czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\"

raqlan i jeszcze jedno bo umkło mi z głowy:):)
Czytac uwaznie a zrozumiec to co się czyta a tym bardziej zinterpretować to prawidło, to jest ogromna róznica i dla wielu nie do pokonania :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Studiujesz psychologie? HAHA! A jeśli ktoś odpowie Ci w mądrzejszy sposób unikasz konfrontacji, tak nie robi człowiek, który ma zadatki na psychologa! Psycholog ma pomagać innym rozwiązywać problemy, a Ty nie potrafisz poradzić sobie ze swoimi i pogodzić się z tym kim jesteś. Mieć zamożnych rodziców i bredzić na forum o takich sprawach nie no hahaha! Nie znasz życia, moi rodzice nie są zamożni ale nauczyli mnie POKORY wobec siebie i SZACUNKU do innych, wpoili kulturę bez której w dzisiejszym świecie jest się aspołecznym, a Tobie zdecydowanie jej brak. I tak na koniec... na jakiej uczelni studiujesz? Bo masz ogromne problemy z pisownią. Jednego jestem pewien - nie jesteś tym za kogo się podajesz. Dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Nie, nie doczytałeś ajzy..., jeszcze przez te parę lat wpm będzie odkładac z wizją, że za meterek po 1000 zapłaci, wszak cyt."na łeb na szyje nieruchomosci lecą"

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

kiedyś było wiec nie mów ,że blefuję !!!!!!!!!!! tu masz linka


http://www.prawo.egospodarka.pl/26472,Podpisanie-umowy-o-prace-rodzaje-i-warunki,1,34,3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Kurcze to juz na senek :)

http://www.youtube.com/watch?v=sL6RnQuDNs4





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

a pewnie wygoń Figę, hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

Panie Andrzeju I. - lecz się pan na nogi bo na głowę już za późno.
W każdym temacie żaden twój post nie ma związku z czymkolwiek, tylko wciąż jakieś biadolenie o okropnych kapłanach, którzy w jakiś sposób wydymali cię w odbyt. A może wciąż masz żal, że po 2 latach wywalili cię z seminarium, a było tak miło..?

Pisząc to co pisałeś o dziewczynie, której nie znasz pokazałeś, że jesteś zwyczajną mendą i niczym się nie różnisz od kleru, który krytykujesz. Minąłeś się z powołaniem. Amen.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

GG 36234560
Mail: fighterfrags@interia.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

mialam w tym miejscu sklep stracilam duzo wiecej, nie zarobisz w tym miejscu na uzywaku na czynsz a gdzie jeszcze inne wydatki nie wspomne o zysku jakimkolwiek, i naprawse nawet reklama nie pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

nie pacz na biedronke ludzie do niej podjerzdzają autami robią zakupy i odjeżdzaja nie spaceruja tam. Z doswiadczenia wiem ze na początku beda znajomi przychodzic z ciekawosci i gratulowac ci jak to fajnie i tak dalej a pozniej bedzie cisza a ty nocami nie bedziesz spala bo czynsz zus prąd itp. naprawde szczerze ci radze a decyzja i tak nalezy do ciebie. Ja bym poszukala lokalu w lepszym miejscu, nieraz jest lepiej wiecej zaplacic a miec pewnosc ze bedzie sie krecilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Maryi. \\\"Zamawiajcie po kilkanaście folderków\\\"

najlepiejsugeruj sie wlasna intuicja nie sluchaj mnie ani innych to sa tylko opinie..powinny malo znaczyc dla ciebie..po prostu zaufaj sobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org