sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pisowski donosiciel lub zdrajca.


raqlan , va fan culo pezzo di merda !


ricordi : chi cerca trova !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

dokladnie Omanio ;)

http://www.youtube.com/watch?v=YOPKTU8Z_O8&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.


Zenit ,
ten typ raqlan znowu KONFABULUJE i bzdury pisze ,



a ja czuje działanie Jaska ot ttak jakby , nie mogę dłużej pisać bo po - polskiemu - i mi paluszki po klawiaturze dziś błądzą , a i myślę ciut wolniej , poza tym to już tyle lat minęło że dużo zapomniałem ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

maruda

to tak na dzisiaj czy w ogóle ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

Autor: mysliciel80 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 09-03-12 20:13

mr.Andrzej,że teżtakich ludzi jak Ty ta Św.ziemia nosi,daruj sobie teologię i skończ te bzdety,myślę że nie jestem odosobniona w swojej opini

___________________________________________________________


Zgadzam się z Tobą

Nie jesteś odosobnionym człowiekiem w swojej opinii społeczeństwo jest podzielone na tych którzy są za i tych którzy są przeciw.

Ze mną tak samo jak z każdym człowiekiem jest podobnie mam zwolenników i przeciwników do których Ty najwyraźniej się zaliczasz.

Jezus też miła prześladowców i naśladowców tu stawiam przed Tobą pytanie.
Do której grupy Ty się zaliczasz ?
(retoryczne)

Zakładam że jesteś ochrzczonym człowiekiem a nawet jeśli nie jesteś, to i tak postępujesz albo nie postępujesz w Duchu nauki Ewangelii Jezusa ponieważ w społeczeństwie nie ma trzeciej możliwości...

... niezależnie od sposobu i rodzaju religijnego wyznania wiary lub niewiary teologi czy ideologi teizmu, panteizmu, monoteizmu, deizmu, ateizmu, i tak dalej i tak dalej nie ma innej nauki społecznej zgodnie z którą można osiągnąć cywilizacje życia jeszcze za życia a nie tylko po śmierci całe życie żyjąc w cywilizacji śmierci z nadzieją i wiarą na zbawienie w miłości od śmiertelnego zagrożenia jakiekolwiek by nie było.

Treść nauki Jezusa jest na tyle uniwersalna i ponad czasowa że wykracza poza ramy religii Rzymskokatolickiej niebezinteresownie stworzonej przez
niebezinteresownych kapłanów którzy nie nadążają z religijną adaptacją tej nauki do uwarunkowań cywilizacyjnych w których tą nauka deprawują i adoptują do swoich kapłańskich religijnych kolektywnych potrzeb co wyraźnie widać na przestrzeni dziejów w konfrontacji skrajnych sprzeczności i rozłamów do jakich od wieków systematycznie dochodzi. Widać to wyraźnie w konfliktach społecznych latami narastających na podłożu polityczno religijnym - religijno społecznym.


A pro po bzdetów.
Biblioteki są pełne książek które są pełne bzdetów takich o których pisze ta zaginiona kobieta o której tu mówicie.

Z reguły autorzy tych bzdetów piszą o sobie jeśli nie występują pod pseudonimem to zazwyczaj piszą z za parawanu fikcyjnej osoby w którą wpisują własne życie.

W niczym to nie umniejsza człowieka stającego przed ludźmi w prawdzie swojego życia - autora i jego życia spisanego w auto biografii.

Jednak treść tych coraz częstszych wydawniczych bzdetów jest skażona fałszem który do niczego dobrego nie prowadzi czytelnika bo jest to jednak mało ważna niepoważna i bezużyteczna fikcja literacka fałszywie podawana czytelnikowi którego od początku autor oszukuje co do treści i formy oraz życiowej przydatności rekomendowanej przez siebie książki.

Każdy może napisać książkę pytanie ile jest ona tak naprawdę warta i co ona sobą autentycznie reprezentuje.

Ludzie coraz bardziej oszukiwani coraz mniej dają się oszukiwać co wyraźnie widać w Kościele w którym ludzie odchodzą o kłamstw tej wiary wytykając hipokryzję obłudnym kapłanom wypaczającym - deprawującym wiarę. Tej obłudy nie brakuje również w bzdetach Rogalskiej które ludzie czytają z zainteresowaniem a może z wiarą że znajda to czego tam tak naprawdę nie ma poza ambicją i auto promocją autora


O czym to świadczy ...

O czym to świadczy ...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

http://youtu.be/zWIsG7TznwI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

Obelixie,mam coś dla Ciebie specjalnego;-)

http://youtu.be/KAtrIwldajU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

zs

uchyl rąbka tajemnicy nie bądź mieNTki


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.


Obelix no cóż NIE MA BRZYDKICH KOBIET !

... może być tylko mało wódki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.

Co, gdzie , jak ?

hmmm hahaha hihi hi

http://www.youtube.com/watch?v=WGU_4-5RaxU&ob=av2e

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pisowski donosiciel lub zdrajca.


http://www.youtube.com/watch?v=xgc_88yP9VY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org