piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

a ja słyszałem że jak się robi na użytek własny to można, zapisy facebookowe mają chronić portal przed sądem a nie użytkownika który coś gdzieś wkleił, więc podpieranie się nim jest tu nie istotne

poza tym wiem o co CI chodzi zezowaty, na wielu forach weszło tak iż skojarzono konta z Fejsem co doprowadziło do tego że człowiek jak wpisuje się pod tematem wyświetla się jego nazwisko i imię z fejsa... boli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

ojejejejej panidomu a Ty jak żyjesz? i uważaj na to jak Ty wychowasz swoje dzieci (jeśli je masz) bo znając życie nigdy przyszłości nie przewidzisz i słowa typu ,,moje dziecko nigdy tak nie postąpi'' itp. nie dadzą Ci żadnej gwarancji, tak jak żadnej gwarancji nie dadzą Ci gorące modły w tej intencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

Ach! Jaki świeżutki i radosny temat! Jak cudownie, że są jeszcze ludzie, którzy chcą rozmawiać o takich sprawach!

Entuzjazm mnie rozwala, że mało nie eksploduje!

A tak dla rozwinięcia:

jak myślicie jutro będzie bardziej 5 czy 8 stopni na plusie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

http://www.youtube.com/watch?v=gfxcGenetPU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

mam bluzę. tanio oddam bdb stan 515 353 587

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

megan
Dziwne określenie, rażąco naruszone prawo. Myślę, że naruszenie to naruszenie. Mniej czy więcej, czy to ma znaczenie?
W wyżej wymienionej ustawie widnieje taki zapis:

3. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań.

Hmm czy tak jest w tym wypadku? Myślę, że wszyscy znamy odpowiedź.
Jeśli chodzi o Twoje ostatnie spostrzeżenie, to jest bardzo istotne.
Inna sprawa jeżeli ktoś na chybił trafił wpisuje w pasek adresu losowe znaki i w końcu trafia na panią X, a inna sprawa jeśli ktoś podaje dane na publicznym forum. Nie ma znaczenia czy zostały ja kto nazwałaś "upublicznione". Ktoś robi to dla danego portalu, którego regulamin akceptuje, a nie po to, żeby świecić twarzą, danymi i własnymi poglądami na każdym możliwym forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

Ja tam nie chcę bronić zezula(daleki jestem od tego),ale jak dla mnie portal 4lomza ponosi odpowiedzialność za naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych.A dlaczego?Dlatego,że na tym forum nie ma osoby która moderowałaby tę całą dyskusję.Ja jako szary obywatel nie muszę znać prawa,ale ktoś kto prowadzi portal,w tym forum,prawo o ochronie danych osobowych powinien znać(tzn:nie dopuszczać do takich sytuacji,by na forum publicznie kogoś obrażano bądź umieszczano jego wizerunek bez uprzedniej zgody).
Nie wiem tylko czy ta odpowiedzialność powinna tylko spaść na ten portal czy też i na osobę która obraża,bądź też zamieszcza wizerunek osoby..Gdyby w stosunku do administratorów wyciągnięto jakieś konsekwencje,wtedy forum 4lomza może by się ucywilizowało,a tak partyzantka.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!!!

Jak będzie bf2 to ja się piszę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org