinieneś znać pewne przepisy.

Kasia..

stara torbo ,
ty też już zapomniałaś, jak tydzień/dwa wstecz
chwaliłaś się tu na forum
jakimś tam newsem od policji,
gdy złapali cię pijaną w krzakach , jak robiłaś laskę na dwa baty
a później twierdziłaś, że ty nic nie piłaś,
jedynie w spermie było dużo % denaturatu i stąd twój stan :)

... zaprzeczysz , czy mam podać link do twojego postu ?
teraz też będziesz płakać , że niby ktoś cię oczernia ?

...to POdobnie jak zatrzymali pijanego woźnicę, który tłumaczył się, że przecież koń jest trzeźwy i bezpiecznie dociągnie do domu...

Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Oooo to żeś wymyślił? W taką pogodę po krzakach z kumplami się szlajasz?! Szybko preparuj post czubeczku. Tylko nie ponyl się i nie wklej tego o sobie.

\"To co już po spotkaniu Picza z kumplami? Policja nie zatrzymała,nie wydmuchałeś ze dwóch promili głupio się tłumacząc,że nic nie piłeś, a nie miałeś pojęcia że w nasieniu po zabawie z kumplem jak dmuchniesz to ci procenty wyskoczą. Jak ci mało to sąsiada suki po wsi poszukaj\"

Kasia..

haha i co teraz babcia kaśka
ma podstawy się obrażać , że ktoś sparafrazował jej wcześniejszy post ?
( który sama tu teraz przytoczyła )
może się czuć obrażona ? :))))
też potrzebuję jej zgodę by napisać o niej, że to STARY LACHOCIĄG i ZOOFILKA lubująca się w perwersyjnych zabawach ze swoim psem Amstafem ?

Gdybyś znał i tu wkleił moje dane to uwierz że byś w sądzie wszystko odszczekał. A twoje chore ciągoty zostaw idioto dla siebie.

Kasia..

Katarzyno N.
durna babo nie strasz mnie idiotko,

no bo kim ty jesteś i co z ciebie za figura ?
jak myślisz za podanie danych takiej debilki, jak ty ile bym dostał , może KSa ? :))
wszystko zależy od kontekstu i istotności naruszenia tj.rozmiaru powstałych szkód, jakich ewentualnie realnie byś doznała , negatywnych skutków

Kto by ci pozew napisał i go dobrze uzasadnił ?
... jakich to realnych krzywd doznałaś w wyniku ujawnienia publicznie twoich danych osobowych ?

A mnie nie interesuje ile byś dostał,bo nie to jest najważniejsze. Takich trzeba uczyć rozumu i pokazywać że nie są ponad prawem i dla samej zasady bym to zrobiła. Nie trzeba doznać krzywd, dokształć się czubku z obowiązujących przepisów. A kto by pozew napisał to tu akurat nie bój żaby.😂
Co ze mnie za figura? Każdy w porównaniu z tobą jest kimś, nawet pijak pod sklepem. Ty sobą nie reprezentujesz jako człowiek absolutnie nic. Mniej niż zero. I tu nie chodzi o mnie,bo ja twoje wpisy mam gdzieś,tu chodzi o stosunek do innych ludzi,o twoje naśmiewanie się z biedniejszych, chorych o twoje wywyższanie się ( a tym się brzydzę) i mogłabym wymieniać dalej ale wystarczy pajacu!

Kasia..

Dokształć się tępa dzido z obowiązujących przepisów,
w twoim przypadku to nikła szkodliwość społeczna czynu
i musisz w pozwie udowodnić jakich to realnych krzywd doznałaś z powodu ujawnienia danych .

Musisz wykazać, że wskutek zachowania sprawcy ucierpiały twoje dobra osobiste (tj. godność, cześć, dobre imię, zaufanie, wizerunek itp.- a piszemy tu TYLKO o sprawie ujawnienia twoich personaliów, bo godność, cześć i dobre imię JUŻ DAWNO TEMU NA FORUM STRACIŁAŚ PO WIELU SWOICH WULGARNYCH, CHAMSKICH I PROSTACKICH WPISACH skierowanych do mnie, jak i innych użytkowników tego portalu - najpierw sama się szanuj babo, bo inaczej nikt cię tu nie będzie szanował !) ),
- wtedy dopiero będziesz mogła dochodzić przed sądem cywilnym odpowiedniego zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę lub też zasądzenia odpowiedniej kwoty pieniężnej na wskazany przez ciebie cel społeczny.
( ... jak myślisz ile w twoim przypadku mogłabyś żądać od mojej skromnej osoby za samo podanie danych personalnych takiej wybitnej postaci, jak ty ? W procesach osób majętnych , tych z pierwszych stron gazet i za POMÓWIENIA, OBELGI itp... sądy przyznają kwoty raptem max kilkutysięczne, a tu w tak błahej sprawie ugrasz ze 100-200pln ? :)
Koniecznym jednak będzie skuteczne wykazanie, że pomiędzy zachowaniem sprawcy a efektem – w postaci naruszenia dóbr osobistych – istniał związek przyczynowy, tzn. że gdyby nie zachowanie sprawcy, to do naruszenia dóbr by nie doszło.

haha myślisz durna babo, że adwokat będzie chciał sobie dvpę zawracać tak finansowo nieopłacalną sprawą a która może się ciągnąć i długi czas ,
ty mu za to zapłacisz ?

Zgodnie z ogólna zasadą dotyczącą zwrotu kosztów, tj. art. 98 kodeksu postępowania cywilnego – strona przegrywająca sprawę obowiązana jest zwrócić przeciwnikowi na jego żądanie koszty niezbędne do celowego dochodzenia praw i celowej obrony (koszty procesu).

Najprościej ujmując, koszty zastępstwa procesowego to wynagrodzenie profesjonalnego pełnomocnika za poprowadzenie przez niego sprawy sądowej. To, ile wynosi wynagrodzenie radcy prawnego lub adwokata, określa umowa z klientem.
Czym innym jest honorarium, które ustalimy w umowie z pełnomocnikiem, a czym innym kwota kosztów zastępstwa procesowego, którą przyzna nam sąd, np. w przypadku uwzględnienia naszego powództwa czy oddalenia pozwu, gdy występowaliśmy w charakterze pozwanego.
Minimalne i maksymalne stawki określa rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości.
Sądy bardzo rzadko przyznają stawki wyższe niż stawka minimalna, ( a nie są one wysokie i zadowalające wynajmowanych prawników )
a ty jak chcesz , to poza fakturą ładuj kasę w adwokata czy radcę prawnego.

ps:
bohaterko z za monitora , a dlaczego do tej pory nie wytoczyłaś mi pozwu cywilnego,
za niby ubliżanie tobie ?
... bo sama też tak tu robiłaś niejednokrotnie
i boisz się pozwu wzajemnego ?

A kto niby te wypociny długie czytać będzie niby ja?Darmo się produkowałeś.

Kasia..

a tu info dla zainteresowanych ( alkoholik i babcia mogą skorzystać :)))

W pierwszej kolejności musicie określić co jest przedmiotem waszego roszczenia i jakie jest żądanie zadośćuczynienia pieniężnego z tytułu nieuprawnionego upublicznienia waszych danych osobowych i jakie to zdarzenie wywołało u nas poczucie krzywdy. Krzywdy OBIEKTYWNEJ, bo sąd subiektywnych odczuć nie uwzględni.
Następnie musicie \"wycenić\" sobie waszą krzywdę , jako szkodę niemajątkową.

No i wnieść do sądu pismo procesowe, zwane pozwem.
A w pozwie należy dokładnie określić: strony procesu (imię i nazwisko powoda oraz adres zamieszkania, a także nazwę pozwanego i adres siedziby), sąd właściwy, wartość przedmiotu sporu, czyli wartość dochodzonego roszczenia .
Najważniejszym elementem pozwu jest oczywiście dokładnie określone żądanie , oraz przytoczenie okoliczności faktycznych uzasadniających żądanie a więc podstawy, z których wywodzimy nasze roszczenie.

W pozwie powinny się też znaleźć informacje odnoszące się do tego, czy próbowaliśmy rozwiązać spór polubownie (jeśli tak, jaki był skutek tych działań, jeśli nie – należy wyjaśnić dlaczego zrezygnowaliśmy z innych form rozwiązania sporu, np. mediacji, zawezwania do próby ugodowej itp.).
Immanentną częścią każdego pozwu są także wnioski dowodowe, bowiem zgodnie z prawem, musimy udowodnić zasadność naszego roszczenia (art. 6 k.c. stanowi, że ciężar dowodzenia spoczywa na stronie, która wywodzi z danego faktu skutki prawne).

Na poszkodowanym, czyli powodzie, spoczywa obowiązek udowodnienia powstania szkody i wykazania jej rozmiaru.

Należy pamiętać także o tym, że w sprawach o roszczenia z tytułu ujawnienia danych osobowych,
pomimo ustalenia, iż doszło do naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych nie zawsze takiemu naruszeniu towarzyszy przecież powstanie szkody.

ps:
i kwestia RODO, na które to często powołuje się babcia kaśka -
dziedziny życia codziennego, dotyczące sporów osób fizycznych , są spod RODO wyłączone na nieco innych zasadach i tu w ogóle nie będą miały zastosowania. RODO DOTYCZY TYLKO ADMINISTRATORÓW przechowywania i przetwarzania danych osobowych !

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0