wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy już został okrzyknięty\"antysemitą\"?

shiloh jak mam napisać do Ciebie na priv skoro nie podałeś/aś namiaru..? :)

dzięki wszystkim za odpowiedzi, wszyscy po części macie rację...musze się jakoś z tym uporać, to napewno nie bedzie kwestia jednego dnia tylko być może tygodni , miesięcy.......:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Najlepiej jest oceniać innych, nie patrząc na siebie. Szkoda, że ludzie tak rzadko ruszają głowami.
Ile jest przypadków, gdy ludzie będący w drugim małżeństwie (w pierwszym wzięli ślub kościelny) chcą ochrzcić dziecko, a ksiądz robi problemy? Czy to wina takich ludzi, że życie im się tak potoczyło? Ilu księży nie chce udzielić ślubu/chrztu ludziom biednym, bo nie stać ich na "co łaskę"? Ilu księży odmawia chrztu dziecku, którego jeden rodzic jest innej wiary, pomimo, że chcą dziecko wychować w wierze katolickiej (tak, takie coś jest możliwe)?
Polacy są znani z tego, że gadają na innych. Obgadują, narzekają, nie myślą.
Ktoś ładnie to kiedyś napisał na forum, niestety nie mogę tego znaleźć.
Śmiejecie się i wytykacie palcami ludzi grubych, nie myśląc, że tusza tej osoby może być spowodowana straszną chorobą. Pokazujecie palcem ludzi łysych nie zdając sobie sprawy, że może właśnie walczą z rakiem. Osoba utykająca to powód do żartów, a może klika lat temu brała udział w wypadku?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

I Wy się nazywacie chrześcijanami? Co z tego, że chodzicie do kościołów, rzucacie na tacę jak w sercach macie pustkę, zazdrość i czerń. Wiele osób krzyczy na forum jacy są wierzący, a na ulicy kopią psa, kopią dołki pod innymi itp itd.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

witam ja ochrzciłam dziecko u kapucynków i problemu żadnego nie miałam:)

pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Baska, to czy warto to ja doskonale wiem. Interesują mnie poglądy ludzi na temat biznesów internetowych.

To taka mała ciekawostka(od razu uprzedzam, że to taka zagadka logiczna, nie oferta pracy). Czy pracowałabyś cały dzień, przyjmijmy 8h, nad stroną internetową, gdybym powiedział Ci, że za nią będziesz dostawała 8,50zł miesięcznie przez kilka najbliższych lat?

Takie pytanie kiedyś na takim fajnym kursie padło i ludzie ciekawie odpowiadali, mieli ciekawe przemyślenia i ciekawe wnioski z tego wynikły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

To chyba do firmy speed portal 4lomza należy:
Adres
SPEED s.c.
Tel.: (086) 219 07 00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Autor: Kasia20029 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06-03-12 17:26

ojej chyba pliki to jedno a to co sie stalo to drugie, ma ktos kontakt do biura 4lomza? nr telefonu, albo adres...

no wiesz ale udostępniasz materiał filmowy do którego nie masz żadnych praw....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Kraska nie jest zła ale sposób dystrybucji jest śmieszny. Ich punkty firmowe czynne sa do godziny 17.00 więc jak przyjdziesz z pracy to chcąc coś kupic to i tak się nie wyrobisz . No a potem oczywiście mają zwroty nie dziwo jak im nie zalezy na sprzedaży chyba. Podobnie jest z dostawą niektórego asortymentu . I tak chleba razowego nie uświadczysz co najmniej do 14.00 a wiadomo ,że większośc czyni zakupy rano więc szansy na kupienie tego chleba nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

http://shinybox.pl/?ref=477f174 BARDZO FAJNE KOSMETYKI POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

WITAM CHCIAŁABYM ZAPYTAC O NUMER TELEFONU NA LIPOWA I NAJWAŻNIEJSZE CZY TAM JEST MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY DO DOMU?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Jeszcze nikt od soli się nie posrał. Sól to zaledwie promil tego co zawiera wędlina. No chyba że santoro wpieprza wędliny w 90% składające się z soli. W każdej wędlinie, niezależnie od firmy jest tyle chemii, że ta sól to mały pikuś.
A ty santoro jesteś małą, podszytą padalcem, mendą. I jeszcze twierdzisz cudaku, że to dla dobra firmy, że tak ich szanujesz.
Jak żresz parówki to wiedz, że sól w tej parówce to najzdrowszy składnik - nawet jeśli to by była sól wypadowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

pewnie odświeżane mięso tak jak kiedyś w kurieże oglądałem
jak po terminie myją spleśniałe wędliny smarują olejem i jak nowe
niestety sanepid zbyt mało zarabia żeby niebrać łapówek
dlatego w naszym kraju jemy dziadostwo
trzeba zgłaszać do sanepidu każdą niepewna żywność

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Tak jest dowóz koszt 10 zł na terenie miasta. Prosze numer: 793563633

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

to ja ida zwami do warki na piwo to się chociaż poznamy
ale wczesniej i tak pójdę na walkie bo w tej dziuże ŁOMŻY niema żadnych imprez

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

mieszaniec bernardyna.tylko na wieś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

to tez oddzielny temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

Dla większości Jezus był Polakiem i Kolumb też więc o czym tu mowa. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

jest sens słuchać pierwszej damy stanu wojennego?nałożnicy nie wiadomo komu?nie powiem gdyby to była córka sołtysa nazwano by ją "k...a"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

to po co go przygarniałaś, szkoda, że Ciebie nie oddali jak miałaś 2 lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

halo! stan wojenny już dawno minął. mamy 2012. chce Ci się o tym pamiętać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

jestem. bardzo mu współczuję. oddasz psa oddasz i dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

daj namiar na psa i ciebie.Psa chcę obejrzeć!Ciebie nie szczególnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy już został okrzyknięty\\\"antysemitą\\\"?

nina26 Ty pewnie wyznajesz zasade "welna nie welna aby **** pelna" nie wazne czym aby kicha byla zapchana,takimi idiotycznymi postami,czy tez komentarzami niektorzy przyzwalaja na takie praktyki,jak okazala sie taka nieszkodliwa to na h.j bede kupowal sol w sklepie? zbiore troche z parkingu lub zeskrobie z podwozia samochodu i bedzie git,wazne jest to ze nie jest to produkt spozywczy i nie powinna wcale sie pojawic w procesie produkcyjnym, a to ze wyszlo ze jest nieszkodliwa to druga rzecz,choc jak pisze baska powyzej cholera wie jak jest z tymi badaniami

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org