czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tolerancja na lewicy

PSS zarządza grupa czworga wzajemnie się adorujących i dlatego firma chyli się ku upadkowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

Hej shiloh :) może wpisz w wyszukiwarkę 4lomza jakieś kluczowe słowa których używałaś w tym założonym temacie..jeśli pamiętasz..ja tak robię i mi się znajduje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

Pabloz4, ssaczek świętojebliwych pał, zawsze się wścieka kiedy przekonuje się jak jego kościółek okazuje się cyrkiem pełnym przebranych klownów i frywolnej publiki zeń się nabijającej.
Pabloz4, umysłowa pokrako, zanim doczepiłeś się do OnaNieznajoma, której przypadek kościelny jest coraz bardziej powszechny i systematycznie się powiększa, odpowiedz sobie na pytanie:
Czy ksiądz, płodząc w grzechu bękarta, sam chrzci własne dziecię, czy też musi szukać wyrozumienia u "kapucynków"...?
Skoro księdzu bezkarnie wolno płodzić dzieci bez sakramentalnego ślubu to dlaczego potępiasz za to samo szeregowych parafian? Czy ksiądz sam wychowuje swe dzieci, mieszka z nimi, zmienia mu pieluchy, pielęgnuje...? Nie słyszałem o przypadku, żeby księdzu biskup zerwał sutannę za to, że spłodził bękarta niegodnego chrztu i nakazał dziecku nosić piętno grzesznego ojca.
Kato-miernota zawsze okaże się kretynem.

OnaNieznajoma:

Daj sobie spokój z tym chrztem skoro klechy robią taką łaskę chcąc przymusić ludzi do kosztownej ceremonii kościelnego ślubu. Moje dzieci są nieochrzczone, znam więcej takich ludzi i nic się nikomu z tego powodu nie dzieje. Twoje dziecko jak dorośnie podziękuje ci za to, że w sprawach tak osobistych jak religia, dałaś mu wolny wybór. Nie poddawaj się anachronicznym obrzędom i zwyczajom, idż ku nowoczesności, a nie z ciemnogrodem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

to zglos to na policje moze sa jakes kamery w tym miejscu i bedzie to jakis slad, na stacji na bank sa kamery, wiec moze bedzie to bardzo pomocne w szukaniu jej,ja tez od razu wiedzialam, ze to ta osoba z tv i moze faktycznie szybciej sie odnajdzie, bo ludzie ja kojarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

też czasami oglądałam ten program i wywiady z nią przeprowadzane...a w tej firmie Skorpion w której pracowała nic nie wiedzą? Nie znają przyczyny jej dziwnego zachowania..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

janusz27777 Ja mam tylko 1MB/s i płace 70zł i dlatego chce zmienić ponieważ chyba za to co płace powinnam mieć trochę szybszy . A jak chce szybszy dochodzą dodatkowe koszta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

Zakladajac ten watek, nie sadzilam ze stanie sie on tak popularny... :)
Paplik, dzieki za mile slowa i szacun za odwage w dazeniu do nowych kierunkow :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy


Wpadaj do mnie na rosół z prawdziwej kury od mojej sasiadki :) W mięso zaopatruje się od sprawdzonych gospodarzy, którzy nie karmią tymi paszami.
To jest dopiero prawdziwy smak mieska. Odkąd spróbowałam nie kupuje w sklepach!
Trochę pracy przy tym jest, ale smak bez porównania z tym świństwem w sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

Żeby tak moja maleńka sunia zginęła i wiedziałabym gdzie, tobym szukała dzień po dniu. Wiedząc że psina zaginęła w okolicach schroniska, przejrzałabym każdy krzaczek, bo być może wystraszona siedzi skulona , głodna i marznie. Sprawdziłabym pobliskie posesje, bo na pewno gdzieś siedzi przerażona.
A ludzie niby o dobrych sercach, którzy nie umieją zająć się psem , lepiej niech zostawią go w spokoju, bo często zamiast mu pomóc, robią mu krzywdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

sam jesteś głupi i lubisz polowanie na czarownice... oskarżaj tych co tą sól "produkowali" i odsprzedawali do dystrybucji, a nie tych co kupowali ją w dobrej wierze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

a czy ktoś wie czy ta obwodnica Łomży będzie szła właśnie obok tych wiatraków czy dalej koło Miastkowa? Bo z tego co sobie przypominam byly dwie wersje jedna własnie pomiędzy Jarnutami a łomżą a druga chyba koło Miastkowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

Ciebie wsadzić do bagażnika,a nie biednego pieska!Normalne że się wystraszył i Ty chcesz go?Żeby się nad nim znęcać ?Chodź ja Ciebie w bagażniku powożę !!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

grzybek91 naucz się czytać :|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

już poprawili błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tolerancja na lewicy

mowie ci napewno na siebie zarobisz.obys przetrzymala 2 3 miesiace dopoki klienci nie poznaja sklepu oraz towaru..ceny tez swoje robia ale towar bardziej...najlepiej na forum sie nie pytac bo im tu sie nic nie podoba..sama sie o tym przekonalam..otworz nie mow co jak i gdzie nastepnym razem..w lomzy za duze zacofanie i zazdrosc wiekszosci dupy zzera..nie wiesz ze polacy to najbardziej zawistny zazdrosny i nieszczesliwy narod??swoj swego w lyzce wody by utopil..jeb**c ich i ich opinie..


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org