środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Guard, ty to nic nie wklejasz? Nie interesuje Ciebie nie zabieraj głosu. Nad tym czuwa Admin, jeżeli nie wykasował tego tematu, to widocznie nie przeszkadza. Aż tak twórczy to nie jestem, ale przeżyłem co nie co lat i też na ten temat mógłbym wiele powiedzieć. Czekam na Twoją twórczość, bo dotychczas na forum za wiele jej nie widziałem.

Pozdrowienia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Tak ogólnie to miejska komunikacja u nas leży z informacją o sobie, a mają podobno przecież jeździć. Jak chcą częściej jeżdzić z pasażerami to niech choć raz pomyślą o reklamie. Firma bez swojej strony internetowej w dzisiejszych czasach poprostu nie istnieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

niema Łomzynskiego rozkładu chyba w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Nie dba o klientów, bo nie musi, jest monopolistą. Nie podoba się to na piechotke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Bez sensu Shadow22. Wynika z tego, że chcesz bo inni chcą i nie ma ku temu żadnego głębszego sensu. To się nazywa fałszywa moralność tzn teraz będę taki bo tego wszyscy w około ode mnie tego wymagają a póżniej to może będe sobą.
A poza tym nie rozumiem podejścia kogokolwiek kto mówi, że jest katolikiem ale tak nie dokońca. Bo chyba katolicy jedynie mają prawo brać ślub w katolickim kościele i ewentualnie tzw. osoby toważyszące. Totanie zgłupiałem jak można wziąć ślub i powiedzieć dzięki to wszystko co chciałem, teraz już mogę sie wypisać.
No cóż można i tak: udawać, że jest się przykładnym katolikiem przed innymi. Ja osobiście wolę już być niewiernym, niż udawać nie wiadomo kogo. Siebie nie oszukamy i myślę że to kwestia czasu kiedy oczekiwania wewnętrzne naszego "ja" odezwą się tak że aż zaboli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Na chwilkę pociągnęlismy ze szwagrem, ale już było po 14.00.

Otwarcie było o 11.

Ludzi nie było dużo, ale się nie dziwię - straszny mróz i wiatr.

Oto zdjątka z dojazdu:

i spod "Chaty na stoku":

za plecami jeszcze drugie tyle.

(chcesz zobaczyć większy obrazek? - kliknij mały powyżej!)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Jak klikniesz mały, pojawi się trochę większy.

Jeśli klikniesz ten drugi, zobaczysz jeszcze wiekszy. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Podaję adres e-mail: mpk_lomza@wp.pl , poproś o rozkład jazdy z przystanku który Cie interesuje, a otrzymasz (sprawdzone)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Niestety polscy kierowcy są bardzo sfrustrowani, (a kto nie jest?)
I odreagowuja te frustrację za kółkiem. Sam miałem kilka razy okazje się o tym przekonać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Rozbije siei bedzie miał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

JA CI POWIEM O CO CHODZI. GOSC NIE SYPIE SOLĄ BO PRZY TAKIEJ TEMPERATURZE TO CO W 10MIN SIE ROZTOPI ZARAZ ZAMARŹNIE I CAŁA FILOZOFIA. A I TAK MIAŁEŚ FUKSA ŻE ZŁAPAŁEŚ PŁUG ZA ŁOMZĄ JA WIDZIAŁEM 2 NA CAŁĄ ŁOMŻĘ. HEHEHEH STANDARD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Ja Ci moge strzelic pare fotek aparatem w moim telefonie :PPPPPPP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Tu nie chodzi kto miał rację od tego nie ja jestem ani ja ani ten kierowca. Niestety boli mnie to najbardziej w tej sytuacji, że kierowca mało co nie wymieżył samosądu. Mam nadzieje że jak przejeżdżasz te 300km to ani razu się nie poniżyłeś, nie wyszedłeś z samochodu i nie spuściłeś nikomu lania nawet jeśli zawinił. W moim przypadku było blisko do samosądu. W Angli to podobno norma, że kierowca jest na drodze sędzią i katem. W Polsce mam nadzieje takie sytuacje to margines. Spotkałem sie z tym pierwszy raz. Sam jestem kierowcą i jeżdżę dużo. Ja traktuję pieszych i innych kierowców jak siebie samego. W tej sytuacji nie rozumiem czegoś - po co on się spieszył jeśli miał czas zawrócić i zapolować na mnie. Proponuje zdecydowanej większości najpierw wyżyć się na symulacjach komputerowych a póżniej siadać za kółko. Może danego dnia ktioś miał nieudany seks, kłótnię z żoną, zdechł mu kot czy zaciął się przy goleniu ale siadając za kierownicą jestes odpowiedzialny za wszystkich do okoła. Wielu się uważa za dobrych kierowców i ten fakt ma być usprawiedliwieniem do narażania czyjegoś zdrowia a co gorsza życia ? Bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Wolno trza jexdzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Zanim WIMAX dojedzie do Łomży, możesz już teraz skorzystać z darmowego dostepu w oby lokalach 4 Pory Roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Zapraszam to zostawiania swojego ogłoszenia jako modelka na forum dyskusyjnym Łomżyńskich Miłośników Fotografii pod adresem www.fotolomza.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Pierszeństwo zawsze będą miały samochody przeciez jak sie zapali zielone światlo i tak trzeba sie rozejrzeć i jak naj naj naj szybciej przejść ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Shadow ...to jesteś w błędzie. Jesteś Katolikiem? To powinieneś się stosować do zaleceń katechizmu KK.

Poczytaj co tam jest o uczęszczaniu do kościoła i uczestniczeniu w życiu Kościoła. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

O tak, Alli!
Gdyby tak wyeliminować pewne niedogodności z życia "tuiteraz", byłoby całkiem całkiem...:D Jestem za Ziemią! Tu powinien być eden! Nie jestem w stanie sobie wyobrazić siebie jako bezpłciowej istoty, wtopionej w jedną szczęsliwą (?) masę...
A choć pewnikiem kiedyś pierwiastki, z których się składam wejdą w jakieś insze reakcje z czymśtam :)), osobiście zamierzam siłą swej woli i oślego uporu NIE POZWOLIĆ! memu niedotlenionemu mózgowi zapomnieć...:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

patrzcie jacy nagle wszyscy madrzy sie zrobili najpierw eVe-liNKa..17^ wysmiewa sie z chlopaka umieszczajac bez jego zgody zdjecie na forum a potem bulwersuje sie ze poszkodowany zrobil to samo z jej zdjeciem z kogos to fajnie sie nasmiewac gorzej jak wszyscy nasmiewaja sie z ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

piotr jesli miales pierszenstwo czyli przechodziles przez przejscie dla pieszych to w czym problem? zawsze bedziesz mial racje chyba ze nie zastosowales sie do przepisow? nawet jak zawrocili do ciebie o ile oczywiscie postepowales wedle prawa to jeden telefon na policje i ty masz racje i to on bedzie tym winnym a jak wiadomo nie mozna dokonywac samosodow i tym podobnych zeczy pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

jesli chodzi o smieszne aukcje to polecam :
http://www.allegrofun.pl/aukcje.html?PHPSESSID=61b9c4ba7583b2e0888a2c004d7c675a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

o to ze robisz bez sensu te posty to raz a daw to ze nie mogles w jednym poscie dac tych zdjec??i czego tu nie rozumiesz nadal takie trudne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

W związku z brakiem zainteresowania moim pytaniem odpowiadam:

Autorem przytoczonego cytatu był Leon Rzeczniowski "nauczyciel historyi w Łomży"
Pytanie padło w tym wątku ponieważ jest on autorem pierwszej monografii Łomży wydanej drukiem "Dawna i teraźniejsza Łomża"

Po podaniu odpowiedzi chciałbym zadać następne pytanie:
w wątku "gdzie to jest 2" przeczytałem:

Autor: maciek (---.lom.vectranet.pl)
Data: 19-01-06 21:56

Zgadza się, to jest na przeciwko dworca autobusowego i był to dom nie żyjącego już Pana Erwina Dąbrowskiego.

Pozdrowienia.

maciek"

PYTANIE:
w jakim stuleciu żył Pan Erwin Dąbrowski
KIM BYŁ Pan Erwin Dąbrowski (czym się wsławił)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

JAK osiągniecie wyższy poziom techniczno-artystyczny będziecie mieli szansę zostać paparazzi. Znam już tu takich. Tak , że pilnie się uczcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!




Co sadzicie o koszulce naszych piłkarzy? Mi wydaja się nawet spoko, szczególnie ta pierwsza;)

Nasi z Husarzem na klacie wygraja te Mistrzostwa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

trach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!


Dwa bociany lecą obok skoczni. Nagle obok nich pojawia się Adam Małysz.
Wreszcie jeden z bocianów nie wytrzymuje i mówi do drugiego:
- "Ty, patrz na niego. Lecimy już tak dziesięć minut, a on nawet się nie przywitał." Małysz spotkał kolegów.
- "Czołem Adam, wybierzesz się z nami na piwo?"
- "Nie mogę, muszę lecieć Małysz wraca do domu po zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni. Staje w drzwiach, a żona na to:
- "No dobra, a teraz skocz do sklepu
Dlaczego Adam zaraz po ślubie zabrał swoją żonę na skocznię?
- "Bo chciał ją przenieść przez próg
Czym się różni Małysz od F-16 ?
- "F-16 lata niżej i tankuje w locie."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Umiłowani w Prawdzie Siostry i Bracia!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org