piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska Armia za pis rozłożona - na Kremlu strzelają szampany

Mają mi służyć do produkcji, miks, mastering itp. więc myślałem raczej o AKG ale w Łomży pewnie ich nie dostanę w muzycznym w Konarzycach też nie ma, a chciałem uniknąć kupowania przez internet ale pewnie będę musiał. Ale dzięki za propozycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Armia za pis rozłożona - na Kremlu strzelają szampany


Ma ktoś do sprzedania radio lampowe , nie musi być sprawne , takie np jak tu :

http://www.google.pl/search?q=radio+lampowe&hl=pl&lr=&client=firefox-a&hs=NX2&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&prmd=imvnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=BFNbT_eIFMbN8QO2oc33Dg&ved=0CFIQsAQ&biw=1024&bih=629





proszę o podanie e-mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Armia za pis rozłożona - na Kremlu strzelają szampany

nie, allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Armia za pis rozłożona - na Kremlu strzelają szampany

Zezuś z postępem idziesz,a radio "na kryształek" miał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Armia za pis rozłożona - na Kremlu strzelają szampany

U mnie w domu pamiętam że było radio"Sarenada" takie z adapterem na górze i świecącym na zielono" okiem magicznym",które zawsze z ciekawosci wciskałem palcem do środka radia ,a potem pasem w dupę za to od ojca dostawałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Armia za pis rozłożona - na Kremlu strzelają szampany

DALI a skąd wiesz ze z takim zaświadczeniem zniżka przysługuje? bo ja mam takie a jednak mleko muszę wykupować za 100% ceny , córka ma ponad 2 latka. Chyba ze sie cos zmieniło od tamtej pory. swoja drogą to skandaliczne ze w tym kraju dzieja sie takie rzeczy podczas gdy u sąsiadów dzieciom alergikom taki preparat przysługuje za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org