czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?

a przy starym rynku? byl taki sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?


sorry , dzięki artooro ale interesuje mnie coś bardziej " okazałego " , coś większego np Stolica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?

Spoko. No, no widzę, że "Stolica" w cenie. Zajmujesz się renowacją?

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?

biess fajne melodyjki ale znane mi juz a ja chcialbym posluchac czegos nowego , :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?

Ale co ja Ci tu będę tłumaczył jak Ty pamiętasz tylko czasy MP3 -:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?

musisz isc do alergologa po zaswiadczenie, ze twoje dziecko nadal musi pic tylko Bebilon Pepti. Znizka jest tylko do roku, bo w wiekszosci przypadkow skaza bialkowa mija okolo 1 roku zycia dziecka. Ale jesli Twoje dziecko nadal ja ma to wydaje mi sie, ze zaswiadczenie zalatwi sprawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydy blokują premierę książki o kłamstwie w Jedwabnem? Czy to już Palestyna?

Też mam ten problem, ale powiem że jest to kwestia lekarza - tylko i wyłącznie. Mimo posiadanego zaświadczenia też musiałem płacić 100% za to mleko ponieważ pani doktor stwierdziła, że córka ma już powyżej roku i jej się nie należy ... zgodnie z jakimś rozporządzeniem. Nie myśląc wiele zadzwoniłem do NFZ i co się okazało. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!!! a takie zachowanie lekarzy związane jest z ich strachem przed wystawieniem błędnej recepty i odpowiedzialnością więc dla świętego spokoju wstawiają 100%. Rozwiązaniem jakie usłyszałem od NFZ to złożenie skargi na przychodnię ... na razie jeszcze mamy mleko więc czekam do wystawienia nowej recepty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org