środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polskie autorytety

no ktoby pomyslał puszki w puszce,co to sie robi na tym swiecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

A po co chodzą po domach TYlko i wyłącznie dla kasy!!!

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

Kolenda jest potrzebana księdzu na zakup nowego samochodu lepszej marki (bo z tamtego roku juz mu się znudził), na życie w dostatku ze wszystkimi dobrodziejstwami tego życia na ziemskim padole, potrzebna jest do zaspokojania swoich potrzeb ("tych typowo ludzkich" i tych bardziej wzniosłych).
A więc witajmy zgięci w pół z przygotowaną pękatą kopertą naszego ksiądza aby mógł zaspokoić swoje potrzeby pierwszego rzędu i pamiętajmy - nie może być to za mało wartościowa koperta bo moglibyśmy urazić naszego gościa i mógłby w przyszłości się na nas odgryżć na ambonie.
HEJ KOLENDA KOLENDA






pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

no Wlaśnie i w tym roku nie dam koperty bo poco przygladajac sie ksiedzu kiedy zaglada do koperty a pozniej wklada kase do swojej teczki pod dany numer mieszkania nie jest to mile bo gdy sie spytalem po co to robi Ksiadz odpowiedzial mi cytuje:"W ten sposob wiemy kto jest lepszym parafianem" czy to jest normalne? baaaa potrafi powiedziec co tak malo? nie zdazyla wam sie taka sytuacja????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

dobre jedzonko jest w szehuan ale tylko na wynos bo jak sie tam cos zje... to po wyjsciu wszystkie ubrania pachna olejem :(( a tak pozatym moj znajomy pracuje w hurtowni"xxxxxx" w lomzy z tamtad jest brany drob do tego najwiekszego baru na dworcu i wyobrazcie sobie ze jest stare kurczaki do tego stopnia ze az sie lepia wiec zastanowcie sie gdzie jecie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

Wkurza mnie "ciastko"91. Postanowiłem go ignorować, nie odpowiadać na jego posty, wcale się do nich nie odnosić, tak jakby ich nie było. Zachęcam do naśladowania, troll nie zginie, ale nie karmiony może trochę osłabnie. W sieci jest mnóstwo różnych zabawnych fotomontaży, może zrobimy kilka z jego udziałem i opublikujemy na tym forum. Być może to zmusi go do zaprzestania trollowania.

PS: na koniec taki oto wierszyk:

Kto na "ciastko"91 kładzie chu*
Niech postawi krzyżyk swój.

#
###
#

PS do PS: Podobnie jak AA możemy się wpsywac tu, ile już dni wytrzymaliśmy bez zwrócenia trollowi uwagi. Czas start ...

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

Clinic, czy znasz Ptysia? Piękne wejście.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

Jacek 16 wszystko zdadza się. Chyba czytasz Wiadomomsci Łomżyńskie, bo udzieliłeś tak wyczerpującej odpowiedzi.
Kefas, potwierdź moją odpowiedź, czy jest poprawna?

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

Jacek 16 wszystko zdadza się. Chyba czytasz Wiadomomsci Łomżyńskie, bo udzieliłeś tak wyczerpującej odpowiedzi.
Kefas, potwierdź moją odpowiedź, czy jest poprawna?

Pozdrowienia.

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

jesli chodzi o smieszne aukcje to polecam :
http://www.allegrofun.pl/aukcje.html?PHPSESSID=61b9c4ba7583b2e0888a2c004d7c675a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

tutaj jest więcej

http://www.allegrofun.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

już nie ma Małyszomanii :) jak chcesz być tredni teraz jest Chuckomania :)

http://www.chucknorris.glt.pl/

ew. więcej na :
http://www.board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=24116&postdays=0&postorder=asc&start=0

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polskie autorytety

hehe turnieju to on juz chyba 4 skoczni niewygra :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org