piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tego jeszcze nie było...

przykro mi to pisac, ale mysle ze sie nie znajdzie... a co dajesz za nagrode??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...


Autor: aikon1

nie ma sensu dziewczyny odwodzić od tego , zapaliła się , niech spróbuje ,

ja życzę powodzenia ,

ktoś Cię posadzi o zawiść czy zazdrość ... po co ?


Nie sprzedaje się kury znoszącej złote jajka .




PS:
ludzie nie znają realiów , łatwo jest " grać " nie swoim kapitałem ,
sloneczko666 ma w sobie tyle optymizmu i to już dużo , tylko czy to wystarczy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Najlepszym,bezpiecznym i sprawdzonym sposobem jest jeżdżenie zgodnie z przepisami ruchu drogowego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

zezus oki..ale sugerowac sie opiniami innych nie za bardzo a juz napewno nie na tym forum pelnym zawistnych zazdrosnych ludzi...najlepiej jest sluchac samej siebie i swojej intuicji..

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

To jest moj nastepny biznes,ale niewiem czy sie oplaca?pozatym co sadzicie o tej lokalizacji,a dokladniej jest to ul.Prusa od strony ulicy jest tam taki fajny lokal 66m2.Tylko niewiem czy sie bedzie oplacalo butik tam otworzyc,ciuchy,torebki,miejsce mi sie podoba i jest duzo ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Nikt ze względu na cenę nie będzie jeździł do Ostrowi skoro oboje młodych jest z Łomży i okolic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

http://demotywatory.pl/3727723/Reprezentantki-Rosji


I już Polska jest na przegranej pozycji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

martuchnam Ja też jeżdżę w długie trasy i uwierz mi lepiej jechać godzinkę czy dwie dłużej i przewieźć rodzinę i pasażerów bezpiecznie a i zaoszczędzisz przy tym na paliwie i mandatach :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

był kiedyś na kazańskiej ale juz go nie ma, moze przeniesli gdzies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

zezowaty nie napaliłam sie az tak strasznie,wiem ze miejsce nie jest dobre dlatego tez cena za czynsz niska,moja rodzina tez mówi zebym nie wchodziła w to i jeszcze decyzji nie podjęlam....heh tak samo o tej "kurze znoszącej jajka..." dziekuje,ze szczerze wyrażacie swoje opinie-pomaga mi to bardzo.


-aikon jaki miałas tam sklep??? włascicielka mowi,ze ma ten sklep ponad pół roku....ale cos nie wydaje mi sie to realne,ponieważ bywałam w okolicach tego sklepu i nie widziałam go.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

DoPrze a po co w tej sprawie konsultacje społecznie nie bardzo rozumię. Technologia ta jest technologią bezpieczna a wszelkie uwagi oparte sa w głownej mierze na histeri i zwyczajnej zaazdrości ,że sasiad na polu którego stoi wiatrak dobra kasę zarobi. I to jest własnie motywem tych pseudokonsultacji społecznych czyli zwyczajna zazdrość. Ciemnota i chołota zawsze b edzie usiłowała walić kłody pod nogi ludziom którzy coś robią a jak juz coś z tego maja to u zazdrośników dosłownie katastrofa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

STRONG ul. Kazańska 28.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Sklep nazywa sie STRONG JEST NA KAZANSKIEJ W NOWYCH BLOKACH NA ROGU ZNAJDUJE SIE SKLEP MIESNY PODGORZE TO TRORZE WYRZEJ I ZNAJDZIESZ POLECAM

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

W Lordzie na Mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Chodzi o wartość sentymentalną, jak się nie znajdzie, pewnie zamówię drugą, ale na razie jeszcze raz proszę o pomoc w poszukiwaniach- może akurat ktoś zauważy leżącą gdzieś na ulicy... Podejrzewam, że spadła podczas wsiadania do samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...



JA CZEKAM NA POWAZNE ODPOWIEDZI,UCZCIWYCH LUDZI.




Mam pytanie?warto czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

darku ja tak nie umiem...jezdze dosc bezpiecznie i szybko(przyczyna wypadkow w wiekszosci jest stan drog i pogoda) ale z dziecmi a wiec nie ma mowy o jezdzie dluzej...one tez maja dosc dlugiej jazdy...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

http://www.alkoholeswiata.pl/opakowanie_piwa_lomza_niepasteryzowane_nagrodzone_w_najwiekszym_konkursie_designu_na_swiecie,39#
:D

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

kto pisze, że jedzenie tam jest niedobre, to chyba go nawet nie próbował, lub ma jakiś cel w tym aby to pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

martuchnam napisał(a):

> darku ja tak nie umiem...jezdze dosc bezpiecznie i
> szybko(przyczyna wypadkow w wiekszosci jest stan drog i pogoda)
> ale z dziecmi a wiec nie ma mowy o jezdzie dluzej...one tez
> maja dosc dlugiej jazdy...
>


Nie rozumiem jak pogoda może byc przyczyną wypadków. No chyba że jedziesz tak samo w deszcz/sniezycę jak i podczas dobrej pogody.
Stan dróg też jest jako taki, tyle że w większościsądrogi jednojezdniowe na których manewr wyprzedzania jest najbardziej niebezpieczny.
Ale niezaleznie od tego przyczyną wypadków są LUDZIE !
Nie ma co zwalać na pogodę, dziury w jezdni czy plamy na słońcu - dostosowuje sie predkość do SYTUACJI I OKOLICZNOŚCI !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Niektórym stołującym się po barach w Ostrowii to nawet kuchnia Okrasy w Bristolu by nie pasowała ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Przypominam, że tematem był wolny termin a nie opinie o jedzeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

kazdy ma swoja opinie na dana sale, moze komus nie smakuje i to pisze, po to jest forum... wiec nie komentujcie o jakiejs kuchni... np.BULWERS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Mam pytanie? czy oplaca sie dla ludzi pracowac w tym miescie za 2000tys zl netto miesiecznie za 8 godzin pracy w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Nie opłaca się :)
Powinno sie pracowac w sklepie za 800 zł netto:):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

ludzie szkoda nerwow i klawiatury na wpm. Ta osoba ma zbyt wybujala wyobraznie. Co chwila jest kims innym, robi co innego i wymysla coraz to nowe bajki. Wystarczy przejrzec jej/jego posty i wszystko jasne. Z psychologia to chyba tylko leczenie ja/jego laczy, bo rozdwojenie jazni sie leczy :)
oj jak chcialbym zobaczyc te 300 ogloszen o prace. Przewaznie na 50 osob poszukujacych sa ze 4 o prace. Takie realia, a i ze znajomosciami juz coraz trudniej o prace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Mam pytanie? czy oplaca sie kupic mieszkanie,dom w Lomzy czy ceny niesa z kosmosu wziete w tym Miescie?


Prosze o szczere posty!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

z tym Zezolem mamy problem tu na tym forum,moze chlopiec ma kompleksy,ale wylecza go ma dobrego lekarza hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

torro , NIE to tylko taki sam DEBIL jak andzia c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09-03-12 12:22

Mam pytanie? czy oplaca sie kupic mieszkanie,dom w Lomzy czy ceny niesa z kosmosu wziete w tym Miescie?


Prosze o szczere posty!!!!!!!!


a sam szczery? gada że w butiku robi za 800 a tu szczerość wyłazi, idź szukać frajerów do zatrudnia-ka a nie się udzielasz na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

debi40 wiesz co mi się pomyślało??? że ten Marek49 czy też Jason to pewnie sąsiad Irenaka, a z tego co ogólnie wiadomo to pinczery są głośnymi pieskami, jazgoczą prawie bez przerwy, więc ten wredny sąsiad pozbył się uciążliwego psiaka wywożąc go poza teren z którego by wrócil, a że tego pieska nie znosił świadczy to, że nie trzymał go na rękach a wrzucił do bagażnika........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

POLECAM CI TEN :






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

zapytaj wujka google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Lepiej wytnij se dwa żebra i zrób se sam loda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Nieeee biess, dziś tylko...
http://www.youtube.com/watch?v=XdKAfe1uyB0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tego jeszcze nie było...

Jest jeszcze hurtownia i tam to może być w dawnych magazynach WZGS obok warsztatów stolarskich.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org