piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co się dzieje?

zaledwie kilka stron





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Wyłóż może pazłotkiem po czekoladzie widziałam tak mieli zrobione u jednego fotografa.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Dlaczego żółty a nie biały piasek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Kiedyś Maruda się chwalił ,że ma ładny kawałek mięsa,tylko nie wiem czy nie śmierdzący,zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane
ADMIN BIERZ SIE DO ROBOTY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

to dopiero wstęp

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Gdzies santreo sie zapodział.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Autor: Cleric (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06-03-12 18:17

Bunio, idąc Twoim tokiem rozumowania. Jeżeli np. kierowca zabije kogoś w wypadku to odpowiedzialność może zrzucić na producenta pojazdu? Bo mu tenże pojazd udostępnił?


Cleric nie rozumiem Ciebie,porównywać moderowanie forum(gdzie powinien być ład i porządek)do produkcji samochodu...nie znajduje w tym sensu.
Producent pojazdu musi spełniać pewne normy,żeby jego auto zostało dopuszczone do ruchu przez pewne instytucje państwowe i już.Moderowanie forum to już zupełnie inna bajka.
Poważny portal nie powinien pozwolić sobie,żeby na jego forach obrażano lub też dopuszczano się do łamania praw,w tym prawa o ochronie danych osobowych.To tak jakby istniała enklawa w państwie prawa gdzie można je łamać(forum 4lomza jest taką enklawą). Jeśli administrator dopuszcza do tego by na stronach jego portalu łamano prawo to jest współwinnym(w jakim stopniu?nie wiem)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

I co ty za 18 tyś zrobisz? Lokal postawisz miesiecznie 1 tyś wydasz a jak zysku nie przyniesie to jeszcze bedziesz zwracał ? A wkład własny masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

wezmę za 80 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

jaro w poniedziałek widziałeś ale który? wczoraj?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się dzieje?

Jakie są wasze opinie na temat internetu z Cyfrowego Polsatu ? Na jakich zasadach jest ? Dzięki . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org