czwartek, 28 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odtajniony Orzeł z kasty

Jak ćwierkają wróble Bezstronny profesor A Rzepliński z kasty to tak naprawdę Abraham Kaufman ...Od 1971 do 1981 członek PZPR
2005 z rekomendacji PO startuje na RPO
2007 z rekomendacji PO członek TK
2010 Prezes TK
I to jest bez wątpienia czysta chodząca bezstronność ....

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Odtajniony Orzeł z kasty

alkhol a ty jakie masz prawdziwe nazwisko Mojsze Alkoholstein? Nie wstydź się beznapletkowcu, mogło być gorzej.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Przecież to widać na każdej foto tow. Rzeplińskiego - te charakterystycznie rozlane rysy twarzy.

A gdybyś zobaczył na żywo facjatę czopka ziemniaczanego inaczej zwanego tu wazeliniarzem, to nie miałbyś wątpliwości, że jego korzenie tkwią w kałmuckim stepie.

.
.
.

Autor: ziomex (---.dynamic.dsl.as9105.com)Data: 05-11-19 19:04

alkhol a ty jakie masz prawdziwe nazwisko Mojsze Alkoholstein? Nie wstydź się beznapletkowcu, mogło być gorzej.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

a ty mieszkałeś w odbycie i zostałeś wydalony

Autor: rei (---.elomza.pl)Data: 05-11-19 19:56

Autor: ziomex (---.dynamic.dsl.as9105.com)Data: 05-11-19 19:04

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

a ty mieszkałeś w odbycie i zostałeś wydalony

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

ty sam jesteś czerwona komunistyczna świania

łomżyński bydlaku

Prawnik, sędzia, profesor Uniwersytetu Warszawskiego Andrzej Rzepliński otrzymał z rąk kard. Kazimierza Nycza wysokie papieskie odznaczenie, w dowód uznania dla zaangażowania w pracę na rzecz Kościoła. Krzyż Pro Ecclesia et Pontifice (Dla Kościoła i Papieża) został ustanowiony przez papieża Leona XIII 17 lipca 1888 r. dla upamiętnienia 50-lecia jego kapłaństwa. Przyznawany jest przez papieża na wniosek biskupa diecezjalnego. Krzyż, obok odznaczenia honorowego Benemerenti, jest szósty rangą co do starszeństwa odznaczeń watykańskich

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

No widać zasłużył się Nyczowi eSBecja przez 70 lat wychowała pokolenia biskupów będących jednocześnie ich TW przykłady mamy w Łomży ...a czym bardziej zboczony z korzeniami np nie polskimi tym potrzebniejszy , bo można nim sterować nie zdradzi i co najważniejsze są na niego haki...A tak ostatnio właśnie zastanawiałem się nad współpracą księży z MSW i przyszło mi takie bardzo niemądre pytanie.
Co ksiądz może zaoferować MSW ?...
Czy te znajomości i układy jakie były za komuny po nastaniu demokracji znikły ?

Ja już dawno temu przyjęłam bardzo prostą zasadę gdy Paplak kogoś chwali to znaczy że porządny człowiek powinien od takich się trzymać z daleka.

Kasia..

powinnas dodac ze w twoim mniemaniu porzadny czlowiek = pasozyt glosujacy na pis

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0