piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kongres USA ZDRADZIŁ PiSlandię. Lech Wałęsa wystąpi przed Kongresem USA.

Dlaczego nie \"pierwszy kelner\" przy biurku Trumpa, marionetka I sekretarza KC PZPR-pis? Obrońca żyrandola i notariusz PZPR-pis? NIE MAM POJĘCIA!
A czemu nie znany \"demokrata\" I sekretarz KC PZPR-pis w otoczeniu TW SB i \"odkrycia towarzyskiego\" marionetki o nazwie Przyłębska, patron prokuratora stanu wojennego? NIE MAM POJĘCIA!

Tylko Kongres USA wybrał Wałęsę? I to Wałęsa ma powiadać o demokracji w Polsce?

Ciekawe, czy komuniści z pis wypuszczą Wałęsę do USA jak komuniści za I PRL do Szwecji po odbiór nagrody NOBLA?

Szykuje się ciekawy spektakl. Marionetka jeżdżąc po świecie opowiada jakie to PZPR ma korzenie w Sądzie Najwyższym, a sami wpraszają czerwoną komunistyczną świnię do TK!

https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-wystapi-przed-kongresem-usa-opowie-o-praworzadnosci-w-polsce-6443836302546561a

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Kongres USA ZDRADZIŁ PiSlandię. Lech Wałęsa wystąpi przed Kongresem USA.

W Toruniu,na Nowogrodzkiej i na Żoliborzu pewnie zrobią seans voo-doo ...tylko tyle mogą zrobić w tym temacie ;)

Nie przejmuj sie ziomex.
OTUA zostanie spokojnie wypuszczony z Polski, za kilka dni wrocimy do tego
Dobrze zeby tam w tym Kongresie powiedzial za co rozwiazal rzad Olszewskiego

Autor: Arturpm (---.bb.sky.com)Data: 08-11-19 18:00

Nie przejmuj sie ziomex.
OTUA zostanie spokojnie wypuszczony z Polski, za kilka dni wrocimy do tego
Dobrze zeby tam w tym Kongresie powiedzial za co rozwiazal rzad Olszewskiego
za co rozwiązał? Za szpiega rosyjskiego Mciorowicza. Obawiam się, że akurat to nie będzie tematem rozpytania Wałęsy przez kongresmenów. Bardziej bedą pytania dotyczące promocji działaczy komunistycznych (Piotrowicz, Pawłowicz) do TK oraz wprowadzanie prawa rodem ze stalinizmu. Aha!

Bolek z pewnością wystrzeli z grubej rury, wszak on nie przebiera w słowach..., JarKacz ze złości może nawet Sobecką wymolestować...

Myślisz, ze Sobecka sie da? Ona zaprzysiegla jako wiecznie dziewica papieżowi Rydzykowi obecnie znanemu jako Inocenty i i dolary II .

A czy to może chodzi o ten żydowski kongres,ten co ostatnio krzyczał o mienie zgodnie z ustawą 447( Polacy chodzi oczywiście o chęć grabieży)... Jak o ten sam to jestem jak najbardziej zaaaa, niech wali \" otua\" z jak największej i najgrubszej rury,niech wali,nie ważne że bez sensu,w sumie zawsze jest bez sensu, ważne aby ich przekonał do braku praworządności i co tam jeszcze sobie wymyśli. i wtedy mam nadzieję że Trampek tak się zezłości, że swoich żołnierzy zabierze, jeśli oczywiście Izrael pozwoli. Gdyby oni tak chcieli się obrazić aby w naszym kierunku nawet nie spojrzeć, nie wspominając o wtrącaniu się w polskie sprawy, gdyby tak się chcieli obrazić na kamienice i polską kasę...Ech się rozmarzylam.

Kasia..

Lepiej niech zdradzi numery w totolotka 😊

Kasia..

Babcia znów \"bryluje\" na forum :)
babo do garów !

Wiecznie głodny? Zajrzyj może u sąsiada w misce po Azie karma została,ja już po kolacji.

Kasia..

nie podszczała sie jeszcze z radości?

facmen

Jeden głodny,drugiemu chyba pić się chcę... Z pampersa sobie wyciśnij.

Kasia..

stara prukwo zawory sobie dokreć

facmen

Masz o bohaterze,co będzie reprezentował takich jak ty,a nie pieprzysz o zaworach,jak ci nie trzymają to masz nauczkę za grzebanie w odbytnicy, zachciało się nowoczesności to cierp ciało coś chciało 😂

https://youtu.be/q7FXwFDpKVI

Kasia..

Ziuta pyta - \"czemu\", jak każdy totalny, standardowy idiota?
Widać i w kongresie czasami potrzebują trochę prymitywnej rozrywki.
A nikt tak nie rozbawi jak bolek.
Już dawniej zwoływali się na bolkowe bzdety:
-chodźcie posłuchać, jakiego oni tam głupka za prezydenta mają.

https://youtu.be/PqYfsaHdlas

Kasia..

Autor: Kasia.. (185.238.66.---)Data: 08-11-19 20:54

A czy to może chodzi o ten żydowski kongres,ten co ostatnio krzyczał o mienie zgodnie z ustawą 447( Polacy chodzi oczywiście o chęć grabieży)... Jak o ten sam to jestem jak najbardziej zaaaa, niech wali \\\" otua\\\" z jak największej i najgrubszej rury,niech wali,nie ważne że bez sensu,w sumie zawsze jest bez sensu, ważne aby ich przekonał do braku praworządności i co tam jeszcze sobie wymyśli. i wtedy mam nadzieję że Trampek tak się zezłości, że swoich żołnierzy zabierze, jeśli oczywiście Izrael pozwoli. Gdyby oni tak chcieli się obrazić aby w naszym kierunku nawet nie spojrzeć, nie wspominając o wtrącaniu się w polskie sprawy, gdyby tak się chcieli obrazić na kamienice i polską kasę...Ech się rozmarzylam.

Kasia..
..............
Jak znaleźli wizy to cacy, jak nie zaprosili marionetki lub dyrektora teatru mikołajkowego, to zaraz Żydzi. A w Kongresie USA nie siedzą szwagra marionetki? Zona marionetki nie jest z rodu \"starszych braci w wierze\"?.

\"ak znaleźli wizy to cacy, jak nie zaprosili marionetki lub dyrektora teatru mikołajkowego, to zaraz Żydzi. A w Kongresie USA nie siedzą szwagra marionetki? Zona marionetki nie jest z rodu \\\"starszych braci w wierze\"

Mnie te wizy to interesują tyle co i ty. Jest z rodu i co w związku z tym.? Nic. Bo jak widać nie drze się dawać, dawać, wszystko oddawać bo się w główce uroiła ustawa na podstawie której ograbić chcą Polskę.

Kasia..

Ale, że Złomeksa i tą resztę co w tym temacie mało nie popuści z radości cieszy owe zaproszenie to mnie akurat nie zaskakuje.

Kasia..

De.wotko
...adwersarzy na tym forum wciąż okładasz antyPOlskimi inwektywami, ale od PiSlamskiego Dudusia i jego pejsatej oblubienicy, zwanej damą pierwszą, nie wymagasz by kładli się Rejtanem przed Trampkiem w proteście p/ko ustawie, która ma ograbić POlskę i POlaków..., brak protestu jest bowiem milczącym przyzwoleniem

Niech tam sobie jedzie, ten maly nienawistny czlowieczek,
spokojnie PiS go wypusci, jeszcze takich rzeczy nie bylo zeby z Polski ludzi nie wypuszczali za PiSu wbrez obawom ziomeksa

Paplak przecież wielokrotnie pisałam że nie odpowiada mi służalczość wobec koniokradów i Izraela i dlatego też i mojego głosu nie dostali,więc o czym bredzisz? Tylko nie mam pojęcia co ma do tego żona ? Ma tyle do ustaw i rozporządzeń co i żona trampka....I ty weź się w końcu zdecyduj bo ciągle wyjesz o antysemityzmie( z dvpy oczywiście wyjętym) a jak mnie pochodzenie żony prezydenta ani ziębi ani parzy to też ci źle.. A odnośnie inwektyw nie bądź taki skromny, wyjmij belkę ze swojego oka.

Kasia..

nadal towarzysze czopy PiSdowskie nie odpowiedziały na zasadnicze pytania.
- Dlaczego nie zaproszono do Kongresu \"zajevistego\" polityka marionetki towarzysza I sekretarza KC PZPR-pis? Przecież na \"galaktyczne\" stosunki z USA, nawet robi za kelnera przy biurku Trumpa.
- Dlaczego nie zaproszono do Kongresu znanego \"demokraty\" patrona komunistów aspirujących do TK I sekretarza KC PZPR-pis, dyrektora teatru kukiełkowego?

Też zadajesz idiotyczne pytania,jak chcą mieć kabaret,no to chyba się sprawdzi? Może będą pytać jak to się skacze przez barykady,a może gdzie sprzedają takie żółte okulary i takie koszulki,a może zapytają czemu inni w Polsce tak często w totka nie wygrywają,a może o czym ostatnio rozmawiał w Rosji? A może czy zebrał już te dwa miliony ludzi żeby z nim wyszli na ulicę? A może czy będzie pałował? I dalej a może,a może i a może. Napewno będzie smieszno i straszno.

Kasia..

De.wotko
...dlaczego masz większe wymagania odnośnie tzw. POlskości w stosunku do takich szarych ludzi jak np. ja, niż do damy pierwszej, która ma ogromne możliwości wpływania na sprawy publiczne..., u mnie doszuliwałas się braku szczególnej skórki, czułaś zapach czosnku..., a ewidentna pejsatość prezydentowej nagle staje ci się obojętna..., takiej obłudnej i zakłamanej baby jak ty trudno sPOtkać nawet na Kurpiach...

Paplak.ale polska pierwsza dama mi nie znalazła niczym za skórę,nie słyszę.jek wypowiedzi które są szkodliwe dla Polski i Polaków,nie słyszę aby opluwała to co z nami związane ( no chyba, że coś przeoczyłam)... Paplak obłudy to szukaj w lustrze, mogę ci po raz kolejny przytoczyć osoby pochodzenie żydowskiego i ich wypowiedzi i nie tylko skoro już zapomniałeś za które ich cenię,bo nie ma w nich szkaradztwa w postaci zamiatania pod dywan złych występków innych Żydów,tylko dlatego że mają takie same pochodzenie.

Kasia..

Zalazła...

Kasia..

\"dlaczego masz większe wymagania odnośnie tzw. POlskości w stosunku do takich szarych ludzi jak np. ja\"

Gdyby tak denne pytanie zadał czopek.który jest zaprogramowany w jednym tylko kierunku czy jemu podobni to by przeszło,ale ty tak denne pytanie?!

Ci zwykli, szarzy ludzie jak ich zwiesz to w większości Polacy i dla mnie logicznym jest wymaganie właśnie od tych szaraków szacunku do Polski,wszystkiego co z nią związane, kultywowania wszelakich tradycji tego co dobre,nie oznacza że politycy mają tego nie robić,tylko że to Polacy są tym Narodem,a politycy są wybrani będą przychodzić, zmieniać się, odchodzić i politycy to garstka,a nie 38 milionów obywateli.Polska zawsze będzie naszym krajem, oczywiście tych którzy czują się z nią związani.

Kasia..

De.wotka p.erdoli jak zwykle trzy PO trzy..., prezydencki Duduś skacze usłużnie dookoła stołu Trampka, a jego oblubienica stroi radosne miny niczym dziewczynka, która dostała cukierka..., a kto POdPiSał ustawę dla pejsatych, albo przeniósł ambasadę..?, na forum sutki sobie rozdzierasz przeciw pejsatym, a od prezydenckiej pary nie wymagasz za grosz wysiłku..?

Aleś ty chory,nie wypadłeś ostatnio czasem na główkę? Żeby mi pasowało jaką politykę prowadzą to bym im okazała wdzięczność przy urnie stary baranie. Wielokrotnie ich tu ganiłam za służalczość , więc nie strugaj wariata. A jak tobie raptem przeszkadzać zaczęła ustawa 447 to czemu nie drzesz japy na starszych braci w wierze,bo to przecież Trampek zrobił co mu kazali,jak zawsze zresztą.Przecież ile razy tu nie poruszałam tematu grabieży Polski i ustawy 447 to byłeś pierwszy do darcia żeby oddawać i puścić Polaków w samych skarpetkach.

Kasia..

No to sie powyzywaliście, a ja nadal nie mam odpowiedzi na zasadnicze pytania. No czopy. Wytężyć jednokomórkowe mózgownice..

Paplak ty lepiej wytłumacz dlaczego właśnie tylko w jednym,jedynym i właśnie odnośnie ustawy 447 nie ganisz PiSu?

Kasia..

\"Duduś skacze usłużnie dookoła stołu Trampka, a jego oblubienica stroi radosne miny niczym dziewczynka, która dostała cukierka\"

Przypomnę tylko nieśmiało po raz kolejny że nie owa kobieta jest głową naszego państwa,więc za jej miny kara chłosty czy jak? Tak się zastanawiam skoro Paplak krzyczy że trzeba rozliczać też i żony to Paplak powiedz chcesz rozliczać równo? W takim razie rozlicz zgadnij kogo hmmm? Taki jeden na forum obrabiał non stop tyłek prezydenta,a jego kobietka od tego samego prezydenta dostała nagrodę? Więc co powinna pogardzić kasą i sypać główkę popiołem ? Stary,a głupi jak zawsze.

Kasia..

No i oczywiście nie chodzi o wylewanie pomyj na prezydenta Polski,tylko mniejszego kalibru.

Kasia..

De.wotko
...jesteś niereformowalna w swojej dulszczyźnie, która jest tyPOwa dla ludzi zakapturzonych światoPOglądem kato-prawicowym, twoje rozumienie POlskości oparte jest na zakłamaniu i obłudzie oraz na plemienno-maczugowym systemie nie/wartości: swoje szkaradności ukrywać, brudy prać skrycie wyłącznie w czterech ścianach swojego domu, żeby na zewnątrz wyglądało wszystko cacy...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0