piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przez zaniedbania, pychę i skandale

http://allegro.pl/zawias-zawiasy-uchwyt-do-szkla-drzwi-szklanych-i2162393238.html

http://allegro.pl/zawiasy-do-drzwi-szklanych-wpuszczanych-polecam-i2181752173.html


w łomży to w okleinie dostaniesz albo na skrzyzowaniu sikorskiego z wojska polskiego i jest sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

huehuehuehue :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

to jeszcze napisz na forum czy se pociupciałes --- zamoczyłes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

też mam takie zdanie ,że mit o wysokich standartach na poziomie światowym tak często prezentowany przez JBB zwyczajnie runął.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

ojciec R przynanie się do błędu i podjęcie działań naprawczych tylko poprawia autorytet firmy i wzmacnia zaufanie konsumenta do niej. Zaprzeczanie w zaparte w sposób wyjątkowo prymitywny i lekceważący konsumenta czyni tą firmę niewiarygodną i powoduje utratę zaufania do niej. Potem już prosta droga do omijania szerokim łukiem produktów tej firmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

sloneczko666



a ile ona chce od ciebie za ten sklep????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

raqlan ,

Reklama byłaby wtedy jakbym coś polecał , sugerował np towar czy usługę .

pkt 8 mnie nie dotyczy , nie jestem zarejestrowany .


Nikt nie naruszył dóbr i danych !


Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

KAZDY CHRONI SWOJA FIRME;POZATYM DUZO LUDZI TAM PRACUJE W JBB;JESLI BY STRACILI PRACE TO CO DALEJ MAJA ROBIC;LEPIEJ SIE TRUC I CICHO SIEDZIEC:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

dachówka jest droga.i trzeba dokładniej przygotować wszystko niż pod blachę.więc jak myślisz ze kupisz dachówkę i to wszystko to sie mylisz zależy tez jaki jest dach jak dwu spadowy to taniej będzie.jak ma kukawki to druge tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale




Kasia20029

Nie było moim zamiarem Cię obrazić i NIGDZIE tego nie zrobiłem , a to co Ty czujesz to są tylko Twoje subiektywne odczucia. Przykro mi , że zostałaś w to przypadkowo wplątana i PRZEPRASZAM za to .
Gdyby coś to zawsze możesz iść za radą " domorosłych prawników " i założyć sprawę.


Moim zamiarem było uzyskanie odpowiedzi na postawione pytanie :

PYTANIE :

Czy łamie prawo osoba podająca na innym portalu link - odnośnik , do profilu użytkownika , który dobrowolnie umieszczając swoje dane osobowe na portalu społecznościowym , ( ogólnie dostępnym ) sam je udostępnił ?



PRZEPRASZAM i pozdrawiam Kasia20029


jednocześnie czekam na pozew .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

tak moja kolezanka odpadla,rozwiazala tylko 40%tego testu,dlaczego tak firmy robia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

w Lomzy? tzn. po ugotowaniu czy usmazeniu ma speczyficzny smak (ten kto jadl mieso w UK -wie o czym pisze) Nie istotne czy udka , skrzydelka ,cale cwiartki , dzis kupilam golonke na Broniewskiego ---------ludzie ten sam SMROD!!!!!!!!!!! _ SMIERDZI!! a MOZE to jakis mam wysublimowany smak i zapach?! Ale kuva chyba nie!!!!!!! MAZY MI SIE KAWAL DOBREGO NIE~SMIERDZACEGO MIESA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

W jakich sklepach w łomży można kupić spodnie RURKi.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale


Autor: k4t KŁAMIESZ!

zastanów się co napisałaś : " NIGDZIE W REGULAMINIE FACEBOOKA NIE MA TAKIE WZMIANKI,. A GDYBY BYLA BYLABY SPRZECZNA Z POSTANOWIENIAMI REGULAMINU, "


... czyli masło maślane , jeden punkt regulaminu wyklucza drugi ?

oj , " prawniku " !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

TAK TO JUZ JEST Z TYM NASZYM JEDZENIEM;ALBO SMIERDZACE ALBO SOL Z DROGI JEST DODAWANA DO WEDLIN;TRUJA NAS WSZYSCY:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

duży wybór na rynku koło PKS

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

no widać że z głowy, człowieku chłop pisze do koleżanki i każe jej też znaleźć kolegę, czy to nie chore?
o czym tu gadać z takim tępym zdziśkiem, nie umie wytłumaczyć robi rogi i jeszcze każe mieć kolegę, ładne mi kwiatki

nie ma co się stresować jeśli ludzie umieją rozmawiać ta pani udowodniła ze jej nie umie, nie ma co sobie marnować życie na takiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przez zaniedbania, pychę i skandale

O cho! Chyba komuś się odbija solą wypadową bo tak cicho:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org