piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda o śmierci Popiełuszki

martuchnam nie pisałas przypadkim ze mną na poczcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

oremi temat założyłam tu na forum żeby poznał zdanie innych na temat relacji koleżanka-kolega / rozwódka-żonaty facet . On się upierał że przecież nic w tym złego i że przesadzam wiec mu pokzazłam wpisy innych osób i się okazało że większość myśli tak jak ja...:)))))
Zaczęło się na pisaniu i skończyło na pisaniu - on również teraz zrozumiał że mogło to zabrnąć dalej...i w porę to zakonczył :)
Prosił o wybaczenie, przepraszał..Czy tak postępuje facet któremu nie zależy? Myślę ze nie zabrnęło to aż tak daleko żebym nie mogła dać mu szansy..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Koleś ma rewelacyjny refleks, potrafi zaimponować?
http://zerkaj.tk/obrazek.php?279

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Hej shiloh , znalazłam coś takieo , nie wiem czy tego szukasz.http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=76835&t=76835

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

nie niestety chyba choc byc moze zalezy od twojego adresu.. zycze powodzenia w interesie..jak bedziesz miala dobry towar bede stala klietka bo wprost uwielbiam latac po takich sklepach...:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

a no to zmienia postać rzeczy :) Gratuluje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Jak się nie rozumie co się czyta, to się nie wypowiada. Debilizm jest zaraźliwy. Nie reklamuję żadnej kwiaciarni, nawet nie znam tej kobiety. Jestem z Ostrołęki i jadąc od strony Konarzyć spytałem się ludzi o najbliższą kwiaciarnię. Nie wstydzę się publicznie podziękować komuś za bardzo dobrą pracę. Wypowiedzi co niektórych są żałosne. Świadczy to o ich inteligencji. No ale cóż takie jest życie i tacy są ludziska.
Jeszcze jedno. Publicznie powiedziałem dziękuję to mnie obrzucili błotem. Żałosne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Teraz to dopiero sie porobiło... zaprawde powiadam wam że zbliża się koniec.... heheh

http://www.youtube.com/watch?v=25lL1s_U2AQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Dokładnie CYFROWY POLSAT jest do d.... za przeproszeniem .Jakieś głupie limity,masakra na miesiąc nie starcza tego neta ;/


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

wdg@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu zaginionego pinczerka miniaturowego tzw. ratlerka, który zaginął w poniedziałek i ostatni raz był widziany w okolicy schroniska dla zwierząt, z którego uciekł w stronę Janowa! Błagam o jakąś informację!!!! Dla znalazcy nagroda! Proszę o telefon pod numer 504 036 818!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

aaaaaaaaaaa no tak...ja jeszcze sie nie zdecydowalam jakos ciezko bo mysli mi sie wyjazd znowu...ale ty sprobuj..


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Ratlerek to pies?!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki



Portale społecznościowe (inaczej: serwisy społecznościowe) , z ang. zwane SNS (social networking services - sieciowe portale społecznościowe) , to miejsca w "przestrzeni internetowej" , które umożliwiają zamieszczanie danych , treści , plików , wypowiedzi , publikacji i zdjęć .
Rejestrując się na różnego rodzaju portalach społecznościowych decydujemy się na udostępnianie swoich danych osobowych . Przy rejestrowaniu się na stronach portalu społecznościowego , wymagane jest podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie .
Platformy społecznościowe są tylko pośrednikami między rzeszami internautów , a to ci ostatni decydują ostatecznie , jakie treści zostaną zamieszczone na ich profilach . Zgodnie z polskimi przepisami niektóre nasze dane w serwisach społecznościowych mogą być powszechnie dostępne .

Facebook – serwis społecznościowy , w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy , dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji , będących własnością Facebook , Inc. z siedzibą w Menlo Park .
Spółka ta jest podmiotem udostępniającym zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorców-użytkowników portalu Facebook , którzy na administrowanych przez nią serwerach zakładają profile internetowe .


Regulamin zasad Facebooka :

Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje , korzystając z ustawienia Publiczne , zezwala on wszystkim , w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka , na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji , a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym) .


Bez logowania się ( akceptacji regulaminu użytkowników ) , można wejść w posiadanie jedynie informacji , które są w portalu facebook ogólnodostępne z poziomu zwykłego użytkownika czy to dostępne dla każdego , nawet niezarejestrowanego na portalu , dla wszystkich internautów , korzystając z ustawienia Publiczne .
Nikt nie wejdzie w posiadanie naszego adresu , jeśli nie jest upubliczniony, czy ukrytych danych kontaktowych , jak maila , nr komunikatora czy telefonu komórkowego .

Treści zawarte w serwisie Facebook , ustawienia Publiczne , są dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu .


Definicja danych osobowych znajduje się w art. 6 ww. ustawy . Za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej . Są to dane konkretnej osoby , za pomocą których bez większego wysiłku można tę osobę zidentyfikować , chociaż nie jest ona wyraźnie wskazana .

Do danych tych zalicza się nie tylko imię , nazwisko czy adres osoby , ale również przypisane jej numery (np. PESEL i NIP), adres poczty elektronicznej , dane o cechach fizjologicznych , umysłowych , ekonomicznych , kulturowych i społecznych . Tej samej ochronie prawnej , jakiej podlega nazwisko , także podlega pseudonim - nazwa użytkownika , tzw. nick , którym użytkownik posługuje się korzystając np. z portali społecznościowych .
.


Zamieszczenie linków prowadzących do stron zewnętrznych : zasadniczo dopuszczalne jest zamieszczanie na własnej stronie internetowej linków prowadzących do innych stron internetowych . Oczywiście dużo zależeć będzie także od ewentualnego kontekstu lub celu w jakim takie linki zamieszczamy . Zamieszczenie linków najczęściej nie wiąże się z uzyskaniem zgody administratora strony , do której link prowadzi .

Link , jest to element nawigacyjny ułatwiający przemieszczanie się pomiędzy stronami internetowymi . Przemieszczenie się umożliwiają domeny internetowe , czyli elementy adresu DNS wykorzystywanego do nazywania urządzeń w Internecie . DNS (ang. Domain Name System , system nazw domenowych) to z kolei system serwerów , protokół komunikacyjny oraz usługa zapewniająca zamianę adresów znanych użytkownikom Internetu na adresy zrozumiałe dla urządzeń tworzących tą sieć komputerową . Dzięki wykorzystaniu DNS nazwa mnemoniczna , np. pl-pl.facebook.com , może zostać zamieniona na odpowiadający jej adres IP .
Można zatem stwierdzić w uproszczeniu , że link to nic innego jak określona domena internetowa wykorzystująca elementy adresu DNS . Zgodnie z powyższą definicją link samodzielnie nie podlega ochronie prawnej .
LINK Z OPISEM NIE MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIA DOBRA OSOBISTEGO .



W związku z powyższym w opisanej powyżej sytuacji nie doszło do naruszenia prawa , ponieważ sam link jest tylko odnośnikiem do strony internetowej portalu społecznościowego Facebook , który to rozpowszechnia profil , a w nim dane podane przez samego użytkownika , wyrażającego na to zgodę rzeczywistą , poprzez zalogowanie się , tym samym akceptację regulaminu Facebooka .

Podany link z opisem nie zawierał sam w sobie i nie kierował do treści naruszających obowiązujące prawo , zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje , zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich , dyskryminujące płeć , rasę , narodowość , język czy religię oraz nawołujące do przemocy .

Zaistniała sytuacja nie nosi znamion czynu zabronionego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Wszyscy wiedzą lepiej, czy ktoś szuka czy nie! Ludzie jaka podłość się z Was wylewa! Prośba o pomoc to nie powód do oceniania, więc jeśli nic nie wiecie, to lepiej nie piszcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

jutro dzień kobiet niezapomnijcie faceci o kupnie wcześniej kwiatów
ja już kupiłem piękny bukiet może podaruję


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Bunio , musiałbym być takim trokiem od kalesonów jak ty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki


Tekst infantylny ....

KRYPTOREKLAMA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki


wpm , poczekaj jak za darmo zaczną dawać , a tymczasem do śmierci mieszkaj z mamusią - ( nie mamusi ! )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

ADMIN czuwa !

... jedną reklamę już zdjął , brawo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

To Acer Aspire 5738Z. Ma 2 lata. jest już po gwarancji. Prawie nie używany. Monitor panoramiczny 15,6 cala. Karta graficzna Intel GMA 4500 - laptop ma przeznaczenie ściśle biurowe, nie do gier o wyższej rozdzilczości. HDD 250 GB. Ciemnogranatowo-czarno-szary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

zs

choćby nawet darmo dostała to za 800 stówek domu się nie utrzyma musi najpierw szefa poprosić o podwyżkę

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki

Dzięki za info.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o śmierci Popiełuszki


te mONdry , nie bulwersuj się tak , bo Ci żyłka pęknie

a jak NIE MACIE to .......



jedno krótkie zdanie i DWA błędy , ot mONdrego to posłuchać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org