czwartek, 28 maja 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zawisza Marny...

... Artur Zawisza spowodował wypadek drogowy prowadząc samochód bez prawa jazdy. Na skrzyżowaniu ulic Beethovena i Sobieskiego w Warszawie wymusił pierwszeństwo przejazdu na rowerzystce, poruszającej się ścieżką rowerową. Jeszcze tego samego dnia znowu prowadził auto i został zatrzymany przez policję do kontroli drogowej. W sumie może zostać skazany na kilka lat więzienia.

Były poseł stracił prawo jazdy w 2016 r. za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów, który wygasł z końcem lipca tego roku, ale polityk nie wyrobił ponownie dokumentu uprawniającego go do siadania za kierownicą.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/artur-zawisza-potracil-rowerzystke-nowe-informacje-o-stanie-zdrowia-kobiety/6b74qwz

...oto kato-narodowiec w pełnej krasie szkaradności, taki był bardziej prawy od PiSlamistów, kobietom chciał aborcji zakazywać POwołując się na boskie przykazania...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawisza Marny...

A czymś się różni od tego co chciał ustalać prędkość na przejściu pieszej? Ja zawsze myślałam że każdy gdy przeskrobie to winny ,a przypomnieć ci jak obstawałeś za tym? Chyba wiesz o kogo chodzi?
To jeden szkaradny,a drugi cacy?


\"Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy\"

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawisza Marny...

...broniłem wyroku, nie sprawcy..., a pieszy na przejście może wejść normalnie, czyli bez POśpiechu, albo nagle wtargnąć, czyli energicznie i z większą prędkością...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawisza Marny...

Kogo ty broniłeś to ja wiem,a ten wyrok to był nie dla sprawcy a dla twojego sąsiada z PiSu? Aleś ty śmieszny.. Od dziś powiadasz że należy mierzyć prędkość wchodzącego pieszego na pasy? I co wina pieszego będzie,w zależności czy puknie ten z lewicy,czy prawicy? A jak zmierzyć prędkość jak pieszy nie przeżyje? No popatrz,popatrz a ja zawsze myślałam że zbliżając się dla przejścia dla pieszych to gdy jestem za kółkiem muszę zachować należytą ostrożność? Ale powiadasz, że nie muszę? To czekaj jak będziesz wracał z kiosku, a ja będę jechała przez Legionów 😂

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawisza Marny...

Przypomnę paplakowi:

„Artur Zawisza, były poseł, potrącił na pasach rowerzystkę - pracownicę BBN. Zawisza był trzeźwy. Za to w 2016 r. prowadził na podwójnym gazie i odebrano mu prawo jazdy. Jednocześnie sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów, który wygasł tego roku, ale Zawisza nowego nie zrobił - jeździł więc „na Najsztuba”.

Przypominam - w 2017 r. lewicowy dziennikarz Piotr Najsztub, potrącił na pasach 77-siedmio letnią kobietę. Sąd ukarał go wówczas za jazdę bez prawa jazdy, OC i przeglądu samochodu (prawko zostało Najsztubowi odebrane w 2009 r. za przekroczenie limitu punktów karnych). Niedawno sąd Najsztuba prawomocnie unieważnił, ponieważ staruszka (wszyscy znamy te żwawe staruszki pod osiemdziesiątkę, no nie? ...) wtargnęła przedstawicielowi elyty z niedopuszczalną przez Kodeks drogowy prędkością ... Niech się baba cieszy, że nie musi płacić szlachetnie urodzonemu za za wgnieconą maskę, stratę czasu i irytację!).

Pozwolę sobie również przypomnieć casus byłego doradcy prezydenta Komorowskiego, Henryka Wujca, który został prawomocnie uniewinniony od zarzutu potrącenia na pasach 46-letniego mężczyzny. Sąd nie miał dostatecznych słów potępienia dla ohydnego czynu pieszego (tak, tak, pieszego!), który wtargnął na pasy z niedozwoloną prędkością, zagrażając komfortowi Wujca, który rzekomo nie był w stanie przewidzieć, że pieszy jest w stanie przemieszczać się z taką prędkością. Maleńki detal pominięty przez sąd odwoławczy jest taki, że kierowca obok Wujca jakoś zdążył się zatrzymać ...

Zaprawdę jednak warto również przypomnieć znanego polityka lewicy, Włodzimierza Cimoszewicza, który na początku maja tego roku potrącił na pasach kobietę z rowerem (kobieta twierdzi, że przez przejście przechodziła), po czym ODDALIŁ SIĘ z miejsca wypadku, choć ofiara miała złamaną nogę i kierowca miał psi obowiązek wezwać policję. Zamiast tego wrócił do domu, a kobietą zaopiekował się wezwany przez Cimoszewicza znajomy. Kto ma identyczne podejrzania jak ja, że tych kilka godzin było Cimoszce niezbędne, aby pewne związki chemiczne zdążyły się ulotnić z krwi? ... Aha - auto lewicowego polityka nie miało ważnych badań technicznych już od ponad roku - a obecnie, mimo upływu sześciu miesięcy od wypadku, nic nie słychać nawet o postawieniu politykowi lewicy zarzutów.”


Chętnie się założę, że BYŁEMU POLITYKOWI PRAWICY tak łatwo nie pójdzie. Ktoś chętni obstawiać? ...


paplakowi pozostał tylko żal, że nie może połączyć Zawiszy z PiS-em i Kaczorem..
.
.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zawisza Marny...

Bo szkaradni według Paplaka są tylko ci z jednej strony,inni mogą jeździć jak chcą,czy to po pijaku,czy bez uprawnień czy jak im się marzy,a poszkodowani niech im za szybko na pasy nie wchodzą.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0