piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

Tak miałam swój slub tam rok temu!Powiem tak wolała bym inny lokal,byłam nie zadowolona,jedzenia jak kot napłakał po kawałeczku wszystkiego,dużo ryb, ale żadnych specjałów!!Menu sama sobie ustalasz, ale zachwalano mi strasznie co do czego goście strasznie marudzili na obsługe i jedzenie!!
Prawdemówiąc nie byłam usatysfakcjonowan!
pozdrawiam udanego wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

polecam www.kamilzieba.flog.pl/pf/ My również skorzystaliśmy z ofert Pana Kamila i jesteśmy mega zadowoleni!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

fajnie , dzięki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

a czego sluchasZ? zaraz ci wrzuce cos dobrego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

Chyba by mnie Chrystus opuścił żebym de tego szaletu poszedł :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

robciu ile za to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

http://www.youtube.com/watch?v=gJEcoTRhSjU&feature=BFa&list=FLxgDICaLq0UE7VSkWcraCZA&lf=plpp_video

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

W tym temacie to tylko Lala22 Ci może pomóc,żelowe ,akryle i inne wynalazki to jej całe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

płaci ten kto ma kase

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

Zadna nowość mi na weselu odpadły 2 paznokcie akrylowe zrobione u Serafińskiej a fryzura u jej fryzjerek piętro niżej taka ruda mi robiła utrzymała mi się dwie godziny i ja ....trafiło!!a ja paznokcie mam
Jak tam jestes na włosy umówiona odrazu próbną sobie rób a jak odmówią Ci tak jak mi to wogóle nie idz!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

Mi tez na weselu odpadły dwa pazurki ale nie u K.Serafińskiej robiłam:P dobra była zabawa , nawet nie wiem kiedy "poleciały" (poszłam dorobiła mi Pani i po problemie!), a za fryzjerki z tego co wiem K.Serafińska nie odpowiada tylko jest inna właścicielka!!! nie będę wskazywać która :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

Wieczór lekki, łatwy i przyjemny:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy aby tradycje katolickie były opoką Państwa Polskiego? Historia Polski mówi co innego.

hahah niestety klient ma zawsze rację a z tego co orientuje się za złe wykonanie zabiegu to ja mam prawo do zaskarżenia kogoś a jeszcze za złe traktowanie klienta i pyskowanie można dostac kare pieniężną!ponadto nie pójdę sama zeby miec świadka gdyby taka oto sprawa musiała wystapić!!
zreszta akurat podrzędnych osób się nie boję dysponuje troszkę lepszymi predyspozycjami i zawodem równiez więc dyskusji na takie temety nie bede podejmować!
Proszę raczej o namiary na osobę bardziej uzdolnioną!
zeby nie oskarzono o reklamowanie innych salonów kosmetycznych proszę o e-maile mój podany wyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org