piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kali odwalił kitę ?

Jeśli są ludzie którzy pochwalają takie mordy to jestem przekonany iz jest to margines naszego społeczeństwa,
Dla mnie ważne jest aby zrozumieć dlaczego to robią z jakich pobudek. Czasami można dostrzec w ich postępowaniu drugie dno.
Bo w czyim interesie jest podnoszony KRZYK w tej sprawie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Tak, tak w PSS Społem piekli dobry chleb, szkoda ,że już ich nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

gasnie na wolnych obrotach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Długo sie zastanawiasz, masz z tym jakis problem?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Pan Artur K. to kawał cha......Być może ,że sprzęt ma dobry ale w kontaktach z ludźmi to jest uprzejmy tylko przy pierwszych ustaleniach /umowie/, natomiast to imprezie to z facetem zero kontaktu. Narzuca to co chce, wrzeszczy, strach z nim rozmawiać - za własne i wcale niemałe pieniądze. Z uwagi na trudny kontakt nie polecam go.
W dobie takiej konkurencji obowiązuje kultura a z tym u pana Artura jest na bakier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Ponawiam, chętnie zamienię na krótszą tak do metra długości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

X-anonim najlepiej sprzedają się - i nie tylko u nas - te wędliny w których mięsa jest ok. 50% a reszta to odpady, chemia, woda. Sól jest dodawana do smaku (ok. 0,001% w całej masie). Żeby tej soli było 50% w tych wędlinach to może i można by było mówić o bezpośrednim zagrożeniu. Tak więc nie pieprz mi głupot a zapychaniu dupy byle czym, bo byle co to my konsumujemy od urodzenia w każdym produkcie.
I ma rację etienite, że ktoś kto inwestuje miliard w nowoczesny zakład nie szuka oszczędności na najtańszym składniku którego idzie w dodatku najmniej. Wypieprzył by jednego dyrektora i wyszłaby ta sama oszczędność.
Na rynku mięsnym jest ogromna konkurencja a JBB jest firmą najlepiej sobie radzącą. Może to celowe działanie konkurencji, że akurat ich dopadły sępy z TVN.

Ale sądząc po innym poście santreo to chyba przeżyć nie może, że ktoś osiągnął aż taki sukces i nie reprezentuje jego nacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

http://zerkaj.tk/img/upload/20120306184810.jpg

a to jest dodatek

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Polacy nie lubią Żydów może dlatego, że to ich Bóg sobie upodobał i ustanowił Narodem Wybranym. Bóg uratował Żydów po raz pierwszy przed zagładą z Egipskiej niewoli , oraz po raz wtóry po ponad tysiącletniej diasporze z holokaustu zafundowanemu mu przez nazistów z drobną pomocą np. Polaków. Polacy postępują bardzo dziwnie, bo tak, jakby darzyli sympatią tylko tego Żyda, który wisi przybity gwożdziami do krzyża...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Witam potrzebuję ifo gdzie mogę odnowić stalowe felgi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

hehe banda wieśniaków, ni ma kasy na reklamę i przed dniem kobiet taką lipę odwalać... hehe, zamknij ten syf albo spal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

to duzo powiedziałes czy to benzyna czy disel czy auto na gazie ???
poczytaj moze pomoże

http://www.mercmania.pl/forum/topics3/1601.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Bierzesz zolty piasek szmatke i piaskujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

początek i koniec ( a nawet środek ) maila z którego do Ciebie napisałam shiloh :

p......112@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

oj nina26 głupiaś ty jak wielu innych piszących podobnie do ciebie. Mam nadzieje ,ze nie pracujesz w JBB bo ta firma nie zasługuje na takich idiotów. Tylko idiota mimo tylu napisanych postów nie potrafi pojąc sensu dyskusji i jak mantara powtarza JBB nie sypało soli TVN i inni chca zniszczyć JBB.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Ale nikt tu niczego nie zazdrosci. Po prostu wiele firm w tym JBB używały chu jowej soli i to jest fakt niezaprzeczalny. A tak wysoko technologicznie zaawansowana firma powinna sama sprawdzić co i gdzie kupuje skoro się szczycą swoimi wyrobami. A z tego wynika ze nie sa one pierwszej jakości.
Nina26 ja ci kupie tone tej soli i używaj jej przez 10 lat i wtedy zobaczymy czy ona jest zdrowa czy nie.

http://uwaga.tvn.pl/338095,reportaze,co_nowego_w_sprawie_afery_solnej,wideo_detal.html

Tak się tłumacza przedstawiciele tej firmy wszystko mówi za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

od rozpoczęcia tematu nie miałam nic przeciwko,. szukał - znalazł, co z tego? ucichłoby. tam tylko wspomniałam że jednak została naruszona ta prywatność, i dopiero ten wątek mi wadzi bo został przytoczony tu po raz kolejny,... (2 razy) link... w tamtym temacie zezowate szczescie po prostu nie moglo zniesc tego, ze zostala pokazana ustawa o ochronie danych osobowych - zabolało że o tym powiedzialam, mimo że chciałam jak najszybciej temat skonczyc. i powstal nowy watek - dotyczacy tej ustawy, gdzie jak powtorze- znow dwa razy zostal przytoczony link. nie mam problemu z tamtym watkiem, wrecz mi nie przeszkadza za nadto - ale tu (dla jakis przykladów zostalam pokazana calej Łomży o okolicom po raz kolejny) - to mi przeszkadza.
Mogloby sie skonczyc na przeprosinach, i na usunieciu tego wszystkiego. jednak spojrzcie - to nadal tu widnieje. a te przepraszam - czytajcie wyzej (przepraszam...bla bla czekam na pozew) czy to bylo szczere? szkoda ze dopiero kiedy wina zostala udowodniona ktos zaczal sie bac i tlumaczyc. szkoda gadac. te przeprosiny w moim odczuciu w tym momencie nic nie zmienily. juz dzis zostalam wytknieta palcem i tak pewnie bedzie przez jakis czas. bo to nie zezowate szczescie zostalo podpisane imieniem nazwiskiem i zdjeciem na forum lomzynskim - publicznym, gdzie nawet nie ma moderatora i mozna mowic na moj temat co sie chce.... opanujcie sie ludzie, zanim skrzywdzicie niewinna niczemu osobe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

polecam białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

w Łusniku na pewno piaskują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 06-03-12 19:45
Polacy nie lubią Żydów może dlatego, że to ich Bóg sobie upodobał i ustanowił Narodem Wybranym

A co z całą resztą narodów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kali odwalił kitę ?

To Bóg jest nie sprawiedliwy, i po co stworzył taki świat,

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org