czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sędzia \"komuch\" 65 lat i won z SN, sędzia \"kryształ\" cacy 67 lat i do TK

Tak, tylko znając dzień kiedy ktoś złożył a kiedy dostał można przypuszczać kiedy będzie kasa. Logiczne jest że jeśli ktoś złożył w podobnym terminie będzie miał mniej więcej tego samego dnia kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

Ja się pytam gdzie są breloczki ? ? ? każdy mieszkaniec powinien dostać taki zestaw breloczek , otwieracz do piwa , długopis z PUPy , i nalepki na szyby do samochodów dla miastowych i tych z gminy $*(@$(!!@





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

800 na łape nazywacie uczciwością ?
wdowa z mieszkaniem i 2 ką dzieci zarabiająca 800 to uczciwość ?
ciekawe ilu z was zarabia po 1000 zł na łapę i mieszka na garnuszku rodziców
gdyby pracodawcy płacili uczciwie to nie kupowałbym spodni za złotówkę uzywanych tylko normalne nowe na które zapracowałem
jak masz własne mieszkanie to 400 na rachunki , jak jestes z poza miasta to jeszcze 300 na paliwo , i za 300 zł masz się nakarmic, kupic buty , spodnie, kurtkę pastę do zębów ,szczotkę, fryzjera , oraz leki ?
zawsze jadąc do pracy zarabiając 1000 zl będziesz patrzyć w stronę kina albo fajnego sklepu i zastanawiać się kiedy ja w koncu zarobię uczciwie dobre pieniądze i się tam przejdę.
a jak złapię gumę w aucie w drodze do pracy albo mi się autko spier*** to tez z własnej kieszeni w której 1000 zł zarabiam będę płacić tak
a jak juz nie będę miał ani złotówki to mam ze wstydu od znajomych pozyczać albo rodziców ?
ciekawe co by było gdybym jeszcze miał dzieci i za te 300 zł je wykarmił i siebie oraz ciuchy im kupił , to pewnie po godzinach pracy w niedziele bede pod kosciołem stal bo pracodawca mi tylko 1000 zł płaci tak ?
a moze jeszcze pomimo wykształcenia i wiedzy pracodawca zamiast zatrudnić pracownika spełniającego kwalifikacje woli zatrudnić znajomą po podstawówce albo kogoś ze znajomych pracownicy ktora u szefa pracuje ?


a mnie zastanawia takie pytanie

co jak pogorszy się bardziej bezrobocie w łomży , jak ludzie nie będą mieli środków do zycia a pomimo kwalifikacji nie znajdą pracy i skączy się im kasa ?ciekawe czy pracodawcy nie będą się wtedy bać nogi na ulicy postawić gdy spotkają desperatę !! oj ciekawi mnie to bardzoo ,ciekawi .


ale cóż, to są tylko zapewnie pytania mało dla kogo znaczące zapewnie moze i dla pracodawców , bo to dzięki pracownikom firma stoi i przynosi zyski.Częsciej się słyszy na pewno pochwały i ogląda ten szyderczy usmiech , zamiast uczciwe wynagrodzenie lub awans



oj chyba się rozpisałem ,ale pewnie podałem pytania najważniejsze na które chętnie posłucham odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

oj brakuje , brakuje :-)

http://www.youtube.com/watch?v=-_CfVAZsut0&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

na dobranoc

http://www.youtube.com/watch?v=BNdAkct7RBk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=d1yYOIUJjt0

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

zezuś :)
Cała ta procedura trwa kilka miesięcy :)
Ale ten gimnazjalny pseudoprawnik, zielonego pojęcia nie może mieć o takich rzeczach, bo i skąd??

W podstawówce i gimnazjum jeszcze nie uczą a czytac przepisów prawa ze zrozumieniem jeszcze tez nie potrafi :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\\\\\"komuch\\\\\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\\\\\"kryształ\\\\\\\" cacy 67 lat i do TK

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

po 1 to ja nikogo nie straszę
po 2 piszę ci to co ja wiem
po 3 pokazuję ci konsekwencje

reszta do mnie nie należy
i jak już mowiłem nic do Ciebie nie mam i caly czas cię uswiadamiać nie zamierzam to wszystko


a i maruda - nie jestem gimnazjalista i nawet do niej nie chodziłem bo go wtedy jeszcze nie było w moim życiu !
i jeszcze jedno nigdy nie powiedziałem ,że nazywam się prawnikiem , a informacje które mu przekazywałem pod tematem czy doszło do naruszenia prawa to informacje i moje spostrzezenia oraz głos bo kazdy ma wolność słowa jak i wypowiedzi tutaj
a jezeli o czytanie ze zrozumieniem chodzi to ja czytam wszystko uważnie i pomyślę zanim coś napisze

najwidoczniej zezowate wciąż nie rozumie a tłumaczyć po raz setny nie zamierzam !

a i jeszcze jedno - administrator osobie fizycznej nie udostępni IP chyba ze prokuratura dopatrzy się naruszenia prawa wtedy może . a nie ze pierw trzeba skopiować całe archiwum i biec do administratora po IP a pozniej na policję ! Tego nigdy nie zrobisz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK



Podałem TYLKO sam link-odnośnik do profilu ustawienia Publiczne , bez jakiegokolwiek komentarza , bez zamiaru sugerowania jakiegokolwiek kontekstu , przypadkowo , nie znając tej osoby i nie mając NIC przeciwko niej .
W związku z powyższym w opisanej powyżej sytuacji nie doszło do naruszenia prawa , ponieważ sam link jest tylko odnośnikiem do strony internetowej portalu społecznościowego Facebook , który to rozpowszechnia profil , a w nim dane podane przez samego użytkownika , wyrażającego na to zgodę rzeczywistą , poprzez zalogowanie się , tym samym akceptację regulaminu Facebooka .

Podany link z opisem nie zawierał sam w sobie i nie kierował do treści naruszających obowiązujące prawo , zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje , zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich , dyskryminujące płeć , rasę , narodowość , język czy religię oraz nawołujące do przemocy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sędzia \\\"komuch\\\" 65 lat i won z SN, sędzia \\\"kryształ\\\" cacy 67 lat i do TK

Martuchnam.- Najpierw mówisz że wolisz zapłacić trochę więcej za dobrą robotę a potem, że masz wysokie ceny usług......... coś tu nie tak ? ......Tych co polecałem robią bardzo dokładnie - szybko i w dobrej cenie. Takich ludzi należy szanować bo można spotkać różnych..... Budowali u mnie dom i z mojego polecenia będą robić dwa następne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org