piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piotr Najsztub uniewinniony

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

albo choj se obetnij i przyszyj do czola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Znam sytuacje w której dziewczyna uciekła z katolickiego domu.

Jej katolicka rodzina przez miesiąc prowadziła poszukiwania i odchodziła od zmysłów.

Dziewczyna po miesiącu się odnalazła ale do domu już nie wróciła. Kontynuując swoje kurewstwo maiła w dupie swoją religijną Łomżyńską rodzinę w której została wychowana i od której ostatecznie uciekła nie bez przyczyny.

Taki ten katolicyzm na parafialnej Ziemi Łomżyńskiej jest fałszywy że aż trudno w to uwierzyć. ...

... To jest Kościół pozorantów - kapłanów - księży - Ojców duchowych przerzucających swoją odpowiedzialność za deprawację zdezorientowanych ludzi na tych których ta deprawacja spycha na margines społeczno ekonomiczny a raczej na krawędź życia nie tylko życia w parafialnym Kościele.

O czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Jak nie masz odbytej obowiązkowej służby wojskowej to zapomnij. Ja jeździłem do Białego do Wawy i nic nie wskórałem jedynie Cię zapiszą na listę chętnych. Jak to mówią kryzys jest i nie ma pieniędzy na przeszkolenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Po co test? A żeby za kasą nie siedział taki tłumok jak autor tematu? Wczoraj robiłem zakupy w Polo, wyłożyłem już wszystko na taśmę przy kasie i czekam, Pani, która mnie obsługiwała grzecznie przeprosiła i kazała chwilę zaczekać, bo w kasie skończył się druk, czekam więc aż w/w Pani go wreszcie przyniesie i zainstaluje w maszynie, trochę czasu upłynęło ale w końcu to nastąpiło, za mną stworzyła się niezła kolejka bo dodam, że tylko ta właśnie kasa była czynna, nie wiedzieć gdzie podziała się reszta ekspedientek a ruch w sklepie był spory. Wreszcie towar został policzony na końcu poprosiłem jeszcze o papierosy, no i dopiero się zaczęło, Pani motała się z otwarciem gabloty od fajek, krzyczała na cały sklep do zbunkrowanej gdzieś między półkami koleżanki jak się to otwiera, okazało się, że kluczykiem a kluczyk był w zamku :D No więc nasza bohaterka uporała się z tym diabelskim urządzeniem :) Ale podała mi zupełnie inną markę fajek niż te które chciałem, machnąłem na to ręką zapłaciłem i wyszedłem, ludzie w kolejce za mną gotowali się ze złości na taką właśnie pracownicę, której nie sprawdzano żadnymi testami, a na pewno nie psychologicznymi :-)

Pozdrawiam serdecznie Panią ekspedientkę z Polo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Pierwszego maja będzie pochód z chorągiewkami. I trzy kółka w koło katedry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

martuchnam nie obrażaj się, to było w formie żartu tylko źle to ujęłem. Sorki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Mnie też w pasowało w Piszu, było grubo :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

11 post:):)

Szybko pniesz się w górę cenzuraa:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Mam taką sytuację nie inną, że muszę zrezygnować z wesele i niestety, żeby odzyskać zaliczkę w kwocie 1000 zł ktoś musi się pojawić w zamian a nie, że ja komuś za free salę odstępuję, bo inna para też musi zadatek wpłacić. Teraz się nic w ciemno nie załatwia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

DoPrze 68?? Gdzie ty o tym słyszałeś ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Autor: santreo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Co ty za głupoty opowiadasz, ten prąd odbiera PGE i sprzedaje. Za duże koszty samemu rozprowadzac ten prąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

http://www.youtube.com/watch?v=009_X5jVM2c&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

tereska25 skończyłaś chociaż 1 klasę podstawówki pusta jesteś jak bęben.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

Dokładnie, wyborowa...wyborna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotr Najsztub uniewinniony

PKPN ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org