piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żyć godnie , jak arcybiskup ps\" flaszka \" ... marmury, antyki i złote klamki - za swoje tego się dorobił ?

Zakup kamery to jak każdy inny zakup trzeba określic do czego będziemy jej używać, jaki sprzęt i programy potrzebne będą do edycji i montażu materiału.
dzisiaj jest to b. wazne jakość HD wymaga mocnego naprawdę mocnego sprzętu co nie jest bez znaczenia bo to są koszty.

Ja dzisiaj kupiłbym kamerę MiniDV b.dobra jakość nagrań, tanie i długotrwałe przechowywanie, nie wielka cena zakupu tak kamery jak i nośników.

Wazne :

Jasność obiektywu
Zom optyczny,
Stabilizacja
Nastawy manualne
- balans bieli, czas, przysłona itd. automatyka nie zawsze dobrze sobie radzi , filmowanie pod światło np: okna
Wielkość kamery, spacery wycieczki itp.
Czas pracy na akumulatorze


Ja polecałbym w kolejności firmy Panasonic, Sony Canon, i reszta badziewia he he

Kiedyś kupiłem Panasonic GS 400 MiniDV ale jest od dawna nie osiągalna na rynku, GS 230 czy GS 500 to juz nie to.


Wyższość nośnika MiniDV nad nośnikami cyfrowymi typu SD, DVD itp polega na tym że kaseta poleży kilkanaście lat i zawsze do tych nagrań możesz wrócić Karty i płyty często nie dają się odtworzyć z różnych przyczyn ja mam do nich ograniczone zaufanie. Zmontowany materiał archiwizuje na kasetkach miniDV, z której zawsze mogę nagrać płytke DVD czy Blu

Dzisiaj podać konkretny model jest b. ciężko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żyć godnie , jak arcybiskup ps\\\" flaszka \\\" ... marmury, antyki i złote klamki - za swoje tego się dorobił ?

https://www.google.com/search?q=gara%C5%BC+metalowy+podlaskie&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7ADSA_pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żyć godnie , jak arcybiskup ps\\\" flaszka \\\" ... marmury, antyki i złote klamki - za swoje tego się dorobił ?

Ala na pewno kupisz w demarcie ! za centrum 4plus jadąc ul.Sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org