piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Witam. Czy jest w Łomży jakiekolwiek studio tatuażu ?? Konkretna osoba która zna się na rzeczy i posiada doświadczenie ?? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

To Tereska25 widziałaś tego ratlerka???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

raqlan, chwila zatem cofnij się do tematu głównego i kto ten link wkleił jako pierwszy. ZS założył ten temat w innym celu, wczytaj się...
Nie bronię ZS, to co powyżej napisałam tyczy się:


Autor: Kimmy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05-03-12 19:02

Może ta hahah http://www.facebook...................................=photos

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

santreo przechodzisz już samego siebie, nawet oddzielny wątek zakładasz żeby oczerniać JBB - jesteś aż przykry w swoim desperackim działaniu. doskonały przykład do czego prowadzi zwykła ludzka zawiść i zazdrość a niby za takiego porządnego obywatela się uważasz... a co tu reprezentujesz? zwykła hienę
NIE SĄDZĘ żeby tak duża i poważna firma bawiła się w oszczędzanie na najtańszym składniku....
santreo wyluzuj, wyjdź na spacer, ochłoń i zapomnij na chwilę o swojej "misji naprawiania świata na forum" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

santreo

Nikt oprócz historyków nie powinien, a może inaczej nie ma prawa oceniać zdarzeń historycznych. Do tego trzeba mieć odpowiednia wiedzę o społeczeństwie z tego okresu, Sytuacja którą opisujesz jest b. dramatyczna i jestem przeciwnikiem takich zachowań, których nie potrafię wytłumaczyć.

Natomiast zobacz co dzieje sie dzisiaj, jak zachowują sie żydzi, ja stawiam ich w jednym szeregu z hitlerowcami dążą do władania światem. Zwróć uwagę na konflikty w regionie, jak buldożerami rozjeżdżają tamtejszą ludność. Zapędy żydów do sterowania gospodarkami wielu państw . Ja nie godzę się na to żeby żydzi dyktowali mi warunki a tak jest, Narzucają światu swoją wolę czym doprowadzają do powstawania konfliktów.
Nikt ich za to nie będzie kochał ja też, może tobie to odpowiada, mnie nie.

Wszystko może się zdarzyć i kto wie czy nie powstanie kolejny światowy konflikt z ich udziałem a może nawet dzięki właśnie żydom .

Ja na przykład nie zgadam się z Grossem według mnie jest tendencyjny ale szanuje go za wiedzę i pracę jaką wkłada w badanie historii. Inna sprawa że naświetla tylko to co jest w interesie żydów w/g mnie w jego postępowaniu brak jest obiektywizmu która powinna cechować historyka.

Przykład który przedstawiłeś jest dramatyczny i brak słów aby napisać cos wiecej,

Nie ma dymu bez ognia z przekazów ludzi którzy przeżyli wojnę wiem że żydzi własnoręcznie b. rzadko dopuszczali się morderstw ale nagminnie czynili to rękoma hitlerowców i rosjan , donosząc na polaków a tym samym skazywali ich na śmierć, czy ich ręce nie są umaczane w polskiej krwi. tylko drukiem mało się o tym pisze.

Nasz żydowski prezydent przeprosił żydów i ten sam prezydent odznaczył Grossa.

Tajemnica poliszynela jest to że żydzi w czasie wojny stali po jednej i drugiej stronie, wielu było w faszystowskich organizacjach przyczyniając sie do eksterminacji swoich rodaków.

Mniemam, że zakładając ten temat pragniesz porozumienia miedzy Polakami a Żydami ale czy aby na pewno?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Tak, bo pamięć to twarda skała i niestety użytkowniku bexx TAKICH RZECZY NAM NIE WOLNO ZAPOMNIEĆ !
Mam nadzieje że twoje dzieci kiedyś na lekcji historii nie powiedzą nauczycielce a czy warto pamiętać o II wojnie swiatowej ?

Wracając do tematu-dramat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

tak znam,ale ta osoba robi na mozgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Instrukcja obsługi kobiet :)
http://zerkaj.tk/obrazek.php?259

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Jednak sa one szokujące i polegają na prawdzie - musimy im stawić czoła i w końcu rozliczyć się z naszą przeszłościa.

Santreo


Co masz na myśli mówiąc o rozliczeniu naszej przeszłości?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

wczoraj zawiozłam worek karmy i przy okazji dowiedziałam się o tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

No właśnie widziała pani gdzieś ją???????
Proszę dać znać!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Proszę raqlan, to tu swój początek ma link o który spór się toczy, skąd też początek wziął temat ZS-a
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=494291&t=494291


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Siema, na pewno taki przewod dostaniesz w polmarze na sklodowskiej curie 2, za alior bankiem. Koszt tak na oko 1/2zł za metr : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Juz pisalam kiedys?w Lomzy niema kebabu,sa bulki z miesem dotego z sola na drogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

i pogonili psiaka przed siebie??? jeny co za ludzie! może ten mały kręci się gdzieś w okolicy schroniska.... może nic mu nie jest..... może szuka drogi do domu:((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Poważnie PSS Społem nie piecze juz pieczywa?! Najpierw Piekpol, teraz PSS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

W media expert tez dostaniesz.Co do ceny to nie wiem jak to wyglada,ale pewnie wszedzie podobnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Kwiaciarnia „Róża” przy ul. Śniadeckiego 15 w Łomży to bardzo solidny sklep. Zamówiłem wiązankę na przeprosiny dla mojej ukochanej w sobotę. Nie odebrałem jej bo pracowałem do późna wieczorem. Zadzwoniłem do właścicielki sklepu i umówiłem się na odbiór tej wiązanki w niedzielę. Nie było żadnego problemu ze strony właścicielki kwiaciarni. Wiązanka była prześliczna, cudowna. Dałem ją mojej lubej, a ona spojrzała na te kwiaty i ze łzami w oczach powiedziała mi. Nigdy nie otrzymałam tak cudnej wiązanki – wybaczam Tobie.
Dziękuję tej Pani za prześliczną wiązankę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

porozumienie miedzy tymi narodami istnieje od dawna problem tym ,że na kłamstwie nigdy się nie zbuduje trwałej przyjażni i szacunku. Więc tą historie trzeba zwyczajnie odkłamać.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

Na kazanskiej jest lotek ktory jest otwarty od 7 do 22 i w tym samym lokalu jest kwiaciarnia.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

czy w łomży jest punkt skupu butelek? jeśli tak, to na jakiej ulicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

ej paplik ja tego nie powiedziałem , a napisałem ogólnie.


A co ty chciałes przez to powiedzieć

"
...a byłby Bóg sprawiedliwy, gdyby zamiast Żydów wybrał Polaków, szczególnie tych "prawdziwych"...?"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to chyba jakiś kurła żart, Bana$ w niku, komuch i repeta w TK?

kaska zloz pozew na niego jak ci wyrządził krzywdę i poproś o usunięcie tego całego działu trzema walczyc o swoją godnośc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org