środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

ROTFL?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Jeżeli to jest w Katedrze(cegła widoczna na zdjęciu pasuje tylko do katedry), to może być tylko nad drzwiami prowadzącymi na chór w prawej nawie przy samym wejściu. Innego miejsca nie widziałem gdzie by to mogło być. Chyba, że gdzieś w środku. W tej chwili nad drzwiami nie ma nic, ale to puste miejsce akurat pasuje na belkę widoczną na zdjęciu. Może się mylę.

Pozdrowienia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Może ktoś z was wie gdzie w Internecie można znaleźć rozkład jazdy łomżyńskich autobusów MPK? Ja mino iż szukałem nie znalazłem nic po za jakimiś drobnymi wyjątkami na 4lomza.

Może wam pójdzie lepiej....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Lepiej mało a mądrze. A tak temat spoko:). Pozdrawiam wszystkich i czekam na linki z interii:).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Też z ciekawości szukałem rozkładu MPK Łomża no i nie znalazłem. Zgodzę się z Tobą Pioto. Jak widać MPK nie dba o klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

chyba wiekszosc ludzi mysli nad slubem koscielnym fakt nie musi go byc ja tego chce bo taka jest tradycja i nasi rodzice tego chca pozniej to nawet ksiedza do domu nie wposcze ale teraz niestety musze to przecierpiec:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

W tym tygodniu miałem nieciekawą przygodę. Przechodziłem sobie jak milion razy w życiu przez jezdnię na zjeżdzie. Rozejrzałem się przepisowo we wszystkie strony i pewny swego zacząłem kroczyć na drugą stronę. Nagle wyłonił się jakiś zdezelowany pojazd (określam takowe które na pierwszy rzut oka wyglądają jak nowe, a po dokładnym obejrzeniu okazuje sie często że powypadkowe) Dwóch wyrostów jechało poprostu z nadmierną prędkością. Prawda że normalne to u nas w Łomży i nie tylko. Zima, ślisko, a ten goni jak wariat i mniema sie za mistrza kierownicy. Widząc mnie na drodze kierowca hamuje i wpada w poślisk. No cóż może i było w tym wszystkim i moja wina ( brak ostrożności, niech będzie). Nadal wszystko przebiega normalnie, facet wychodzi cało z poślizgu mijając mnie szczęśliwie i jedzie dalej bo nie miał nawet szans się zatrzymać. No cóż pomyślałem - miałem szczęście i poszedłem dalej. Po jakiejś minucie podjeżdża do mnie jakiś wóz wypada dwóch gości i łagodnie mówiąc poucza mnie jaki to ja kretyn, że nie umiem chodzić. No cóż może i nie umiem, może to była moja wina ale. Nic nie mówiłem, nie przyglądałem im się zbytnio i szybko poszedłem dalej. Miałem ponownie szczęście ,że gangsterzy mieli dobry dzień i mi darowali choć sytuacja wskazywała na to że w najlepszym wypadku będe miał sliwkę pod okiem. Pytam jak taki zestresowany nerwus może prowadzić pojazd na drodze. Nikomu nie życzę spotkania takiego super kierowcę z upoważnieniami do uczenia wszystkich po drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

AD. kolędy. W tym roku tak wyszło że w kopercie musiałem umieścić niewielką kwotę. Ksiądz mało co się nie obraził, szybko wyszedł i trzasnął drzwiami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

A GENERALNIE I TAK ZA ŚLUB TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ . I NIKT NIE WNIKA CZY DAŁEŚ NA KOLĘDE CZY NIE. MAŁO TEGO JESZCZE DLA ORGANISTY I DLA CAŁEJ RESZTY TRZEBA SIĘ WYPULIC.HEHEHEHEH



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Wybralem sie na przjezdzke po naszym miescie, byla gdzies godzina 17:30,Droga nie odśnieżona, pod sniegiem lud. Istna masakra.nie wiem gdzie drogowcy sie podziali.pewnie poszli na balange. W koncu ujrzalem wymarzony pług i mialem "przyjemność" jechac za nim.ale co widze? sól malo co mu sie na zakretach nie wysypuje z "paki" a wogole nie posypuje ulicy. To po kiego wala jezdzi i odsnieza jak nie posypuje jezdni???? samo odsniezanie nie wiele tutaj pomoze bo pod sniegiem jest lud.!!! Kompletnie bez pomyslunku.Tylko marnuje paliwo i jezdzi bez sensu.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

W województwie opolskim to biskup zabronił ściągania characzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

I co to ma wspólnego z tematem? :/

WiMAX ma za zadanie dostarczać usługę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów z jednego nadajnika, a WiFi conajwyżej kilkadziesiąt metrów w lokalu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM



Kobiece oczekiwania wobec najlepszego kochanka wcale nie dotyczą jego nieustannej erekcji. Zdecydowanej większości zależy na czułości.
Miłość, to uczucie głupie, zaczyna się na ustach a kończy się.............

Całowanie

Pocałunki to gwarancja udanego seksu, szczęśliwego związku i dobrego samopoczucia. Dla kobiety są o wiele ważniejsze.To dla niej nie tylko dowód twojej miłości czy pożądania, ale też gwarancja poczucia bezpieczeństwa i psychologicznej akceptacji,która procentuje monogamią.

Rada: Całuj ją nie tylko wtedy, gdy masz ochotę na seks. Jeśli chcesz, aby cię pożądała mimo upływu czasu, całuj ją każdego poranka, na powitanie, na dobranoc. Całuj na wiele sposobów - erotycznie, czule, namiętnie i po ojcowsku.Ucz się całowania - obserwuj, jak i kiedy podoba jej się najbardziej.
Obserwuj, obserwuj, ale inne też, żeby do swego związku wnieść coś nowego dla urozmaicenia.

Defloracja - pozbawienie dziewictwa.

Nasze dziewczyny, tracą dziewictwo średnio w 19. roku życia i ten pierwszy raz ma dla nich duże znaczenie.

Rada: Jeśli przytrafi ci się dziewica, wybierz pozycję klasyczną. Boli ją najmniej i przełamuje skrępowanie. Pamiętaj, że są cztery typy budowy błony dziewiczej i często krwawienie wcale się nie pojawia. Nie rób wtedy afery, że cię okłamała. Czasami błona jest tak twarda, że wymaga interwencji chirurga.
Najlepszy chirurg to własny skalpel, póki nie przytępiony.

Jutro kolejne słowa: emancypacja i feromony.

Pozdrowienia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Z sola sie zgodze ale mogliby piaskiem chociaz posypac.Pożniej jechalem przez rondo koło Niemcewicza widialem ze troszke tam posypali. Lepsze to niz nic przy takich warunkach.

Wawer w Olsztynie to codzienność.Bywam tam czesciej niz w Łomży.Ale nie porownuj Łomży do Olsztyna.To nieporównywalnie większe miasto. Dzisiaj sie przekonam czy mowiles prawde :)))))

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Pioto ma to sens jak chcesz miec normalny slub to nie moja wina ze mamy takich a nie innych ksiezy zeby mi nie zalezalo na terminie to bym poszedl do kapucynkow a tam jest super bo moja siostra brala tam slub jest poprostu lepsze podejscie do czlowieka a do wiary mozna byc wiernym czyli katolikiem ale wcale nie musze chodzic do kosciola wystrczy ze sie pomodle w domu o ile bedzie mi sie chcialo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM


Maciek widzę ze skończyleś kurs "Ginekologia i psychologia dla amatorów" Skończ jeszcze kurs gotowania na gazie i możesz się zenić.
A niejaki ogniomoistrz Kaleń(Łuny w Bieszczadach) mawiał -kazda baba ma w sobie taki ukryty guziczek,trzeba go znależć i nacisnąć a juz jest twoja.Spróbowałem -skutkuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

No cóż, pochwalić organizatorów, że ściągnęli do Łomży tak znany zespół. Szkoda że nie będę mógł się pojawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Obydwoje jesteście śmieszni a ty ptysiu lepiej niepokazuj sie na ulicy polowej i na senatorskiej bo bedziesz miał lipe...I tak masz co za debilizm wiesz ze polują na ciebie dziecinko z lasu to jeszcze podpisujesz sie tym nikiem na fotce.pl ;/;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Zawodowo zajmuję się chorymi dziećmi i między innymi dziećmi z Down'em. To określenie o ptysiu jest łagodnie mówiąc niestosowne. Down to bardzo poważna choroba chromosonalna i jak narazie nie mamy większego wpływu na jej występowanie. Prosiłbym żeby nieuwłaczać i tak pokrzywdzonym przez los ludziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Co to za budynek, gdzie on się znajduje i jaki urząd mieścił się w nim?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Nowogrodzka 5 (?)
Miescił się Urząd Bezpieczeństwa Publicznego.

W budunku gospodarczym do tej pory sa drzwi z "jedaszami"

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Nowogrodzka 5 (?)
Miescił się Urząd Bezpieczeństwa Publicznego.

W budunku gospodarczym do tej pory sa drzwi z "jedaszami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

sorry, miało być "judaszami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

UWAGA UWAGA
zapraszam na kolejne odcinki serialu

"Ptysiu Gangster"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=585877

"Ban"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=585910

"Przejażdzka na Bawełne"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=585944

"Złe samopoczucie"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=585975

"Brak higieny"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=585999

"Załatwienie sprawy"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=586014

"Przeprosiny"
http://www.grapheine.com/bombaytv/playuk.php?id=586040

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

eleganckie , originalne :)
no super :)

Władza przemówiła, decyzję podjęła, chór pochlebców przytaknął, ale kto na tym zarobił ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Maćku,
A czy te G i H to skrót od Grażynka i Heniek, czy jak..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Maćku,
A czy te G i H to skrót od Grażynka i Heniek, czy jak..?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Są rewelacyjne :) a zwłaszcza ta czerwona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Ależ Panie Gerwazy (Protazy), toż to nie uchodzi!!!!
Choć w zasadzie też znam lepsze miejsca do szczypania, no i one (znaczy te szczypania) też mi dają wiele radości w życiu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Wojti1000 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
cyt: "Wiecie o tym, żę rolnicy nie ponoszą kary za jazdę na oleju opałowym. Zgadzam się z nimi, bo wiem jak jest na wsi"

Już zauważyliśmy, że dużo wiesz na temat wsi. Ale spoko... może po feriach, też tam się zmieni na lepsze. Jeżeli nie....... to oczekujemy dalszych meldunków z tych strategicznych miejsc w U.E. !! Pisz częściej, bo potem szkoła, wieczorne dojenie krów.... no sam wiesz......... nie ma czasu na ważne - społecznie przekazy. Trzymamy wszyscy na tym forum kciuki !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Zambrowski Rynek czyli Plac Niepodległości, w tle widać katedrę, hotel "Metropol" i oczywiście Trybunę honorowa.
:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

i miałeś racje




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Bardzo trudna grupa. Myslę ze Polska zajmie 3-cie miejsce. Obym sie mylił :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KILKA SŁÓW O KOŚCIELE KATOLICKIM

Alli-sie nie bój!Dasz mu jednego do buzi drugiego do rączki i po chłopie.Zapomni kiedy sie urodził i jak sie nazywa abyś go tylko od tej elektrowni nie oderwala.Pozdrówka.Stary praktyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org