piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto rządzi ?

Nooo to wpm kupisz jeszcze jedno mieszkanie i na garaż wystarczy :)

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto rządzi ?

Tak cię nie stać ,zarabiając 800/mies. z bananem na twarzy nawet ci nikt kredytu nie da na altankę ogrodową .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto rządzi ?

od sąsiada :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto rządzi ?

Jeśli to faktycznie reklama ( a na to wygląda, zbliża się 8 marca ;) to jest ku*erwsko żałosna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto rządzi ?

Gdzie w Łomży kupić rurki dla chłopaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto rządzi ?

Oremi , to jest super zdanie : po co Ci związek , w którym Ciebie nie ma ? Myślę, że każdy, kto walczy, powinien się nad tym zastanowić . Czasem nie warto, szkoda życia, dzieci, samej siebie, dla walki o coś, co już nie istnieje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto rządzi ?

Bunio, dałem Ci jaskrawy przykład żeby pokazać o co mi chodzi. Liczy się kto łamie prawo, a nie w jaki sposób, choć masz trochę racji. To forum zawsze było burdelem na kółkach w mniejszym lub większym stopniu. Co jednak nie znaczy, że możesz tu sobie wejść(bo forum jest publiczne) i pisać co Ci ślina na język przyniesie. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Tak samo jak lenistwo moderatora nie jest usprawiedliwieniem.
Może przed nadaniem komuś konta na portalu należałoby robić testy psychologiczne i ogólnie na poczytalność? ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org