czwartek, 28 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zdrada Polski

– Kolejna próba zniszczenia Polski. Mówię o publicznym prawie 115-171, powszechnie znanym jako Akt 447. Nie tylko jest ono niesprawiedliwe, a konsekwencje jego wdrożenia mogą być katastrofalne dla Polski, ale jest też szkodliwe dla USA – mówi historyk Edward Reid.

– Kongres USA uchwalił ustawę w kwietniu 2018 roku. I naprawdę nie sądzę, by prezydent Donald Trump i Kongres zdawali sobie sprawę z tego, jak to ustawodawstwo niszczy prawo i porządek na świecie i – owszem – może być użyte przeciwko naszemu krajowi – podkreśla Reid.

– Wyobraźcie sobie, jakie byłoby zamieszanie, gdyby nagle w twoim sklepie pojawiła się jakaś agencja, albo w domu, twierdząc, że jest to jej własność tylko dlatego, że ludzie tej samej religii – którzy umarli 80 lat temu – rzekomo byli właścicielami tej nieruchomości – zauważa.

http://dziennik-zlozony.pl/amerykanski-historyk-mowi-prawde-o-ustawie-447-to-zdrada-kolejna-proba-zniszczenia-polski/

marecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdrada Polski

Panie Marecki jak Pan pisze o ustawie 447 to pisz pan ,że obecni żydzi mieszkający w USA chcą dostać jakieś majątki , które ponoć zostały po zamordowanych żydach w Holokauście... Przy czym nie ma dokumentów własności na domy... , nie ma tychże domów bo zostały zniszczone przez Niemców i Armię Radziecka podczas bombardowań... ,nie ma też tych właścicieli bo pan Hitler wymordował dosyć dokładnie całe rodziny...A ci obecni żydzi chcą ten iluzoryczny majątek dostać na zasadzie takiej ,że plemię miało to dalej musi mieć tylko,że to plemię nie wie co miało i za ile miał...To jest ta wspaniała cecha ludzka tego narodu nieraz opisywana jako cecha deweloperów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdrada Polski

Spoko alkohol, nie napinaj się. Marionetka I sekretarza, strażnik żyrandola, \"pierwszy kelner\" przy biurku Trumpa (pamiętacie zdjęcie kelnera?), zadzwoni do szwagrów i kuzynów żony z diaspory żydowskiej w USA i załatwi temat. Tak jak załatwił OSOBIŚCIE zniesienie wiz (czopy i gadzinówka PZPR-pis TVPropaganda w to wierzą).

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdrada Polski

a mieszkający w Polsce nie chcą odzyskać choć nigdy nic nie meli? jeden Kalkstein Jarosław biedny dziad i oberwaniec już na zaś stawiać chciał na Srebrnej dwie wieże nie śmierdząc groszem nawet złamanym.

--
PODŁA ZMIANO i dzieci prezesa -- gdzie wrak???


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdrada Polski

Dla POstronnych wklejam prawdę o tej ustawie i problemie restytucji, żeby nie dali się nabrać na idiotyczne straszenie POlaków przez antysemickich kato-prawicowców.

Nie jest możliwe, żeby amerykańskie przepisy wywoływały skutki prawne w Polsce czy w jakimkolwiek innym kraju. Podpisana w zeszłym roku przez Donalda Trumpa tzw. ustawa 447, zwanej też Just, zobowiązuje ona rząd USA do dyplomatycznego wspierania starań organizacji żydowskich zrzeszających ofiary Holokaustu o wypłatę odszkodowań przez państwa, na terenie których przejęto – w trakcie lub po II wojnie światowej – mienie żydowskie, a które nie zostało dotąd zwrócone. ... ustawa 447 nie przewiduje żadnego zwrotu nieruchomości. Odwołuje się do Deklaracji Terezińskiej z 2009 r., którą podpisało 46 państw, w tym Polska. Amerykański rząd ma się na podjęte przez państwa zobowiązania powoływać w swoich działaniach dyplomatycznych. Zwrot mienia gmin wyznaniowych żydowskich Polska już przed laty prawnie rozwiązała za pomocą ustawy o komisji majątkowej – symetrycznej do tej, która zwracała mienie Kościoła katolickiego (jak ustawa została zrealizowana, to inna sprawa). Kwestie mienia, do którego są spadkobiercy, rozstrzygane są przez sądy w ramach procesów cywilnych.https://www.google.pl/search?q=historia+ustaw+447&oq=historia+ustaw+447&aqs=chrome..69i57.3492j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

...zatem strachy na lachy...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdrada Polski

Strachy są jak najbardziej prawdziwe ten chciwy pazerny ludek z Izraela zrobi wszystko aby pod hasłem zwrotu majątku pomordowanych okraść z majątku żyjących Polaków .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0