piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skecz miesiaca: Duda podjął DECYZJĘ- Maciorowicz marszałkiem seniorem.

Sam fakt, że szpieg rosyjski został marszałkiem jest żartem z Polaków.
Skeczem jest to, że marionetek DUDA, strażnik \"podjął decyzję\".
Zajadów dostanę od takich Newsów. Marionetek podjąłdecyzję. strażnik żyrandola, notariusz PZPR-pis.
Podajcie jeszcze jakieś \"decyzje\", które \"podjął\" Duda. Pośmiejemy się.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Skecz miesiaca: Duda podjął DECYZJĘ- Maciorowicz marszałkiem seniorem.

Tak wygląda skleroza dwa posty takie same oba kłamią ...Na dzień dzisiejszy to mieliśmy takich prezydentów jak wolski ,alek polmos ,bolek donos, szynukowicz i to właśnie agenci ale jak widać pasowali autorowi...choć kłaniali się panom z Kremla w pas...

jedynym optymistycznym faktem jest to, że Maciora już stary jest...

Paplak a ty zawsze twierdzisz, że stary nie jesteś,a raptem pięć lat różnicy.

Kasia..

De.wotko
...ty nawet nie wiesz ile Władek ma lat, zatem o liczbie moich wiosen najmniejszego POjęcia nie masz...

Jak to jest wstydzić się swojego wieku i odejmować sobie lat?

Kasia..

Pni Kasiu on całe życie ma inny osąd niż większość Polaków na potoczne sprawy, to i wiek jego też podlega takiemu procesowi...

To niedługo się mocno cofnie jak i z latami tak i z rozumem. Taki co to obraża się na metrykę,a ta data w dowodzie osobistym to jakiś urzędowy błąd, bo on tak naprawdę jest znacznie, znacznie młodszy.

Kasia..

tępa dzida uparcie wmawia paplikowi Władka :)

De.wotko
...nawet gdybyś do Jednaczewskiego przybyła wraz córvą swoją, obie bym was zajeździł jak stare kobyły..., wskaż no, w którym miejscu ja się wstydzę wieku swego, jakiego wieku..?

Paplak zajeździć ty możesz te rusałki za kasę na godziny, ewentualnie lochy i nikogo więcej i to na wkład od długopisu. Tak to jest jak stary piernik udaje młodzieniaszka i odejmuje sobie lat nie umiejąc godnie się starzeć.

Kasia..

jakiego ja się wstydzę wieku..?, POdPOwiem ci łaskawie, że z Maciorą różnię się dwucyfrową liczbą lat, a przecież wielu ludzi zna paplaka z imienia i nazwiska i przeżyte w znoju i trudzie lata też i nie mogę łgać jak PieS, chyba, że robię z kogoś jaja...

Na to wychodzi,że łżesz jak pies,co mnie nie dziwi w ogóle.Ty prawdę mówisz jak się pomylisz. Przerób swój dowód i wpisz sobie i 30 tkę, będziesz taka dzidzia piernik.

Kasia..

Aza , stara suko węsz dalej :)

Woooonnnn śmieciu dalej nie pojmujesz?!

Kasia..

\"jakiego ja się wstydzę wieku..?\"

\"Paplak a ty zawsze twierdzisz, że stary nie jesteś,a raptem pięć lat różnicy\"

Taką matematykę odejmowania znając wiek Antka to chyba w podstawówce dzieci znają?

Kasia..

Duda podjął \"decyzję\". Nawet czopy w to nie wierzą. Bzdura.

Poszukiwany pilnie HONOR Ziobry. Ktoś coś ?

De.wotka nie może mi dorównać w forumowej POlemice i kłótni to chociaż POciesza się, że ja , jako Władek, dobiegam już 70-tki..., czuje się lepszą z samej wiary w moją starość..., ta jędza na miotle nie może zrozumieć, że naiwną wiarą i durnowatymi wPiSami nie jest w stanie zmienić rzeczywistości...

Wiek człowieka nie jest wyznacznikiem jaką jest osobą, tylko po części mądrość lub jego głupota. Znam wielu mądrych, starszych doświadczonych życiowo ludzi z ich dobrymi radami i bardzo ich cenię. A odnośnie reszty to przeczytaj swój wpis o wieku Antka i swoją radość z tego jakbyś czekał jego rychłej śmierci i zastanów się nad swoją głupotą,skoro jemu wiek wypominasz ,a sam udajesz młodzieniaszka.. I jakbyś miał lat 3O czy 70 to będę miała takie samo zdanie o tobie i to nie z powodu twojej metryki,a za twoje poglądy, ciągłe łgarstwo, stosunek do dzieci i inne cechy....I nie jestem tu aby komukolwiek dorównywać bo to nie jest teleturniej z nagrodami, jestem tu po części aby z normalnymi wymienić się poglądami,a kłamców obnażać i\"walczyć\" z tymi co plują na Polskę i Polaków.

Kasia..

...a jakieś tabletki na obsesje bierzesz..?

A co chcesz polecić z autopsji? Nie potrzebuję.

Kasia..

Przeczytaj wątek od góry i dołu i zerknij u kogo pada imię? U mnie,czy u ciebie? Może u mnie skoro twierdzisz, że mam obsesję jesteś już Napoleonem albo jeszcze kimś innym? A o tabletki spytaj chama forumowego czy potrzebuje,tego od słów:\" Ch.j ci na grób zamiast krzyża\".... Podejrzewam że on chętnie jak zawsze by swoje dołożył i przypisał komu innemu.

\"tępa dzida uparcie wmawia paplikowi Władka :)\"

I czy ten oszołom nie potrzebuje dużej dawki psychotropów,czy wmówi że to moje?!

https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=409289&t=409289

Kasia..

osobiście nie uznaję tego człowieka jako pełniącego funkcję marszałka sejmu do czasu gdy niezalezna komisja lekarska złożona z biegłych psychiatrów nie orzeknie o jego przydatności do zajmowanego stanowiska i basta ..

facmen

facio -

Osobiście mogę ci na to odpowiedzieć, że opinia jest jak dvpa - każdy ma swoją.
Ale nic k0onkretnego z tego nie wynika.

.
.
.

osobiście nie uznaję tego człowieka jako pełniącego funkcję marszałka sejmu do czasu gdy niezalezna komisja lekarska złożona z biegłych psychiatrów nie orzeknie o jego przydatności do zajmowanego stanowiska i basta ..
Rodacy dla dobra naszego kraju sami zajmijcie takie stanowisko w tej sprawie.

facmen

De.wotko

...od POczątku twojej aktywności na tym forum zdradzasz obsesyjne problemy: na punkcie Żydów, czy innych muzułmanów..., przyPiSujesz forumowiczom jakieś POstaci, nawet adresy zamieszkania POdajesz, o wieku i ilości bachorów nawet nie wsPOmnę, łączysz nicki..., o chorobliwym stosunku do tzw. \"POlskości\" i \"POlaków\" nawet nie wsPOmnę..., POdczas gdy w centrum twojej uwagi jest odległy Izrael i Palestyna jego...
...zatem lecz się na nogi, bo na banię jest już chyba za późno...

Paplak co jeszcze przez noc w baniaku ci się uroiło? A te\"problemy\" ja nazwę zbrodnie, nawet są głosy oskarżeń o zbrodnie wojenne tylko ciebie nie interesują dlatego bo to daleko,czy że to izraelski snajper potrafi do nieuzbrojonych ludzi jak go kaczek strzelać? Wiadomo że dlatego że chodzi o Izrael, wszak inne rzeczy nawet jak daleko a tyczą się kogoś innego to interesują cię bardzo.Więc leczyć to się powinieneś ty ze swojej pilonofobii a nie ja z czegokolwiek. I jest takie zdanie:\" Żydzi przestańcie o nas kłamać,to my przestaniemy o was mówić prawdę\"....A ja dodam niech najpierw spojrzą na swoje kołnierze,a nie wszędzie wszystkich sztorcują bo przykłady paskudnego stosunku do Polski i Polaków z kręgu ich narodu można mnożyć.

Kasia..

paplak po co z tym głupim intelektulanie dziwadłem rozmawiac gdy dla niej kandydatura Piotrowicza czy Pawłowicz do TK jest czymś fascynującym i porządanym. JEBAC DEBILI I W DUPE KOPAC A NIE Z NIMI DYSKUTOWAC.

facmen

Dużo was tu lewackich oszołomów co nie doczytacie,czy nie znajdziecie czyjejś wypowiedzi to sobie dołożycie czubeczki. Nie mieszaj literek dużych z małymi, nie denerwuj się tak,bo widzisz jak potem pisanie ci idzie.

\"JEBAC DEBILI I W DUPE KOPAC A NIE Z NIMI DYSKUTOWAC\"

To na co czekasz, mało was tu? Skrzyknij się i działaj,tylko dobre buty załóż.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0